Головна » Екстрасенси » Зулія Раджабова - біографія і факти з життя ясновидиці

  Зулія Раджабова - біографія і факти з життя ясновидиці

  У списку захоплень Раджабова є і спорт. Екстрасенс стала майстром спорту з дзюдо і художньої гімнастики. Небайдужа вона і до зброї, захоплюється стрільбою, колекціонує холодну зброю. Нещодавно Зулія побила рекорд свого інструктора зі стрільби і отримала нагороду за стрілянину з вогнепальної зброї.

  Зулія Раджабова

  Як зізнається переможниця 2 сезону "Битви екстрасенсів", дитинства у неї не було. Всі її родичі мають відношення до магії. Ще до досягнення повноліття Зулія була змушена приймати людей, яким була потрібна її допомога. Вона лікувала людей, вирішувала сімейні проблеми і допомагала в інших питаннях. Одним з випробувань стало знання своєї долі наперед, включаючи останній день життя і його дату. Зараз ясновидиця говорить, що її страх перед смертю пропав. Вона вважає себе щасливою людиною.

  Ясновидиця має дві вищі освіти. Вона вчилася в Дагестанському державному університеті, де отримала спеціальність дитячого психолога. Після переїзду в Москву отримала другий диплом за спеціальністю "психотерапевт".

  Раджабова у вдалому шлюбі. Її синові зараз 11 років. Чоловік Зулії підтримує свою дружину у всіх її починаннях, їх сімейне життя можна назвати надзвичайно щасливою.

  Зулія Раджабова як екстрасенс

  Раджабова стала переможницею другого сезону шоу "Битва екстрасенсів". Але це не єдине підтвердження здібностей цієї ясновидиці. Екстрасенс Зулія Раджабова є володаркою звань "Кращий цілитель Росії"І"Кращий провісник 2009 року за версією журналу Клео".

  Дійсно, цілительство - один з напрямків діяльності обдарованої жінки, нарівні з пророкуванням майбутнього і отриманням інформації про будь-яку подію або людину. Вона часто допомагала міліціонерам і приватним детективам у розслідуванні злочинів.

  Зулія Раджабова - цілитель і екстрасенс в дев'ятому поколінні. Вона походить із старовинного кавказького роду цілителів. Її сім'я прославилася ще до появи на світ учасниці «Битви екстрасенсів». Два століття тому її предки передбачили появу літаків, залізниці та прізвище першого президента Радянського Союзу.

  Дар Зулії був благословенний в Синаї, за переказами, улюбленому місці Бога. Вона є єдиною в світі жінкою-екзорцистом, які пройшли посвяту. Всього таких людей в світі семеро, включаючи Раджабова. Вона є почесним членом Загальноросійської асоціації цілителів і входить в список кращих цілителів країни. Вона займається тільки білою магією і ніколи не використовує свої здібності на шкоду.

  Здібності переможниці шоу "Битва екстрасенсів" відкрилися у віці дев'яти років. Але перший час вона пручалася їм і не бажала приймати свій дар як належне. Поки Зулія не збиралася користуватися ним, їй довелося тричі пережити клінічну смерть. Тільки побувавши три рази "за гранню", вона зрозуміла, для чого народилася, і перестала чинити опір своєму призначенню.

  В одному з інтерв'ю Зулія зізналася, що була і ще одна причина - погіршення зору. Родичі вважали, що вона могла б осліпнути, якщо б не почала користуватися даром. Незважаючи на те, що Зулія не бажала займатися екстрасенсорикою і допомогою людям, їй довелося прийняти свою долю. Її здоров'я відновилося лише після того, як вона почала прийоми.

  Раджабова не раз розповідала про те, що бачила, поки перебувала між життям і смертю. Вона описує інший світ, в якому бачила сірі гори і довгу дорогу. Одяг населяють цей світ людей була іншою, і люди відрізнялися від людей нашого світу. Повертатися назад Зулія не хотіла, на її думку, там було краще.

  Зулія Раджабова переможниця БЕ

  Зулія стала переможницею другого сезону «Битви екстрасенсів». Під час участі вона показала себе дуже сильним екстрасенсом, швидко і успішно справляючись з випробуваннями. Здібності Зулії не раз шокували і глядачів, і знімальну групу. Навіть суть завдання вона могла викласти ще до того, як його оголошували. Брала участь ця ясновидиця і в проекті "Екстрасенси ведуть розслідування". Найскладнішими вона назвала випробування, які були пов'язані зі смертю і криміналом. Сподобалися Раджабова ті завдання, виконання яких приносило радість людям, наприклад, пошук хлопчика в кар'єрі.

  Після участі в проекті Зулія відкрила власний центр для допомоги людям. Він є міжнародним, адже вона готова допомогти людині будь-якої національності і віросповідання. У своїх методиках ясновидиця поєднує не тільки російську духовність, а й східну мудрість. Вона не тільки допомагає людям, які вважають, що магія може позбавити їх від проблем. У центрі Зулії Раджабова можуть розраховувати на консультацію цілителі і психологи.

  Зулія Раджабова - вік та інші цікаві факти

  Екстрасенс Зулія, або Зулейхат Раджабова - це псевдонім. Вона взяла його тому, що не хотіла, щоб хтось почав використовувати її справжнє ім'я в невідомих цілях. Зулія знала, що її діяльність обов'язково прославить її, тому прийняла такі заходи. Можливо, ця інформація - лише слух. Адже існують фотографії нагород, на яких вказано прізвище - Раджабова. Сама ясновидиця на питання про справжнього прізвища відповідати не бажає.

  До цієї цілительки часто звертаються люди з уряду. Раджабова стверджує, що незважаючи на можливість лікуватися у найкращих лікарів, високопоставлені чиновники - часті гості її центру.

  Жінка народилася в Дагестані. Зараз вона живе в Москві, там же отримувала один з дипломів.

  Ясновидиця вкрай релігійна і вважає, що Бог може бути тільки один.

  Багатьох шанувальників і просто цікавих телеглядачів цікавить питання про те, скільки років Зулії Раджабова. Точної відповіді на це питання немає. Зулія Раджабова свій вік ретельно приховує. Справа не в жіночому кокетуванні, а її думці про те, що справжня дата народження - це нумерологический код, за допомогою якого можна дізнатися долю людини і навіть нашкодити йому. Відома лише дата народження Зулії Раджабова - 30 листопада.

  Пухкі губи Зулії

  Як і у випадку з іншими знаменитостями, громадськість цікавиться і пластичними операціями, яким піддавалася знаменита цілителька. Відомо, що Зулія Раджабова збільшила губи, і зробила це вона вже після участі в проекті "Битва екстрасенсів". Цим вона викликала хвилю сміху серед глядачів, які висловлювалися про те, що після перемоги Зулія відчула себе знаменитістю, і тепер "тюнінгує" свою зовнішність. Велика частина прихильників впевнена в тому, що ясновидиця виглядала краще до операції.

  Книги ясновидиці Зулії Раджабова

  Зулія Раджабова написала три книги. Всі вони засновані тільки на її особистому досвіді. Ясновидиця зізнавалася, що письменство дуже легко давалося їй, це було цікавим досвідом, і як вона вважає, досить корисною справою. За допомогою своїх книг Зулія Раджабова намагається донести читачеві необхідні, важливі для кожної людини істини. Вони написані простою мовою і розраховані на людину з будь-якою освітою, будь-якого віку.

  Перші дві книги присвячені біографії та роздумів про життя ясновидиці, а також участі в проекті "Битва екстрасенсів". Їх можна назвати скоріше життєписом з вкрапленнями матеріалів з філософії, психології і езотерики. Ці твори більше розраховані на фанатів Раджабова.

  Найпопулярнішою серед книг Раджабова є "Шлях до себе. 9 ступенів". У ній описані головні принципи та постулати знаходження гармонії з самим собою, своїм внутрішнім світом. Ясновидиця вважає, що тільки ця гармонія допоможе домогтися всього, що необхідно людині.

  В цілому, ця жінка заслуговує на довіру, особливо з огляду на сакральні містерії і найдавніші традиції Дагестану, який втілилися в її дар.