Головна » Захист і удача » Зірка Лади Богородиці - істинно жіночий талісман

  Зірка Лади Богородиці - істинно жіночий талісман

  Як відомо, в дохристиянські часи у наших предків була своя релігія, що відрізняється різноманіттям і автентичністю. Слов'яни здавна поклонялися своїм богам, які могли бути як загальними для всього народу, так і родовими, покровителями певної професії або навіть сім'ї. І серед усіх богів найбільше шанувалися Початкові Боги - Сварог, Лада, Велес і Стрибог. Безпосередньо в створенні людини взяли участь Сварог і Лада, яких часто називають небесним Отцем і Матір'ю. Саме від їхнього шлюбу народився Дажбог, згодом, за допомогою своїх батьків вдихнув життя в людини.

  Сукупність всього цього дозволяє вважати Ладу покровителькою всіх жінок, справжньою берегинею домашнього вогнища і надійною опорою своєму чоловікові. У цьому, з точки зору дослідників міфології, простежується її явна зв'язок з Фрігге - скандинавської богинею, що була дружиною Одіна. Однак, на відміну від більшості інших язичницьких вірувань, у Сварога з Ладою ніколи не було ні сварок, ні епізодів подружньої невірності. Тому від імені цієї богині і пішов один з популярних навіть у сучасній російській мові коренів "лад". Лад у сім'ї - це головне для жінки, і хто, як не Лада, може допомогти в цьому.

  Відносно символіки цієї богині слід згадати, що подібними атрибутами і власними знаками мало кожне божество слов'янського пантеону, від споконвічних Богів і самого Рода до невеликих духів-покровителів певної сім'ї. Велику складність в трактуванні значення оберега Зірка Лади Богородиці забезпечує зовнішня схожість даного талісмана з Квадратом Сварога, однак, насправді існує ряд відмінностей, які досвідчена людина, знайомий зі слов'янськими традиціями не з чуток, легко визначить.

  Зірка Лади Богородиці - значення оберега і його зовнішній вигляд

  Як вже говорилося вище, Зірку Лади незнайомий зі слов'янськими традиціями людина може легко переплутати з Квадратом Сварога або Зіркою Русі, однак, це різні символи, незважаючи на їх зовнішню схожість. Виглядає Зірка Лада як восьмиконечная зірка, що складається з квадрата, переплітаються з двома еліпсами. Квадрат в цій фігурі символізує домашнє вогнище, який оберігається гладкими і позбавленими кутів овалами. Саме відсутність гострих кутів у еліпсів можуть бути відмінністю від Квадрата Сварога.

  Проте, у зв'язку з популяризацією слов'янської культури, багато інтернет-магазини не роблять різниці між цими оберегами, що може бути грубою помилкою, так як призначення у даних талісманів практично повністю протилежне, незважаючи на подібний спосіб впливу і функції.

  Основне значення Зірки Лади Богородиці можна вивести з традицій слов'янського символізму. В першу чергу, даний оберіг дозволяє максимально повно розкрити всі істинно жіночі якості і налагодити сімейний побут. Будьте впевнені - в сім'ї, яку захищає подібний знак, ніколи не буває сварок, а жінка, яка носить цей символ, не буде відчувати ні проблем зі здоров'ям, ні серйозних стресів, ні будь-яких інших побутових труднощів.

  При цьому, існує ряд певних обмежень, які стосуються як способів виготовлення слов'янського оберега, так і правил його носіння. Їх недотримання, як і ігнорування старовинних традицій наших предків, може привести до дуже плачевних наслідків, так як боги наших прабатьків були досить суворими і ніколи не любили несправедливість.

  Правила носіння і виготовлення зірки Лади

  Якщо твердо вирішили, що вам підходить цей знак, то в першу чергу слід відзначити, що він не повинен купуватися з рук і тим більше бути продуктом масового виробництва - цей символ безпосередньо пов'язаний з енергетикою сім'ї і безпосереднього носія, при цьому його потужність настільки велика, що чужа енергетика, що пройшла через талісман, може повністю заволодіти людиною і непередбачуваним чином змінити його життя.

  Однак і самостійно робити собі подібний амулет не можна. Згідно з традиціями наших предків, Зірку Лади завжди створювали жінки, що знаходяться в найближчому кровній спорідненості з майбутнім власником талісмана. Це могла бути матір, сестра, дочка, бабуся або внучка. Виняток становлять лише ситуації, коли символ наноситься не на предмет повсякденного носіння або ж створюється у вигляді прикраси, а зображується на стінах будинку або одвірках. При цьому, допускається спільне виготовлення обережний речі за участю майбутнього господаря.

  В цілому, способів створення такого оберега дуже багато - символ, як говорилося вище, може наноситися на стіни, вікна або одвірки. В такому випадку він буде оберігати всю сім'ю і будинок, але тільки лише тоді, коли люди перебувають під його дахом. Особисті обереги створювалися або у вигляді вишивки на речах, або як кулони, підвіски, поясні пряжки або кільця-печатки. Матеріал для виготовлення може бути будь-яким, але в будь-якому випадку він повинен бути світлим - чорні камені, темні породи деревини і тьмяні метали для цих цілей не підійдуть. Природно, будь-який матеріал повинен бути натуральним, а не синтетичним, а при роботі повинен по можливості використовуватися лише ручна праця.

  Головним обмеженням для носіння Зірки Лади, в першу чергу, це стать власника. Зірка Лади - це суто жіночий оберіг. Єдина ситуація, коли вона може використовуватися або виготовлятися чоловіком - тільки лише в разі, коли він - вдівець з дочками, без будь-яких інших живих родичів. З цього обмеження зараз виходить дуже багато проблем - недобросовісні виробники і продавці таких амулетів дуже часто видають їх за Квадрат Сварога, що призводить до сумних наслідків. В першу чергу, проблеми стосуються безпосередньо чоловічої сили - за рахунок своєї жіночої природи, талісман активізує генерацію естрогенів і інших жіночих гормонів, що призводить до серйозних фізичних і психічних розладів.

  Крім того, не рекомендується носити Зірку Лади послідовникам християнства і жінкам, який здійснював аборт не по медичними показаннями - вбивство власного ненародженої дитини вважалося однозначно злим і жорстоким вчинком у наших предків, а жінка, викрита в подібному, ставала ізгоєм і ніколи не могла вважатися справжньою матір'ю . Звичайно ж, ставлення Богині-Матері до такої жінки буде відповідним і цей знак в підсумку може стати причиною багатьох бід за рахунок своєї сили. Православна церква не вітає носіння будь-якої язичницької атрибутики, а стародавні Боги наших предків теж навряд чи будуть піклуватися про людей, причетних до практично повного знищення віри праотців.

  Будь-яких обмежень за віком не існує - цей знак здатний подарувати як щасливе дитинство маленьку дівчинку, так і гідну і багату старість літній жінці і, звичайно ж, забезпечити справжній комфорт і стабільність протягом всього життєвого шляху, що робить Зірку Лади Богородиці дійсно універсальним жіночим оберегом. За своїми захисними властивостями вона, звичайно, може поступатися іншим оберегам, цілеспрямовано створюваним для відведення чужих наведених негативних програм, однак, в будь-якому випадку вона допоможе зберегти мир в домі і спокій на любовному фронті, навіть в разі наведення сильної псування, що зачіпає ці сфери життя . Однак, в ситуаціях, коли жінка прагне підкорити будь-яку чоловічу справу, займається в першу чергу кар'єрою, а не сім'єю, використання цього знака може стати перешкодою в досягненні поставлених цілей, так як його сила завжди буде тягнути до дотримання класичної жіночої лінії поведінки.

  В цілому, Зірка Лади - це оберіг, який ніяк не завадить практично будь-якій жінці і зможе позбавити від безлічі побутових проблем. Крім того - це дійсно стильний і красивий знак, який може стати прекрасним доповненням до гардеробу і підкреслити любов і повагу власниці до давніх традицій предків.