Головна » Міста і країни » Всі секрети Голландії

  Всі секрети Голландії

  Про Голландії можна розповідати вічно. Це яскрава, вільна і молода європейська країна. Кого-то місцеві порядки шокують, а хтось назавжди закохується в нідерландську культуру. Ми зібрали самі показові і незвичайні факти про цю державу.

  транспорт

  Тут люблять кататися на велосипедах. Втім, справа не тільки в любові до двоколісного транспорту, а й турботі про навколишнє середовище, адже такий спосіб пересування безпечний з точки зору екології. Для велосипедистів існує зручний і справедливий звід правил, який робить їх повноправними учасниками руху. Та й сам вигляд міста створено з урахуванням їх великої кількості на дорогах.

  До речі, Голландія є свого роду законодавцем в цій сфері. Багато країн світу переймають її досвід з розвитку інфраструктури для велосипедистів.

  символ країни

  Якщо ви коли-небудь вирішите пройтись вулицями Амстердама або будь-якого іншого міста, обов'язково заплануйте поїздку на весну, а саме, період з лютого по травень. Тому що в цей час року кожна клумба (а їх тут дуже багато) і кожен газон розквітають мільйонами різнокольорових тюльпанів!

  Ця квітка був завезений в Голландію в XVI столітті, і відразу ж підкорив серця її громадян. Тюльпанам присвячують картини, пісні і вірші, організовують виставки і споруджують тимчасові оранжереї. До речі, сад "Keukenhof" просто необхідно відвідати під час тюльпанового божевілля - тут ви зможете побачити самі рідкісні сорти.

  особливості голландців

  Мабуть, найяскравішою особливістю місцевих жителів є їх пунктуальність. Кожен їх день розписаний по хвилинах: є суворе час для прийняття їжі, роботи, відпочинку, прибирання, прогулянок і так далі. Звичайно ж, якщо у вас призначена зустріч з нідерландців, рекомендуємо не спізнюватися, адже швидше за все він прийде не просто вчасно, а навіть заздалегідь.

  Статистика показує, що голландські діти самі безтурботні, а значить і найщасливіші на планеті. Можливо, це пов'язано з тим, що в школі їм не задають домашніх завдань.

  З точки зору фізичних якостей - це нація вважається однією з найздоровіших в Європі. Вираз "спорт - це життя" повністю характеризує їх звички. А ще вони найвищі: середній зріст місцевих чоловіків прирівнюється до 1,85 метрів, що є рекордом для "homo sapiens".

  Також важливо відзначити, що голландці - дуже відкриті люди. Наприклад, на перших поверхах будинків ви не побачите фіранок. Все життя жителів цих квартир буде у вас на увазі.

  Сподіваємося, одного разу ви своїми очима побачите вузькі нідерландські вулички! Зробіть репост, щоб поділитися цікавими фактами з друзями!

  Наступна стаття
  Всі таємниці погляду
  Попередня стаття
  Все найцікавіше про сир