Головна » простір » Тварини, яких не можна заводити разом

  Тварини, яких не можна заводити разом

  Багато хто з нас любить тварин. Важко уявити собі хлопчиська, який не мріяв би завести вдома собаку, або дівчину, яка не була б у захваті від кішок. Більшість заводить домашніх вихованців навіть не замислюючись про їхнє благо: класно ж, коли по будинку бігає ціла юрба хом'ячків, з дивана затишно мурчит кіт, а пес вірно охороняє двір. На жаль, в реальності такої звіриний рай буде сповнений конфліктів - багатьох тварин заводити разом не можна ні в якому разі. 

  • Собаки і дрібні звірки

   Абсолютна більшість собак любить ганятися за рухомими об'єктами. Це мисливський інстинкт, що спрацьовує незалежно від почуття голоду. Чи пощастить маленькому кролику в наступному забігу? Ну, це буде залежати від ступеня збудження пса.

  • Кролики і морські свинки

   Таким милим і пухнастим створінням просто на роду написана дружба! Але не в реальному світі. Кролики цілком здатні мало не усвідомлено знущатися над морськими свинками. Крім того, деякі кролячі бактерії можуть викликати серйозне респіраторне захворювання у морських свинок.

  • Деякі кішки і собаки

   Так, безумовно, дуже часто кішка і собака можуть ужитися в одному будинку. Проте іноді сплеск агресії відбувається абсолютно несподівано для господаря і закінчується сумно для меншого з тварин. Мисливські види собак, наприклад, в якийсь момент можуть сприйняти кота як видобуток.

  • Тхори і кішки

   Тхір - тварина м'ясоїдна і хиже. І хоча вони цілком здатні співіснувати з кішками, ризикувати все ж не варто. Справа в тому, що швидкі рухи більш дрібних тварин провокують інстинкт хижак-жертва в тхорі, він може придушити кошеня просто рефлекторно.

  • Єжи та інші домашні тварини

   Сьогодні їжаки переживають зростання популярності в якості екзотичних домашніх тварин. Але не варто заводити їжака, якщо в будинку вже живе якийсь інший вихованець. Кішка чи собака можуть завдати серйозної шкоди їжакові з чистої цікавості, а самі отримати неприємні і довго не загоюються ранки. А ще їжаки часто переносять бактерії, негативно впливають на інші види тварин.

  • Рептилії та інші домашні тварини

   По-перше, за даними Центру з контролю і профілактики захворювань, рептилії переносять сальмонели, впливу яких схильні не тільки тварини, а й люди. По-друге, рептилії поза тераріуму напевно рано чи пізно влаштують полювання на кота, якщо він є в будинку. Ви ж не хочете витягувати улюбленого Барсика з пащі змії?

  • купа хом'ячків

   Дуже багато хто вирішує заводити відразу декількох хом'ячків, думаючи, що так дрібним гризунам буде веселіше. У реальності, хом'яки дуже ревно охороняють свою територію і замість парочки друзів в одній клітці ви отримаєте постійно роздратованих і подряпаних в бійках звірків.

  • Птахи і більшість кішок

   Кішки природжені мисливці. У дикій природі птиці для них є природним джерелом їжі і тому не варто очікувати тут дружби. Велика птах може просто забити агресора дзьобом, дрібна ж сама стане жертвою.