Головна » здоров'я » Все погано як перестати малювати страшні картини в голові?

  Все погано як перестати малювати страшні картини в голові?

  Ви лежите вночі в ліжку і ніяк не можете заснути. У голові постійно прокручує найгірший сценарій розвитку подій, чому розвиваєте в себе страхи і відчуваєте, що вас чекає неминуча невдача. Знайоме? Тоді зараз ми розповімо, як перестати себе накручувати.

  Мене все терпіти не можуть

  Перебудуйте своє світосприйняття і перестаньте думати, що весь світ виступає тільки проти вас. Уявіть, що всередині знаходиться гугнявий голос, який диктує вам ці страхи. Придушити його і погляньте на світ інакше. Чому вас не можуть терпіти? Може, ви самі так вирішили? У вас є друзі і близькі, проведіть разом час!

  найгірший сценарій

  Чи не малюйте в голові страшні картини майбутніх подій. Чи не налаштовуйте себе відразу ж на провал. Зрештою, а що зміниться від цих думок? У кращу або гіршу сторону вони не поміняють нічого, але вас зроблять нервовим і недовірливим людиною. Продумуйте, як ви будете досягати мети.

  жити справжнім

  Постарайтеся позбутися від думок про помилки минулого і живіть сьогоденням. Якщо ви постійно перебирає в голові майбутні події з невдалим розвитком, то лякаєтеся і роздратовані. А ви хіба вмієте передбачати майбутнє? Згадайте, більшість з нас не знає, що буде далі, нехай навіть через день, місяць або рік. Тому і немає сенсу забігати вперед. Ще згадайте, як було раніше, коли ви також чогось боялися? Напевно в підсумку все складалося зовсім інакше, ніж здавалося.

  очікування поганого

  Чому ви так вирішили? Ви заслуговуєте щастя, тому не потрібно панікувати і міркувати про те, коли саме біди і розчарування обрушаться на вас. Просто подумайте, яка ви людина, що ви робите для себе та інших. Ви маєте право отримувати у відповідь гарне. Дивіться вперед з оптимізмом, адже якщо і настане невдача, то відразу після звершення вона перетвориться в минуле, на якому не варто зациклюватися.

  А у вас бувають такі страхи? Розкажіть про боротьбу з ними друзям - зробіть репост!