Головна » Міста і країни » Все саме ... в світі рослин

  Все саме ... в світі рослин

  Стародавні дерева, високі і маленькі рослини. Кілька цікавих фактів зі світу природи.

  Найдавніше рослина

  Макрозамія визнана найдавнішим рослиною світу. Її вік сягає 15000 років. Під час цвітіння вона збільшують температуру до 25 градусів.

  Найширше дерево

  Секвойя носить статус самого широкого дерева. У штаті Каліфорнія був знайдений стовбур досягає 42 м в ширину при довжині в 36 м. Дерево було визнано найширшим, з виявлених людьми. Гілки секвої нагадують бивні мамонта. На сьогодні цей вид можна знайти тільки в західних штатах Центральної Америки. Ведеться стрімка вирубка. Зараз налічується всього 500 дерев. Дерево має тривалість життя двісті-триста років. Кора по товщині перевищує сімдесят сантиметрів.

  Найвище дерево

  Найвищим деревом на землі був по праву визнаний евкаліпт. Найвище з них досягає 189 метрів. На сьогоднішній день вирубано більшу кількість таких гігантів. Цікаво, що в сімействі евкаліптового зустрічаються і карликові види дерев. Висота таких рослин не перевищує 2 метрів. Один раз щороку дерева скидають кору. При цьому листя залишаються і відмінно випаровують вологу.

  Найбільша водорість

  В Америці часто даху обшивають морськими водоростями. Для цих цілей використовують рослину, під назвою Посидонія. Ця найбільша водорість в Середземному морі. Вона займає площею 8 км.

  Найвища трава

  Ви можливо здивуєтеся, але найвища трава у світі - це бамбук. Незважаючи на свій жорсткий каркас, бамбук - це трава. В місяць рослина додає в довжині 15 сантиметрів. Цікаво, що бамбуковий гай має єдину кореневу систему. І якщо щось відбувається, то з усіма рослинами гаї одночасно.

  Сподобалася стаття? Зробіть репост і поділіться з друзями!