Головна » гумор » Забір бюстгальтер в Новій Зеландії

  Забір бюстгальтер в Новій Зеландії

  Спірне прикраса паркану з'явилося в 1999 році. Чотири молоді жінки, що святкували Різдво в місцевому барі Новозеландського міста Кардон, жартуючи, вивісили на паркані свої ліфчики. Майорить на вітрі жіночу білизну надихнуло і інших жінок. Ні б, зняти речі! Однак ряд нижньої білизни тільки збільшувався, а до початку 2000 року вже висіло понад шість десятків бюстгальтерів. До сьогоднішнього дня їх на паркані налічується кілька тисяч.

  Мандрівні по Новій Зеландії дівчата вважають за свій обов'язок повісити пару-трійку бюстгальтерів на дротяну поперечину, продовжуючи ряд жіночої білизни.

  Забір викликає неоднозначні відгуки у місцевих жителів. Деякі з них сприймають цю картину як образу, інші вважають, що подібний пейзаж уздовж дороги створює небезпечну ситуацію для водіїв.

  Кілька разів робилися спроби зняти бюстгальтери - очистити паркан. Але спроби тільки заохочували "оформлювачів загородження", змушуючи вивішувати все більшу кількість ліфчиків.

  Знімати верхню частину жіночої білизни почали відразу після появи перших десяти предметів. Потім довелося прибирати вже 200 штук.

  Колекція не переставала рости. Місцева влада вирішила видалити небезпечне прикраса, вивішене уздовж дорожнього полотна, і зняти всі речі. Тоді активісти відповіли новим рекордом: розвісили 7,5 тисячі штук, намагаючись побити рекорд найдовшого ряду бюстгальтерів. Акція допомогла заробити більше 10 тис. Доларів.

  З огляду на, що огорожу проходить уздовж поля, де випасають стадо місцевого вівчаря, фермер став "хранителем" забору. Чоловік сказав, що отримує листи, в яких більше позитивних відгуків про пам'ятки. До того ж місце стало користуватися популярністю у туристів, що фотографують унікальний паркан.

  Забір бюстгальтер періодично піддається "нападу" прихильників цнотливості і глибокої моральності. Але таких представників в сучасному світі не так багато, креативників ж набагато більше!

  Так що, вирушаючи в подорож по Новій Зеландії, не забудьте проїхати по трасі в місті Кардон Центрального Отаго, щоб побачити місцеву визначну пам'ятку - Забір бюстгальтер.

  Сподобалася стаття? Зробіть репост, щоб поділитися нею з друзями!