Головна » тренінг » Зубочистка приховані здібності

  Зубочистка приховані здібності

  Тонка заточена паличка з дерева годиться не тільки на те, щоб колупати їй в зубах. Історія пам'ятає випадки, що деякі робили з зубочистки навіть сировину для творів мистецтва або виробництва музичних інструментів (подивіться, інтересу заради, про такий інструмент як Рейнстик). Так що здібностей у зубочистки куди більше, ніж здається на перший погляд.

  • Очищення клавіатур і роз'ємів

   Для всіх цих та інших прихованих і малодоступних місць тонке жало зубочистки просто незамінне. Прийшов час вигребти з твоєї клави все ті тонни крихт, що скупчилися в ній за ці роки.

  • Заткнути дірку в судовому шлангу

   Весь секрет у тому, що дерев'яна паличка, разбухнув від води, повністю закриє дірку в гумовому шлангу. Коли зубочистка досить набубнявіє, просто відірви її випирає кінчик і експлуатують свій садовий шланг на всю котушку.

    
  • Позначення початку стрічки скотча

   Коли наступного разу скористаєшся скотчем, підклавши зубочистку під початок стрічки. Особливо добре це працює з прозорим скотчем. А ідея в цілому проста, як все геніальне.

  • Полагодити навісну петлю

   Ви коли стикалися з такою проблемою, як розхитані дверні петлі? Усунути її досить просто. Беріть зубочистку, макайте її в клей і покритий клеєм кінчик запіхну в розхитану дірку. Повторивши ще пару раз, заповніть порожній простір клеєм. Зачекайте поки засохне і знову просвердлите отвір. 

  • Забивання отворів в деревині 

   Вмочіть зубочистку в клей, а потім вставте в отвір від цвяха. Обломити кінчик і зашкурьте наждачним папером. Місце події навіть не буде видно.

  • Підтримувати точку кипіння

   Всі ми так робимо - ставимо каструлю на вогонь і йдемо по своїх справах. Коли повертаємося, вся плита залита потоками окропу. Помістіть зубочистку між кришкою і каструлею, щоб пара могла виходити в щілину і спокійно продовжуйте сидіти в своїх соціальних мережах.

  • збірка моделей 

   Можливо, деякі з вас захоплювалися в дитинстві складанням мініатюрних пластмасових моделей. Може бути, вони навіть пам'ятають як було непросто приклеїти такі невеликі деталі як кермо або важіль передач автомобіля. Наносити клей і прикріплювати ці дрібні деталі за допомогою зубочистки куди простіше, ніж здається. Може, згадайте дитинство і спробуєте щось зібрати прямо зараз?

  • мистецтво

   А якщо з домашніми справами покінчено - спробуйте свої сили в мистецтві. Можете спробувати, наприклад, зібрати ось такий корабель з зубочисток. Правда на його створення художник Скотт Уівер витратив 10 000 зубочисток і 34 роки життя. Але у вас же все життя попереду, чи не так?