Головна » Змови і Заклинання » Змова на тугу - як привернути до себе увагу коханої

  Змова на тугу - як привернути до себе увагу коханої

  Змови на тугу майже завжди діють досить швидко, швидше, ніж привороти. Вони змушують потрібну людину нудьгувати, тужити за тим, хто робить обряд. По суті, це енергетичний якір, що змушує відчувати бажання побачити вас, зателефонувати вам, вийти на зв'язок, наганяє думки про вас.

  Велика частина сильних змов на тугу діє рівно до того моменту, поки не збувається їхня мета зустрітися з вами, вгамувавши свою печаль. Це дуже ефективно коли ви бажаєте, щоб на вас звернули увагу. Оскільки вони викликають бажання шукати зустрічі і бути поруч з тим, хто читає змову, можна застосовувати таку магію на початку відносин або ж для того, щоб змусити конкретну людину зробити перший крок до початку любовних відносин. Так роблять, якщо впевнені, що до них відчувають симпатію, але заважають сором'язливість і інші фактори.

  Змови на тугу можуть застосовуватися і після сварки, коли людина покинула вас і миритися не збирається. Після того, як ви зробите такий ритуал, він буде шукати зустрічі і нудьгувати, але те, як буде йти подальше ваше спілкування, залежить вже від вас. Якщо ваш хлопець пішов до іншої, в такій ситуації насиланіе туги буде дуже підходящим видом чаклунства.

  Магія такого роду часто застосовується, якщо сварки або розставання немає, але є охолодження почуттів з роками. Вона популярна у дівчат, які хочуть, щоб їм приділяли більше уваги, частіше дзвонили і шукали зустрічі, поступилися в якомусь суперечці, що став причиною сварки. У таких випадках, наслідки змов на тугу будуть мінімальними, і порівняти їх з наслідками привороту неможливо. Це теж любовна магія, але ніякої кармічного зв'язку вона не встановлює, діє недовго і тільки дає вам шанс створити відносини або повернути кохану людину.

  Інша справа - змова на сильну тугу. Це тривалий магічний вплив, яке схоже на приворотні змови щодо впливу на об'єкт змови на тугу і на наслідки для того, хто його робить. Найсильніші змови на тугу за фото приносять ті ж наслідки, що і приворот. Чинячи опір такому впливу і не розуміючи, що з ним відбувається, людина може отримати залежність від алкоголю і наркотиків, депресію і схильність до суїциду.

  Всі змови на тугу робляться в повний місяць або час зростаючого місяця, як і будь-які змови з любовної магії, метою якої ставиться щось залучити або створити.

  Змова на тугу на яблуко

  Цим змовою ви нагадаєте про себе, якщо цікавить вас особистість перестала дзвонити і шукати з вами зустрічі. Він хороший і на початку відносин, і в разі, якщо людина стала приділяти свою велику частину часу чогось іншого замість спілкуванням з вами.

  потрібна ікона Божої Матері, яка повинна стояти в вашому домі. Саме до неї ви будете звертатися в цій змові, у неї просити допомоги. Тому бажано хоча б деякий час приділяти увагу свічок біля ікони і молитвам Богородице.

  Візьміть стигле яблуко і покладіть його за ікону. Тепер виходите за поріг свого дому та читайте змову. Якщо ви живете в мноетажном будинку, виходьте за двері під'їзду. Потрібно, щоб вас ніхто не чув, тому рекомендується вибирати такий час, щоб читач змови людина не привертав увагу людей, які можуть бути за порогом вашого будинку.

  Змова читається три рази, можна з листа:

  Наливне яблучко висихає, Божий раб (ім'я) бранка (ваше ім'я) зітхає. Як яблучко гниль точить, так і раб Божий (ім'я) бачити мене хоче. Богородиця рабу Божому (ім'я) про мене нагадає. Тугу світлу на нього нажене, сохнути він без мене буде, в думках про щастя зі мною судить. Яблучко засихає, а раб Божий (ім'я) мене не забуває. Ні за мить, ні за годину, ні за день, ні за тиждень, ні за місяць, ні за рік, ні за століття його земного. Зі мною йому турбот не знати, горя не знати, не страждати, та не мучитися - разом з ним у нас все вийде. амінь.

  Змова на тугу на свічку і попіл

  Найефективніше застосування цієї змови показує себе, якщо це спосіб привернути увагу і змусити проявляти почуття, приділяти увагу, людини, з яким ви давно живете разом або зустрічаєтеся. Для цього потрібні церковна свічка, повністю чистий аркуш паперу і ручка, вогнетривка посуд.

  Отже, опівночі запаліть свічку, а на аркуші красиво і чітко напишіть повне ім'я та дату народження вашого чоловіка або хлопця. Близько десяти хвилин вам потрібно концентруватися на тому, що ви хочете отримати. Квіти не тільки у свята, побачення, романтичні сюрпризи, компліменти ...

  Тепер підпаліть лист з ім'ям і датою від свічки і тричі читайте:

  Слово чаклунське рабу Божому (ім'я) читаю, нудьгу та тугу на серці наганяю. Життя йому своєї без мене не бачити, все маятися, засмучуватися та нудьгувати. Ходити навколо мене так близько, радувати мене одну тільки, лише в мені щастя бачити! Ключ. Замок. Мова. амінь.

  Не забувайте користуватися вогнетривкої посудом, щоб не було пожежі. Палаюча папір - не сама безпечна річ. Попіл від неї потрібно зібрати в руку і з вікна розвіяти за вітром з такими словами:

  Як кажу, так і збувається!

  Свічка повинна догоріти повністю. Добре, якщо весь цей час ви будете сидіти біля свічки і візуалізувати позитивні зміни у вашій подружнього життя або стосунках з хлопцем. Віск від неї слід зберегти, викидати його не можна, тільки якщо хочете звести ефект заклинання до нуля. Але зберігайте його так, щоб він не попадався на очі стороннім. Розповідати про те, що ви робили цей ритуал, щоб ніхто не міг. Бажано не показувати, коли почнете помічати прояви уваги вашої коханої людини.

  Змова на тугу на воду

  Найкраще цей ритуал працює, якщо потрібно підштовхнути людину зробити перший крок у відносинах. Головне, щоб ви були знайомі, і тоді він проявить ініціативу. Відмінно працює, якщо хлопець відчуває до вас симпатію, але нічого доброго не принесе, якщо ви йому противні.

  У класичному варіанті цього обряду потрібні ложка з срібла і свята вода. Але сучасні джерела допускають використання чайної або кавовій ложки з будь-якого світлого металу. Святу воду можна замінити джерельної або мінеральної. В крайньому випадку, підходить і фільтрована вода з-під крана, яка сім днів відстоювалася в темному місці.

  Опівночі при свічковий освітленні (колір і кількість свічок не грають ніякої ролі) налийте воду в прозорий келих або стакан. Опустіть в неї ложку, дивіться на неї і три рази читайте по пам'яті:

  Милий, милок мій (ім'я),
  Раба Божого (ваше ім'я) по тобі нудьгує,
  Без тебе спокою не знає.
  Так і по розуму твоєму джерельній воді бігти,
  А тобі без мене плакати та страждати.
  У снах до тебе лише прийду,
  Спокій вночі принесу.
  Сили небесні мені допомагають,
  Я їм кланяюся та скоряюся.
  амінь.

  Ми залишаємо стакан з ложкою стояти до ранку. Добре, якщо на воду падає місячне світло. Якщо ви ставите її на тумбочці, перед сном бажано думати про людину, на якого ви наводили тугу, мріяти про нього.

  На світанку ложку прибирайте туди, де вона не буде потрапляти на очі стороннім. Воду треба вилити там, де потрібний вам людина через неї переступить, наприклад, на поріг будинку.

  В цілому, завжди замислюйтесь, чи варто застосовувати таку змову, якщо ви дійсно любите людину. Адже така магія, так чи інакше, але заподіє йому незручності, а то і душевні страждання.