Головна » здоров'я » Хибні уявлення заважають про кесарів розтин

  Хибні уявлення заважають про кесарів розтин

  Іноді кесарів розтин виявляється єдиним варіантом, але трапляється і так, що породіллі самі просять провести його, побоюючись тривалих болів. Операція оповита міфами, наслухавшись яких жінки, навіть якщо виникає необхідність, виявляються налаштовані категорично проти неї.

  Помилка перша: гіперактивність

  Імовірність прояву гіперактивності дійсно є. Але якщо вона має місце, то впоратися з проблемою можна, використовуючи правильний догляд і лікування.

  Помилка друга: спеціальні розвиваючі програми - необхідність

  Більшість дітей народжується без відхилень, не вимагаючи використання особливих розвиваючих методик. Природно, "кесарята" знаходяться під постійним контролем лікарів. А ще їх ставлять на облік до невропатолога і педіатра. Проблеми в розвитку можуть бути пов'язані з іншими причинами, не обов'язково з кесарів.

  Помилка третя: частий плач

  Малюк, що з'явився природним шляхом, піддається колосальному стресу, "запускающему" організм. Це адаптує дитячу психіку, роблячи її стійкіше, тоді як нервова система "кесарят" залишається "сплячої". Імовірність виникнення проблем є, але це рідкість.

  Помилка четверта: відставання в розвитку

  Порушення трапляється з різних причин: пізній перший вдих, проникнення в дихальні шляхи навколоплідної рідини, негативний вплив наркозу на нервову систему. Тому не варто в усьому звинувачувати операцію.

  Деткі- "кесарята" нерідко виявляються в групі ризику як відстаючі у вазі і зростанні. Імовірність відхилень у фізичному розвитку іноді залежить від виду кесарів: заплановане або екстрене. В останньому варіанті організм виявляється не підготовленим, що підвищує ризик, але не вважається закономірністю.

  Помилка п'ята: мама не зможе годувати грудьми

  Трапляється, що лактація після кесарів порушується, і надходження молока відсутні. Іноді годування забороняють медики через сильних антибіотиків, призначених матері. В такому випадку молоко може перегоріти, якщо не вживати заходів для його збереження.

  Будь-яка операція пов'язана з ризиком, і це варто враховувати, але налаштовуватися, що кесарів розтин стане причиною багатьох проблем, не потрібно. Якщо під час родом планується хірургічне втручання, необхідно знайти хорошого лікаря, а новонародженому забезпечити належний догляд.

  Сподобалася стаття? Зробіть репост, щоб поділитися нею з друзями!