Головна » речі » Все що ми купуємо робиться, щоб зламатися

  Все що ми купуємо робиться, щоб зламатися


  Ми живемо в час, коли головне - це гроші. Коли кожна річ - нове маркетингове рішення, з розрахунком на вигоду. Тому добре робити ми, люди, розучилися. Річ має ламатися, щоб забезпечувати роботою заводи і сервіси, щоб на запчастинах можна зробити надприбутки. Ну так що, вперед до знань брехні, яка оточує нас повсюдно

  Чорнило для принтера: кількість чорнила, яке залишається в принтері, вимірюється мікрочіпом, який відключає друк при досягненні чорнилом певного порогу. Чи не коли чорнило закінчаться, а коли виробник захоче. І дідька лисого ви надрукуєте чорним по білому, якщо рівень жовтого низький - принтер цього просто не дасть. Виробники більше заробляють на продажу чорнила, ніж на продажу самих принтерів, так що вони налаштовують мікрочіпи так, щоб забезпечувати потік доходів.

  Автомобілі: моделі нового року навряд чи відрізняються від року попереднього, але щороку автовиробники прагнуть представити на ринку щось нове. В результаті, запчастини для старіших машин все важче знайти. Виробники не хочуть продавати вам запчастини, вони хочуть продати вам нове авто. Слава Богу, інтернет зараз дозволяє знайти необхідні запасти, інакше ваш дилер норовив би продати вам новий автомобіль кожен раз, як старому прийде пора міняти гальмівні колодки.

  Побутова електроніка: на Apple вже подавали до суду за те, що він виробляє батареї таким чином, щоб вони переставали працювати відразу після закінчення гарантійного терміну. Більше вони цього не роблять, але весь ринок, схоже, намагається зробити так, щоб ваш ноутбук, комп'ютер або мобільний телефон застарівали якомога швидше. Батареї здихають, операційні системи не підтримують старі програми, і деталі для "вінтажного" електроніки просто перестають виробляти.

  Одяг: ідея нинішнього виробництва одягу в тому, щоб придумати для вас новий одяг, в якій ви виглядали б привабливо, створити її, використовуючи найдешевші матеріали і найдешевшу робочу силу, і потім відправити її скоріше в магазини. Одяг створюється, щоб її вистачило на час нової моди, і не більше. Шви рвуться, заклепки вилітають, гудзики губляться, і вінчає всю цю тенденцію бахрома зношуються країв одягу.

  Колготки: оригінальний нейлон використовувався в парашутах під час Другої світової. Виробники колготок і панчіх швидко зрозуміли, що "вічні" колготки для них зовсім не вигідні, тому стали робити їх легко рвуться, щоб продовжувати отримувати прибуток.

  Є ще так багато різних товарів, які створені, щоб зношуватися і ламатися. Однак доклавши певних зусиль, цілком можна уникнути покупки таких легко виходять з ладу товарів, або впоратися з їх недоліками.