Головна » тварини » Тварини, які ставлять вчених у глухий кут

  Тварини, які ставлять вчених у глухий кут

  Колонізація Марса, відкриття чорних дір, телепортація - всім цим займаються сучасні вчені. І мало, хто з них зізнається, що власну планету вони досліджували зовсім мало. А матінка Земля, пропонує такі загадки, що ставлять у глухий кут все наукове співтовариство разом. Ось, наприклад, тварини.

  медоед

  Цей звір розміром із середню собаку цілком може зніматися замість всяких ксеноморфов і хижаків в фантастиці. Тварина настільки унікальне і небезпечне, що іноді краще зустрітися з ведмедем, ніж зі злим медоеда. Отже:

  • Звір атакує абсолютно будь-якого супротивника: від дикобраза до лева. Його не хвилює кількість і габарити ворога. Він настає і виграє. Шкіра медоеда витримує не тільки ікла хижаків, а й удар мачете, списи або стріли.
  • Схопити тварину і утримати за холку практично неможливо. Особливості будови тіла такі, що медоїд викрутиться і дістане нападника з будь-якої позиції.
  • Отрути йому не страшні. Метаболізм звіра такий, що навіть після укусу чорної кобри, після конвульсій і начебто смерті він оживає хвилин через 40. І знову кидається в бій або відправляється у своїх справах.

  голчастим миша

  Цей гризун після травм відновлює шкіру, хрящі і навіть потові залози, що неможливо у інших ссавців. Вважається, що, як і у рептилій, у голчастих мишей присутній особливий ген, який відповідає за таку ступінь регенерації.

  тарбаган

  Людина може прожити без споживання рідини близько 8 діб. Тарбаган (ховрах) під час експерименту прожив 3 роки. Харчувався він тільки сухими зернами. У природі звірок взагалі не п'є воду.

  качконіс

  Ця суміш бобра і качки в процесі еволюції мабуть ніяк не могла визначитися, коли зупинитися. Качконіс до всього іншого відкладає яйця і володіє отруйною слиною. Самці на додаток мають отруйні шпори на задніх лапах. І все одно це чудо-юдо відноситься до ссавців.

  Полуслізень

  Властивості цієї істоти цілком би в нагоді людям. Полуслізень в шлюбний період може вистрілювати спеціальні дротики, які наповнені "любовним" гормоном. Так партнер стає більш грайливим і схильним до розмноження.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями - зроби репост!