Головна » техніка » Навіщо в ралі другий пілот?

  Навіщо в ралі другий пілот?


  Британський гонщик Марк Фішер недавно виявився в центрі скандалу, що розгорівся після його слів про те, що він не має ні найменшого уявлення, що під час гонки говорив йому Гетін Джонс, вже довгий час є його другим пілотом.

  Передбачалося, що другий пілот читає так звану «легенду» - серію заміток, що описують маршрут проходження траси, але Фішер назвав це «повним абсурдом» і що він підігравав другому пілотові всі ці роки. «Це просто абракадабра», сказав він. «Але організатори вважають, що під час гонки в машині повинно бути двоє людей. Гетін хороший хлопець, тому я завжди брав його з собою. »

  Повідомляється, що Джонс прийшов в лють від слів Фішера і стверджує, що в команді вони були рівними партнерами, але Фішер відразу ж спростував це.

  «Ой, да ладно», - скзазал він. «Послухайте тільки - 100 ПР2-4 на ЛВ5-1 подброс на виході на грунт! несе 300. І чим мені це допоможе в момент, коли мене несе боком на швидкості дев'яносто миль на годину? »

  Фішер не вперше стає предметом обговорення через ролі другого пілота. У 2009 році на ралі в Ювяскюля, Фінляндія, залишившись без другого пілота, він силою посадив у машину бездомного бродягу, виконавши таким чином умова «дві людини в машині.» Про трюку дізналися після перегляду запису з камери, встановленої в машині, на якій видно , як фінський другий пілот замість читання легенди раз по раз повторює «Ось лайно!», часом вставляючи фрази на кшталт «Обережно, будинок!» і «Повільніше, ти, засранець!»