Головна » їжа » Все про користь тарганячого молока

  Все про користь тарганячого молока

  Все ще п'єте коров'яче молоко і вважаєте його найкориснішим? А це не так! Вчені знайшли альтернативу. Виявляється, на тихоокеанських островах мешкає живородящий тарган, який виробляє "молоко". У ньому вище відсоток білка, збалансований склад, відповідно, більше користі для організму.

  Тараканожук називається Diploptera punctata. Коли у нього з'являється потомство, комаха вигодовує малечу кристалічним "молоком". Звичні всім білки, жири і вуглеводи в складі поєднуються просто в унікальній пропорції. І все це дає набагато більше енергії для організму людини.

  Правда, витягти "продукт" дуже навіть не просто. Однак уже знайшлися компанії з виробництва продуктів харчування, які готові спробувати себе на новому терені. Фірми вирішили вкласти гроші, щоб отримати унікальний напій і запустити в продаж. А ще вчені розробляють технології, які дозволять швидше і вигідніше переробляти отриману рідину.

  Фахівці вже зрозуміли: якщо технології дадуть результат, то вирощування тарганів для молочного виробництва стане більш вигідним, ніж зміст коров'ячої ферми. Тому, можливо, дуже скоро з ранку в свою чашку ви будете наливати вже зовсім інший напій. Смачного!

  А ви б додали новинку в каві? Розкажіть про нього друзям - зробіть репост!