Головна » тіло » Всі хвороби від кислот 7 способів відновити правильний баланс

  Всі хвороби від кислот 7 способів відновити правильний баланс

  Неправильний режим харчування характерний для абсолютної більшості жителів мегаполісів. Брак часу та й сил на приготування корисної їжі змушує нас постійно вживати не дуже-то здорову фабричну продукцію, а постійний стрес заїдати надмірно солодкими десертами. В результаті такого режиму харчування рівень кислотності організму неухильно підвищується. А адже саме кисле середовище є ідеальною для розвитку серйозних захворювань, аж до онкологічних. Ось кілька обов'язкових для здоров'я правил харчування і поведінки, які допоможуть вам в короткі терміни підняти на потрібний рівень лужне середовище, що призведе до відновлення правильного кислотно-лужного балансу. 

  • кисле ранок

   Починати день зі склянки води - корисна звичка. Додайте в воду свіжовичавлений сік лимона і такий напій замінить вам навіть кави, а заодно і шлунок почистить.

  • зелений полуденок

   Привчіть себе споживати більше зелені, ніж зазвичай. Наприклад, ідеальним рішенням буде замінити звичні більшості снеки на набагато більш здоровий салат. Заправте його лимонним соком і оливковою олією і ваш pH-баланс завжди буде в нормі.

  • Горіхи проти голоду

   Сирий мигдаль є прекрасним джерелом магнію і кальцію. Ці елементи відновлюють кислотно-лужний баланс і нормалізують вміст цукру в крові.

  • Дихання і спорт

   Сидячий спосіб життя буквально знищує організм, нехай і непомітно. Щоденні заняття спортом знижують кислотність організму. Не менш важливо дихання: в тісних офісах кількості кисню в повітрі для адекватної роботи мозку просто недостатньо.

  • трохи вегетаріанства

   Жодному з нас не потрібно вживати м'ясо щодня, тому варто навчитися обмежувати свого внутрішнього гурмана. Заплануйте собі два-три "м'ясних" обіду в тиждень, цього буде тілу досить.

  • Солодкість або гидоту

   Цукор не дарма прозвали "білою смертю". Постарайтеся відмовитися від надмірно солодких десертів на користь темного шоколаду, наприклад. Газовані напої потрібно виключити з раціону повністю: на нейтралізацію кислотності всього лише однієї банки йде до півтора літрів води.

  • Брюссельський подарунок

   Дивно, чому більшість людей не люблять брюссельську капусту. Тим часом саме вона містить величезну кількість поживних речовин і корисних для підтримки кислотно-лужного балансу ферментів.