Головна » їжа » Все включено - небезпечно для фігури

  Все включено - небезпечно для фігури

  Перед влітку багато хто починає позбавлятися від зайвих кілограмів, щоб фото на пляжі у відпустці вийшли ідеальними. Якщо вам вдалося домогтися бажаних пропорцій, можливо, ви захочете зберегти фігуру. Якщо ви забронювали готель, який працює за системою "все включено", потрібно докласти чимало зусиль, щоб відмовитися від надмірностей у харчуванні.

  Страви на шведському столі завжди виглядають дуже апетитно. Підійшовши до нього, відпочиваючі зазвичай беруть за все по чуть-чуть, щоб спробувати все. Звичайно, у відпустці ми собі дозволяємо більше, ніж в звичайному житті. Але що ж слід врахувати?

  солодкі напої

  У лимонадах і соках, як відомо, міститься дуже багато цукру. Візьміть за правило пити воду, коли вас мучить спрага. В інших країнах слід вибирати бутильовану, щоб уникнути отруєння.

  маленькі порції

  Не беріть велику тарілку, інакше ви ризикуєте набрати її повну і з'їсти занадто багато. Візьміть блюдце невеликого діаметр і наповніть його повністю. Так ваш мозок зрозуміє, що ви з'їли велику порцію і не буде викликати у вас почуття голоду.

  Риба і м'ясо за один прийом

  Найкраще починати трапезу з легких салатів, ідеально підійдуть свіжі овочі. Після продуктів, що містять клітковину, ви не з'їсте занадто багато важкої їжі. Також випивайте перед їжею стакан води, це зменшить ваш апетит.

  Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями - зроби репост!