Головна » Екстрасенси » Зулія Раджабова - прогноз на майбутнє і корисні поради

  Зулія Раджабова - прогноз на майбутнє і корисні поради

  У своїх прогнозах Зулія Раджабова завжди була максимально обережною. Вона вважає, що знання майбутнього людині не потрібно, а якщо це інформація негативного характеру, таке може призвести до біди. Зулія вірить, що долю можна змінити, але тільки в тому випадку, якщо не налаштовувати себе на один-єдиний її варіант.

  2014 року, 2015 і 2016 роки Зулія Раджабова назвала часом масштабних змін у всіх країнах колишнього Радянського Союзу. Вона обіцяє, що до кінця цього складного періоду від влади будуть усунені три людини, на зміну яким прийдуть нові правителі з іншим мисленням. При цьому двоє нинішніх правителів країн загинуть, а одному доведеться рятуватися втечею. Зулія вважає, що руки цих людей покриті людською кров'ю, вони зробили чимало гріхів і повністю заслуговують того, що з ними має відбутися.

  Ясновидиця не любить тему політики і не бажає коментувати ситуацію в Росії. Про Україну Зулія Раджабова теж не стала висловлюватися. Вона сказала тільки те, що відносини між людьми в усіх країнах сильно зміняться, але і все людство чекає нова епоха і зовсім інше життя.

  Зулія Раджабова - поради

  Екстрасенс з задоволенням дає поради для людей. Велика частина її рекомендацій ґрунтується на вірі в Бога, але є й інші поради від Зулії Раджабова, які допоможуть кожному налагодити своє матеріальне становище, добитися любові і сімейного щастя.

  На думку вкрай релігійної цілительки, пости мають важливе значення в житті людини - вони очищають душу. Дотримуватися їх дуже важливо, і стосується це не тільки обмеження в їжі, але і в розвагах. Відмовившись на час посту від нічних клубів і ресторанів, навіть тих, які пропонують пісне меню, можна позбутися від хвороб і прогнати нечисту силу.

  Раджабова вважає, що відвідувати храм потрібно не тільки під час посту або церковних свят, а завжди, коли є така можливість. У храмі потрібно не тільки молитися. Не забувайте давати милостиню і жертвувати гроші на храм, просити здоров'я ворогам і кривдникам, а також поминати покійних друзів і родичів.

  Не можна тримати зла на ворогів, їх слід пробачити. Думки про помсту шкодять тільки людині, який приділяє їм увагу. Прощення позбавить від хвороб і зцілить душу.

  Не можна зберігати в будинку фотографії померлих людей. Як і речі покійних, вони несуть в собі негативну енергію і можуть завдати серйозної шкоди.

  Для того, щоб налагодити своє матеріальне становище, слід взяти металеву ємність зеленого кольору з вузькою шийкою, будь-яку свічку і 55 монет номіналом в 5 рублів або 50 копійок. Дочекайтеся молодика і помістіть гроші в ємність, після чого запечатайте її воском. Візьміть її в праву руку і обійдіть весь будинок за годинниковою стрілкою. При цьому ємність з монетами потрібно трясти і говорити:

  Вед Ваяна мані гори!

  Після обходу будинку потрібно представляти дощ із золота. Проводити такий обряд слід якомога частіше, хоча б три рази.

  кориця притягує гроші. Екстрасенс Раджабова радить зберігати трохи цієї спеції в гаманці, а також змащувати зап'ястя коричн маслом.

  Як і інший відомий ясновидець Олександр Литвин, Зулія Раджабова рекомендує жінкам, які бажають вийти заміж, пекти хліб з особисто замішаного тіста. Робити це потрібно раз на тиждень, не рідше.

  Існує доступна кожному методика Зулії Раджабова для очищення будинку від негативної енергії і нечистої сили. Для її втілення потрібно наступний список речей

  • Нова каструля
  • Літр води
  • Три шматочка ладану
  • Стакан святої води
  • Три нових голки.

  голки
  Нова каструля
  Літр води

  шматочки ладану
  свята вода


  Воду зі звичайною водою треба закип'ятити, після чого додати в неї ладан. Після цього слід зменшити вогонь і дати рідини википіти рівно до половини обсягу. Після цього додається свята вода і голки, а кипіння підтримується ще п'ять хвилин.

  Отриману рідину потрібно остудити. Після цього візьміть голки і розмістіть їх під різними дверима: одну біля вхідних дверей, другу - біля головної кімнати, наприклад, вітальні або кухні, третю - під порогом спальні. Голки не повинні бути помітними і небезпечними для людей, розміщуйте їх так, щоб ніхто не поранився ними. Рідиною слід окропити весь будинок хрестом, звертаючи увагу на всі кімнати і кути.

  Зулія Раджабова про Лукашенка


  Зулія висловлювалася про Лукашенко ще в 2010 році, але її слова обговорюються і цікавлять глядачів "Битви екстрасенсів" до цього дня. Вона не просто негативно висловилася про президента Білорусі, вона назвала його божевільним і пообіцяла Лукашенко вкрай неприємне майбутнє.

  На думку Зулії, Лукашенко - божевільна людина. Він має проблеми з психікою, які ретельно приховує від громадськості. Більш того, ці проблеми загостряться в самий невідповідний для цього момент. Причиною цього є неупокоенний духи, які переслідують президента Лукашенка.

  Раджабова вважає, що відносини Лукашенко з Росією будуть жахливими. Причиною цього стане іншою уклад в голові президента Білорусії, а також його проблеми з психікою. Ці передбачення були висловлені під час участі Зулії в телепередачі "Нереальна політика".

  В цілому, передбачення і поради цієї мудрої жінки можуть бути цілком правдивими і мають сенс, тому що в її дар не сумнівалися навіть скептики "Битви екстрасенсів".