Головна » бізнес » Все ще прекрасні креативна реклама якутської пекарні з моделями Age +

  Все ще прекрасні креативна реклама якутської пекарні з моделями Age +

  Без реклами не обійтися, і якщо ви хочете успішно продавати свій товар, то реклама повинна бути креативною і цікавою.

  Як це зробити? Для початку потрібно знайти ідею, яка може надихнути вас і вашу команду. Природно, що на рекламну кампанію потрібно буде витратити велику кількість грошей. Але при правильному підході можна істотно знизити витрати.

  Власники пекарні "Немюгун» не витратили на рекламу ні долара. Однак це не завадило їм стати найпопулярнішими в своєму місті в Якутії, та й в усьому світі.

  Креативні хлопці з команди "Трюукк" вирішили створити незвичайну рекламу, а заодно допомогти місцевій пекарні.

  У Instagram вони створили аккаунт під назвою Grandma Things. Там вони розмістили фотографії, які швидко стали популярними. А разом з популярністю фотографії популярність прийшла і до пекарні "Немюгун".

  Реклама повинна бути цікавою, яскравою і привертати увагу. Крім цього, вона повинна бути веселою. Здається, що проект "Трюукк" вийшов саме таким.

  В якості моделей для своєї рекламної кампанії молоді люди підібрали приголомшливих бабусь. Чесно кажучи, цих красивих жінок бабусями язик повертається назвати важко.

  Стилісти переодягли моделей в сучасний одяг, зробили яскравий макіяж і манікюр. А в якості доповнення використовували тістечка та іншу продукцію пекарні "Немюгун".

  Всі фотографії виконані на яскравих фонах, а моделі на них так щиро радіють Вкусняшки, що їх відразу ж хочеться спробувати.

  До речі, в фотосесії брали участь звичайні бабусі з Якутська. На фотографіях вони виглядають не гірше професійних моделей.

  Сподобалася стаття? Тоді поділіться нею зі своїми друзями в соціальних мережах!