Головна » здоров'я » Чи всі ми знаємо про нашому організмі?

  Чи всі ми знаємо про нашому організмі?

  Чи багато ми знаємо про наше тіло? Скільки параграфів в шкільних підручниках, статей в дитячих енциклопедіях і матеріалів в науковій літературі присвячено дивовижному людському організму! Однак ми впевнені: скільки б ви не прочитали, є такі факти, які вам невідомі. Давайте спробуємо дізнатися про самих себе ще більше.

  1. Наші пальці мають таку чутливістю, що, якби вони були розміром з невелику планету, ми б на дотик розпізнали будинок від автомобіля.

  2. А ви в курсі, що всередині нас перебуває магістраль в 60 тисяч миль! По ній проходить безліч корисних речовин. Так, це протяжність наших кровоносних судин.

  3. Ми часто недооцінюємо наш зір. Виявляється, що людське око здатне розгледіти мерехтіння свічки в 30 кілометрах від себе.

  4. Людина здатна побачити ультрафіолет. Тільки здоровий кришталик ока його фільтрує. Люди, які пройшли через операцію з його видалення, стверджують, що бачать промені цього спектру.

  5. Скільки атомів міститься в тілі людини? Це число складно уявити, адже воно містить 27 нулів, і це - сім октілліонов!

  6. Люди - практично супермени. М'язи людини неймовірно потужні, але організм не дозволяє їм працювати в повну силу, щоб не сталося ушкоджень. Однак під час стресу, коли в кров викидається адреналін, обмеження знімається.

  7. Люди є кращими бігунами. Навіть гепарди з нами не зрівняються. У стародавні часи наші предки гнали видобуток до її повного виснаження!

  8. Чи замислювалися ви про те, що атоми, з яких ми складаємося, колись були утворені під час великого вибуху, а саме, майже 14 мільярдів років тому.

  9. Навіть найсучасніші комп'ютери - ніщо в порівнянні з нашим мозком. Адже він може обробляти понад 40 тисяч трильйонів операцій.

  10. Генетично ми схожі на банан. Неймовірно, але наш геном на 50% збігається з цим екзотичним фруктом.

  11. Регенерація - дивовижна річ. Наше тіло створює близько 20 мільйонів клітин щодня!

  12. Думаєте, тільки змії скидають шкіру? Ми теж, тільки робимо це не так помітно. Щомісяця оновлюється близько 40 кілограмів нашого епідермісу.

  13. Ми завжди носимо трохи золота з собою. В організмі міститься близько 0,2 міліграма цього цінного металу.

  Чи змінилося ваше ставлення до власного тіла? Нехай ваші знайомі теж дізнаються, наскільки ми унікальні. Поділіться з ними цим матеріалом, зробіть репост!