Головна » Всі ці моторошні історії відбулися в реальному житті » Всі ці моторошні історії відбулися в реальному житті

  Всі ці моторошні історії відбулися в реальному житті


  У всякому разі, у кожної з них є цілком конкретні підтвердження.

  1. "Проклятий" номер
  Багато хто вірить, що 0888-888-888 вважається "нещасливим" номером телефону. Це пов'язано з тим, що всі колишні його власники вмирали найстрашнішим чином. У 2000 році даний номер належав болгарському оператору мобільного зв'язку, і з тих пір він "забирав життя" всіх, хто його підключав. Перший власник раптово помер від раку, двоє інших загинули від вогнепальних поранень. У 2007 році в компанії прийняли рішення заблокувати даний номер на невизначений термін. А якщо зателефонувати за вказаним болгарському номеру, то жіночий голос відповість: "Абонент знаходиться поза зоною дії мережі".

  2. "Людина з Медана"
  У лютому 1948 року кораблі, що знаходилися поблизу Індонезії, взяли сигнал лиха від голландського вантажного теплохода "S.S. Ourang Medan". Чоловік на ламаній англійській повідомив наступне: "Капітан і всі офіцери лежать мертві в кубрику і на містку. Можливо, вся команда мертва". За цим повідомленням пішов якийсь нерозбірливий код Морзе і коротка фраза "я вмираю". Коли пошукова група піднялася на борт судна, то побачила, що всі офіцери і члени екіпажу дійсно мертві, включаючи навіть собаку. Їх очі були широко відкриті, а застиглі особи - звернені до сонця. Тіла лежали плазом, розкинувши руки, а на обличчях застигла маска жаху. На трупах не було знайдено ніяких видимих ​​каліцтв. Через деякий час після цього судно вибухнуло і затонуло, що зробило подальше розслідування цього незрозумілого інциденту неможливим.

  3. "Кривава" знахідка
  Одного разу учні початкової школи "Riverwood" в Сіднеї після повернення з літніх канікул виявили на шкільному дворі півторалітрову банку, заповнену кров'ю. Звідки взялася ця банку - ніхто не знав. Півтора літра крові дорівнює приблизно 30% всього обсягу крові в організмі дорослої людини. ДНК тести показали, що це була справжня кров, яка належала чоловікові. Однак ДНК не відповідало ні одній людині, внесеного в базу даних. До сих пір не вдалося дізнатися справжнє походження страшної знахідки учнів.

  4. Непроявлена ​​плівка
  У 1997 році якась Рита Свіфт знайшла в старій скрині згорнуту в рулон непроявлену плівку. Прикладена до неї записка свідчила: "Зроблено на нашому дворі, 1969". Перші 16 фотографій були стандартними сімейними знімками, але з 17 по 19 кадри виявилися знімками з минулого, створеними за допомогою пинхол-камери. На фото був зображені кілька людей, одягнених в індіанські одягу 1800-х років. На першому фото можна було розібрати знятих крупним планом трьох чоловіків, танцюючих у водоймі; на другому знімку фотографом було відображене велике рогату тварину - бик або корова. На третьому фото був зображений великий багаття і група людей, танцюючих навколо нього. Як історичні знімки потрапили сюди плівці, так і залишилося загадкою.

  5. Жінка в стіні
  57-річний житель Японії був змушений встановити камери відеоспостереження після того, як в його будинку почали безслідно зникати речі, а сам він постійно відчував чиєсь незрима присутність. На відеозаписі, зробленому минулого ніч, чоловік побачив, як маленька, незнайома йому жінка вислизнула з шафи для одягу, який знаходився в його спальні. Незнайомка бродила по будинку, вкрала наявну у нього готівку і навіть прийняла душ. На світанку жінка знову зникла в тій же шафі. Припустивши, що це була грабіжниця, чоловік зателефонував у поліцію. Після ретельного обшуку поліцейські виявили за шафою в стіні замурований труп колишньої мешканки цього будинку, яка зникла безвісти багато років назад.

  6. "Пророцтво" Едгара По
  В єдиному закінченому романі письменника Едгара По "Оповідання Артура Гордона Піма з Нантакета", написаного в 1838 році, розповідалося про чотирьох вижили після корабельної аварії моряків, які, страждаючи від голоду, вирішили з'їсти свого товариша по імені Річард Паркер. У 1884 році троє реальних матросів, судно яких також затонуло, з'їли свого юнгу. За дивним збігом обставин його звали Річард Паркер.

  7. Людина з двома особами
  У 19 столітті жив один симпатичний молодий чоловік на ім'я Едвард Мордрейк, у якого був один страшний недолік: на його потилиці було друга особа. Бідний Едвард страждав на рідкісну хворобу - паразитарні краніопагов. За словами очевидців, обличчя його близнюка було огидним і немов виділяв зло. Воно ніколи не їло і не говорило, але могло посміхатися або хмуритися, а очі могли рухатися незалежно від волі Едварда. Хоча ніхто не чув ні слова з вуст другої особи, Едвард Мордрейк клявся, що прокидається ночами від шепоту його "злого близнюка", який говорив йому жахливі диявольські слова. Молода людина благав хірургів видалити його "демонічне особа", але жоден лікар не наважився піти на це. У 23 роки Едвард наклав на себе руки, залишивши записку з проханням вирізати друга особа до його похорону, щоб "воно не продовжувало свій жахливий шепіт в його могилі".

  8. Людина в масці
  В основу фільму і книги "Людина в залізній масці" лягла історія реальної людини. У 1669 році за наказом жорстокого короля Франції Людовіка XIVодін таємничий в'язень без суду і слідства був поміщений у фортецю Пігнерол. Навіть придворні не знали, в якому злочині його звинувачували. В'язень був зобов'язаний носити маску з оксамиту і китового вуса. До укладеним був приставлений особистий охоронець, щоб ніхто не міг побачити або почути його. В'язень утримувався в різних в'язницях, в тому числі в Бастилії, а в 1703 році він помер. Крім короля Франції так ніхто і не дізнався, хто і за який злочин мав приховувати своє обличчя під маскою.