Головна » бізнес » Все найцікавіше про рекламу в Інтернеті

  Все найцікавіше про рекламу в Інтернеті

  Реклама в Мережі дозволяє охопити більшу аудиторію при відносно невеликих фінансових витратах.

  Сьогодні ми хочемо розповісти вам про найцікавіші факти, пов'язаних з інтернет-рекламою. Познайомившись з ними, ви точно переконаєтеся в тому, що даний спосіб просування товару або послуг дуже ефективний.

  Реклама в Інтернеті з'явилося 10 років тому. Контекстна реклама з включенням ключових запитів дозволяє впливати на більш релевантну аудиторію, яка з самого початку зацікавлена ​​в рекламований товар або послугу.

  Сьогодні інформація, отримана з Інтернету, для багатьох вважається пріоритетною. Пошук інформації в газетах та інших друкованих носіях поступово зживає себе.

  Щороку людей, що користуються Інтернетом, стають на 25% більше. При цьому велика частина користувачів вважає за краще використовувати широкосмуговий інтернет. Він забезпечує швидкий доступ до будь-якого типу контенту.

  50% користувачів постійно переглядають інтернет-магазини, а 5% з них регулярно роблять покупки.

  Велика частина користувачів вважає за краще блокувати рекламу. Але контекстну рекламу заблокувати неможливо. Саме тому такий спосіб просування товару або послуги найбільш ефективний. Поведінковий таргетинг дозволяє створити рентабельний цікавий рекламний контент, а це значить, що про ваш бренд дізнається велика кількість людей.

  Багатоканальна рекламна кампанія в інтернеті дозволяє залучити до товару максимум уваги з боку потенційних покупців. Максимальний розмір витрат на рекламу в Інтернеті - 10-15% від усього бюджету.

  Сподобалася стаття? Тоді поділіться нею зі своїми друзями в соціальних мережах!