Головна » тварини » Тварини, яких хочуть відродити вчені

  Тварини, яких хочуть відродити вчені

  Еволюція поглинула безліч видів, які не змогли пристосуватися. Процес цей природний і сприймався нормально. Людство стало відповідальним за вимирання або винищення сотень видів. Якісь вбивалися заради промислу, інші - просто видавлювалися зі свого ареалу проживання. Тепер вчені вирішили відродити хоча б деякі види тварин, які втратила планета.

  Додо

  Фактурна птах під назвою мавріканскій дронт була винищена моряками, яким полюбилося її м'ясо. При цьому в природі у неї не було природних ворогів. Останній факт існування додо відзначався 400 років тому. Нещодавно був знайдений скелет птаха з відмінними зразками ДНК, яких буде достатньо для клонування реликта.

  шерстистий носоріг

  Це був своєрідний аналог мамонта. Під час всесвітнього заледеніння ці носороги обзавелися теплою шкірою і спокійно переносили серйозні морози. До вимирання їх також підштовхнув людина. Мисливці кам'яного століття закінчили їх земне існування. Вчені сподіваються відновити хоча б кілька особин завдяки знайденим в Сибіру тушам.

  Белоклювий дятел (королівський)

  Цей птах населяла практично всі ліси південного сходу США. З якоїсь причини вони почали різко вимирати (виявилося, що причиною стало осушення місцевих боліт). Після 1940 року їх практично не бачили. Вчені навіть розташували величезна кількість автоматичних пасток, щоб хоча б зняти дятла. Також передбачена нагорода в 50 000 доларів для того, хто приведе фахівців до реально живої істоти.

  епіорніс

  Птах-слон досягала 3 метрів і важила більше 500 кг. Цілком можливо, що вони були прабатьками страусів. Мешкали епіорніси виключно на Мадагаскарі. Знову постаралися люди, які збирали їх яйця. Повністю птиці зникли вже в XVII столітті. Сьогодні намагаються відновити популяцію птахів-слонів, але шанси є.

  кваги

  Останній екземпляр цього виду зебри помер в зоопарку в 1883 році. Останній представник в природі помер ще раніше в 1870 р Через цікавого забарвлення (половина тваринного від голови була смугастою, а далі до крупа одноколірної) кваги була бажаним трофеєм для мисливців.

  Китайський річковий дельфін

  Це ссавець населяло практично всю річку Янцзи. І як часто буває, було промисловим у місцевого населення, особливо в бідних районах. 10 років тому вчені практично назвали цей вид зниклим. Однак регулярно приходять повідомлення, що дельфінів бачили. У 2017 китайський річковий дельфін вже не вважається що знаходяться на межі вимирання.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями - зроби репост!