Головна » Змови і Заклинання » Змова на віщий сон - дізнайтеся, як бачити і змінювати майбутнє

  Змова на віщий сон - дізнайтеся, як бачити і змінювати майбутнє

  Далеко не кожен володіє такими вміннями, які дозволяють передбачати майбутнє. Але якщо використовувати спеціальний змову на віщий сон, ви можете дізнатися про те, що вас чекає. Існують правила, нехтувати якими не можна під час магічної роботи на віщий сон, інакше все, що ви зробите, буде даремно.

  Практично кожен обряд на сон проводиться безпосередньо перед сном. Це означає, що вам доведеться утриматися від щовечірнього читання і перегляду телевізора, перекусів серед ночі, сексу і всього того, що може відвернути вас. Вмиватися і приймати душ, переодягатися - все це потрібно робити тільки перед тим, як читати заклинання на сон віщий. Говорити з ким-то, листуватися по інтернету, здійснювати телефонні дзвінки і відповідати на них не можна до самого ранку.

  Спати і прокидатися ви повинні на самоті. Якщо ви ділите своє ліжко з чоловіком, постарайтеся знайти причину для того, щоб піти на одну ніч в іншу кімнату. У кімнаті ви також повинні бути одні. Подбайте про те, щоб вас ніхто не розбудив і не потривожив. Заздалегідь вимкніть телефон і будильник. Найкраще вибрати вихідний день, щоб ви мали можливість прокинутися природно, без дзвінка будильника.

  Дуже важливий ваш настрій, як і при будь-яких заняттях магією, від нього багато чого залежить. Лягаючи спати після прочитання змови, ви повинні бути налаштовані на те, щоб побачити уві сні те, що ви бажаєте дізнатися. Постарайтеся відмовитися від усіх сторонніх думок і відволікаючих чинників. Думайте тільки про те, що бажаєте дізнатися уві сні, але намагайтеся не представляти конкретних ситуацій.

  Має значення також фаза місяця. Якщо це не обумовлено в описах до змови, то вибирайте останні дні зростаючого місяця, перед самим повним місяцем. Повний місяць також непогано підходить.

  Використання пахощів буде жирним плюсом ритуалу. Їх аромати допоможуть вам налаштуватися на віщі сни. Підходить суха сон-трава та стебла алое. Якщо це занадто складно для вас, підходять зазвичай аромопалочкі і ефірні масла пачулі, евкаліпта, сандалу і деякі інші.

  У цей вечір душ можна замінити розслаблюючій ванні приємною для вас температури. У воду можна додати ефірні масла, наприклад, лавандова або м'ятна. Вікканскіх маги радять вдихати пару, що йде від водного настою наступних рослин: лавр, кориця, полин, мускатний горіх і троянда. Має у своєму розпорядженні до віщим снам також спеціальний чаклунський чай. Він складається з двох частин кориці, двох частин деревію і трьох частин пелюсток троянди.

  Найчастіше віщі сни такі, як реальність, але деякі люди бачать зашифровані підсвідомістю сни про майбутнє. Багато перед тим, як заснути, відзначають відчуття тривоги і сторонньої присутності. Не варто звертати на нього увагу і давати йому заважати вам спати.

  Що робити, якщо віщий сон виявився страшним?

  Щоб частково відвести біду, скажіть до того, як встали з ліжка:

  Куди тьма, туди і сновидіння. амінь.

  Або вставайте з правої ноги і при цьому говорите:

  Всі біди у снах, підіть до ворогів. амінь.

  Для того, щоб поганий віщий сон не збувся, цього мало. Необхідно приймати більш масштабні заходи, і вам видніше, якими вони повинні бути. Існує безліч змов на захист від ворога, наприклад, які ви легко знайдете на нашому сайті.

  А якщо побачений сон виявився хорошим, говорите інші слова. До того, як встали з ліжка, скажіть:

  Сон добрий мені в руку. амінь.

  Або вставайте з ліжка з лівої ноги і говорите:

  Що у снах побачив, то собі забрав. амінь.

  Розповідати віщі сни нікому не можна. Особливо, якщо наснилося щось хороше, інакше не збудеться.

  Змова на сон при засипанні

  Ця змова важливо зуміти вимовити в той час, коли ви вже спливаєте в сон, але не прокинувшись при цьому. Вимовляти його можна і пошепки, і про себе, п'ять разів:

  Нехай мені швидко присниться, то, чого повинно збутися. Я так хочу!

  Добре, якщо відразу ж після прочитання цього простого змови ви заснете.

  Заклинання на сон віщий на дзеркало

  Для прочитання цього заклинання потрібно невелике дзеркало круглої форми. На ньому не повинно бути ніяких малюнків, написів і іншого декору. Наявність рамки також небажано, але зняти її нескладно. Дзеркало обов'язково має бути чистим, краще протерти його прямо перед тим, як будете читати змову. Добре, якщо це буде нове дзеркало, але ця умова не є обов'язковим.

  Покладіть дзеркало під вашу подушку, ляжте на неї і скажіть:

  Як темряві і світла в сім дзеркалі відбиватися, так і моєму прийдешньому в ньому з'являтися.

  Найчастіше людям, які скористалися таким заклинанням, сниться дзеркало, а в дзеркалі вони бачать відображення того, про що хотіли дізнатися. На ранок дзеркало треба заховати. Нікому про нього не кажіть і не давайте в руки комусь, крім вас. Дзеркало повинно використовуватися тільки для передбачення.

  Змова на віщий сон на свічку

  Користуватися цим способом побачити віщий сон можна тільки три рази за весь рік, за строго певним дням - в ніч на Різдво, в ніч на Старий Новий рік і в ніч на Івана Купала. Читати цю змову по іншим дням і частіше трьох разів на рік не можна.

  Для цієї магічної роботи на віщий сон потрібна свічка, абсолютно будь-яка. Перед сном запаліть її і три рази скажіть змову. Текст його читається протяжно, як зазивання:

  Абу, Лах, Йессо. Вас кличу-закликаю, сон віщий до себе залучаю. Полум'я свічки до себе заберіть, мені в обмін сон правдивий даруєте. Дим останній від полум'я мені в розум увійде, долю мою предречет. Того хто любить і хто любив покаже, про ненависник і лихих людей розповість. Про те, від кого втекти зможу і про те, кого сама погублю повідає.

  слово "амінь"Говорити не можна, хреститися теж. Свічку слід загасити, найкраще пальцями або спеціальним ковпачком. Після цього відразу ж лягаєте спати, перед сном повністю зніміть одяг і прикраси.

  Молитва на сон на дві свічки

  Ця змова не можна використовувати частіше, ніж раз на місяць. Час - з четверга на п'ятницю, близько 22: 00-23: 00 годин.

  Для того, щоб прочитати змову на сон, в якому ви побачите всю правду, потрібні дві однакові церковні свічки. Їх слід скрутити в одну так, щоб один гніт був зверху, а другий - знизу. Лівою рукою тримайте отриману "подвійну" свічку посередині і читайте:

  Матушка-Богородиця, молю тебе, та Ісуса Христа.
  Нехай желанье моє явним стане.
  Нехай благодать Господня до мене прийде.
  Через сон мій, та в пам'ять мою.
  Нехай ангел снів розповість мені про прийдешнє.
  На ранок, на завтра, на післязавтра. (Повідомте про той час, події в якому хочете передбачити) .Ключ. Замок. Мова. амінь.

  Після того, як скажете останнє слово цієї змови, відразу ж тушкуйте свічку. Її кладіть в головах або на тумбу, яка стоїть біля вашого ліжка. Потім відразу ж лягаєте спати. Заснути обов'язково треба до півночі.

  Все, що залишиться від скручених свічок, протягом трьох днів віднесіть до церкви. Там є спеціальний лоток для огірків свічок, туди це і помістіть. Бажано зробити це відразу ж з ранку.

  Заклинання на сон віщий в суботу

  Таке заклинання читається тільки в суботу. Перед тим, як йти спати, приготуйте шматок хліба і посипте його сіллю. Особливих вимог до цих продуктів немає, хіба що хліб повинен бути свіжий, придатний до використання. Читайте заклинання на хліб-сіль:

  Неділя з понеділком, вівторок з середовищем, четвер з п'ятницею, а тобі, субота, дружки немає, ось тобі хліб-сіль, а мені дай ясний сон.

  Хліб і сіль поставте в головах своєму ліжку, а потім відразу ж лягаєте спати.

  Змова на віщий сон на вечірню воду

  Для цього змови вам потрібна джерельна вода, яку ви набрали на вечірній зорі. Воду з природного джерела часто замінюють на мінеральну воду без газу, але тут вона не підходить - неможливо дізнатися, в який час вона була набрана. Води потрібен невеликий тазик, каструлька або тарілка.

  Відразу ж, як принесете додому цю воду, читайте над нею такі слова:

  Зорькой вечірньої риса запрошую,
  Слова вірні та таємні у нього запитую.
  Не кожному ті слова відати, а хто їх почує,
  Той сни віщі дізнається.
  Як засну, відповіді на питання свої знайду.
  амінь.

  Водою вмийтеся, витріть чистим рушником (не обов'язково йому бути новим). Після цього відразу ж лягаєте спати і постарайтеся швидше заснути. Занадто часто читати цю змову не слід.

  Змова на сон, щоб побачити засіб від хвороби

  Якщо ви вже давно хворієте, і ліки, які вам виписують лікарі, не допомагають, ви можете спробувати дізнатися уві сні, які ліки вам необхідно. Роблять це в день шанування святого Миколая.

  Слід лягти спати всередині церковної огорожі. Існує чимало способів це зробити. Багато церков не охороняються вночі, можливо, у вас вийде знайти саме таку. Також є сенс прикинутися, що у вас зламаний замок, а ночувати біля церкви все-таки безпечніше, ніж в парку на лавочці.

  Коли будете лягати спати, скажіть така змова:

  Раб Божий (ваше ім'я) на Сионских горах спати лягає.
  Під покровом церкви святої, та з трьома ангелами в голові.
  Перший все почує, другий все побачить, третій все мені розкаже.
  Микола Чудотворець правду їм всю покаже.
  амінь.


  Ви обов'язково побачите уві сні засіб для вигнання вашої хвороби.

  В цілому, з змовами на віщий сон слід поводитися обережно. Далеко не кожна людина готова побачити і прийняти своє майбутнє, і, тим більше, змінити його. Але якщо ви вже зібралися з силами, то вам навряд чи щось зможе перешкодити повернути чорну смугу вашому житті назад.