Головна » простір » Дзвінка краса замерзлих озер

  Дзвінка краса замерзлих озер

  У світі залишається все менше і менше місць, де можна зустріти справжню, довгу і холодну зиму. Тим часом, дуже багато хто готовий проміняти будь-які пляжі і океани на замерзлі гори, глибокий сніг і, звичайно ж, промерзлі до самого дна озера. Ми вирішили зібрати десяток найкрасивіших прісних водойм зі всієї планети, кожен з яких здатний будь-якого змусити знову полюбити зиму. 

  • озеро Абрахам

   Канада

   Канадське озеро Абрахам (в деякій транскрипції - Авраам), стає ще більш вражаючим взимку, коли товстий шар льоду наповнюється вмерзлими повітряними бульбашками. Насправді, це повітря виходить з гейзерів, які знову починають функціонувати з приходом весни.

  • Озеро Байкал

   Росія

   Майже всі факти, що стосуються озера Байкал, дивні. Це найстаріше і найглибше озеро на Землі, в якому зібрана 1/5 світового запасу прісної води. Взимку ж, Байкал виглядає особливо привабливо.

  • Йокюльсадлон

   Ісландія

   Льодовик біля озера Йокюльсадлон і знаходиться неподалік заморожений пляж по праву вважаються одними з головних чудес країни. Чорний вулканічний пісок протиставлений крижаним брилах, білою облямівкою охоплює весь берег. І, просто для того, щоб вечір перестав бути томним - все це відображає розкинулося в небі північне сяйво.

  • блакитний ставок

   Хоккайдо, Японія

   Японський острів Хоккайдо виглядає справжнім постером зі стіни в кімнаті дитини, з самого дитинства зачарованого красою навколишнього світу. Вулкани, незаймані національні парки і, звичайно ж, озера - найвідомішим з яких є знаменитий Блакитний ставок.

  • верхнє озеро

   Вісконсін, США

   Коли температура падає і води Верхнього озера покриваються льодом, піщані печери в глибинах острова Апостола перетворюються на справжні декорації до чарівній казці. Невеликі водоспади замерзають каскадами блискучих додекаедров, а мандрівники можуть дістатися сюди, просто перейшовши озеро пішки.

  • сіре озеро

   Чилі

   Патагонія, розташована на півдні Чилі, вважається одним з найбільших природних заповідників в світі. Сліпуче блакитні озера і величезні льодовики цього регіону залучають сюди тисячі туристів. Найбільш привабливою метою подорожі є озеро Сіре, чиї свинцеві води виглядають взимку особливо інопланетне.

  • озеро Луїза

   Канада

   Як і більшість інших льодовикових водойм, озеро Луїза оточене труднопроходимими горами. Його води чисті й прозорі, взимку ж озеро перетворюється в один величезний каток: сотні тисяч людей відвідують цю площадку щороку, щоб побігати на лижах, покататися на ковзанах і навіть влаштувати змагання з перегонів на собачих упряжках.

  • Гора Дуглас

   Аляска

   Гора Дуглас - стратовулкан, розташований на південному краю Аляски. Озеро в його кратері цілком могло б зійти за санаторний курорт: кислотність і температура води тут цілком підходящі.

  • озеро Мічиган

   Іллінойс

   На це озеро варто вибратися в будь-який час року. Влітку на його берегах часто проводяться різні музичні фестивалі, а взимку озеро покривається плаваючими крижинами, дивовижно смотрящим в яскравих променях сонця.

  • озеро Еллері

   Каліфорнія

   Чиста вода озера Еллері, альпійські пейзажі і близькість до національного парку Йосеміті зробили це водоймище дуже популярним місцем для кемпінгу і риболовлі.