Головна » тіло » Вся правда про те, як зробити ідеальний прес

  Вся правда про те, як зробити ідеальний прес

  Насправді, абсолютно всі можуть похвалитися шістьма ідеальними кубиками преса - ось тільки для цього доведеться трохи попрацювати і зігнати з них шар жиру. Домогтися ідеального преса безуспішно намагаються багато, нарікаючи на те, що не допомагають ні сотні скручувань, ні біг вранці, ні навіть постійні заняття в тренажерному залі. Сьогодні ми розповімо вам, чому це відбувається і як насправді пропрацювати собі ідеальний прес.

  • деяким щастить

   Цим твердженням часто користуються ті, кому зайвий похід в спортзал - тяжке випробування. Мовляв, шести кубиків все одно не досягти, а тим, у кого вони є, просто пощастило. Насправді, число хлопців з настільки високим рівнем метаболізму прагне до нуля: всім іншим доводиться докладати значних зусиль для формування преса.

  • Їж, що хочеш

   Ви ніколи не отримаєте тренований прес, не дотримуючись хоча б елементарні правила дієти. Навіть якщо бігова доріжка - неодмінний атрибут вашого ранку, жирна їжа протягом дня і склянку-другу пива ввечері зроблять ці зусилля марними.

  • Одне для всього

   Недавнє дослідження показало, що скручування - найбільш ефективна вправа для розробки прямий черевної м'язи, найбільшої в цій частині тіла. Це дійсно так, але, щоб прес був красивим, потрібно опрацьовувати і зовнішні косі м'язи живота, і прямий м'яз стегна - а це вже зовсім інші вправи.

  • Продукти для преса

   Багато виробників продуктів використовують не до кінця чесну інформацію, стверджуючи що їх їжа допоможе вам отримати жадані шість кубиків. Подумайте самі, чи може хоч щось, крім постійних вправ, зробити це? Не варто довіряти рекламі.

  • Швидкі повторення

   Інтенсивність ніколи не була запорукою доброї опрацювання м'язів живота. Будь-які вправи на прес потрібно обов'язково виконувати в безперервному, розміреному темпі. Крім того, постарайтеся контролювати кожен рух: таким чином ви дійсно будете качати потрібні м'язи, а не напружувати спину даремно.

  • Потрібно робити перерви

   Деякі спортсмени вважають, що прес потрібно робити раз в два-три дня. Нібито, без відпочинку - не буде результату. Не бійтеся, буде. Працюйте м'язи преса щодня, змінюючи вправи, і кубики з'являться набагато швидше.