Головна » Змови і Заклинання » Змова на успіх бізнесу, прибуток і продаж - магія для підприємців

  Змова на успіх бізнесу, прибуток і продаж - магія для підприємців

  Змова на продаж бізнесу допоможе підприємцям, які вирішили прагнути до нових досягнень, залишивши за спиною старі, малоперспективні справи. Продаж підприємств - не менше складна справа, ніж продаж житла або автомобіля. Магія стане непоганим помічником в цій важкій справі, залучаючи вигідних покупців і захищаючи від нечесних угод.

  Перед приходом в офіс або переглядом пропонованого вами підприємства, до того, як прийдуть потенційні покупці, прочитайте змову три рази:

  В ім'я Отця, і Сина, і Святого Духа, амінь, амінь, амінь. У цьому домі віконечка світлі, поріжки срібні, стовпи і сволоки позолочені. Подивіться, люди добрі, покупці щедрі, помилуйтеся та купуйте. В ім'я Отця, і Сина, і Святого Духа, амінь, амінь, амінь.

  Під час прочитання змови ви повинні знаходитися в приміщенні, яке будете продавати. Ніхто не повинен чути вас, дозволяється усамітнитися для прочитання змови в будь-якому приміщенні будинку. Зазвичай ця змова спрацьовує досить швидко. Його можна читати також для продажу будинку або квартири.

  Змова на удачу в бізнесі на воду

  Змова на удачу в бізнесі здатний стати в нагоді як починаючим підприємцям, так і людям, які вже давно мають власний бізнес. Удача нікому не завадить. Тому читати цю змову на успішний бізнес може і людина, яка тільки планує почати свою справу. Його можна читати і на початку кар'єри, якщо бажаєте приманити удачу і успіх.

  Проводити цей обряд потрібно протягом 30 днів. Пропускати не можна жодного дня, це може вплинути негативно - вищі сили бувають досить образливі. Вони вимагають шанобливого ставлення до себе, і показати його ви можете ретельним дотриманням усіх правил ритуалу. Щоранку, відразу ж після пробудження, наговорюйте на воду:

  Воду-водицю, стихію могутню, заговорюю, зачаровують на удачу, на успіх Раба Божого (ім'я). Щоб все, що ні почав, в гору йшло. Все, що не зробив, вигоду приносило. Слово моє замок, слово моє закон. амінь!

  Наговореної водою покладається вмиватися відразу ж після прочитання замовних слів. Тільки після цього ви можете приступати до щоденних ранкових справах. Ця змова діє швидко. Його дія може проявитися вже через кілька днів. Ви інтуїтивно будете приймати правильні рішення, і всі ваші дії будуть приводити до прибутку.

  Змова на успішний бізнес в першу середу зростаючого місяця

  Ця змова на прибуток в бізнесі, удачу і успіх читається тільки в один день місяця. це перша середа, настала на зростаючому місяці. Запланувати цей ритуал нескладно, маючи під рукою календар. Проводити його потрібно опівночі, при цьому місяць повинна бути добре видна на небі. Можливо, на підбір відповідного часу піде не один місяць - погода може виявитися похмурої, або підведе час сходу і заходу місяця. Але ефект такого чаклунства варто витраченого часу.

  Вам буде потрібно чашка чистої води. Такий вважається освячена в церкві, а також джерельна. Набирати її потрібно заздалегідь - до півночі першої на зростаючому місяці середовища все повинно бути готове. Крім цього, потрібно золоте кільце - НЕ обручки, а виконує функції прикраси. Якщо ви вже носили це кільце, його потрібно очистити від негативної енергії. Брати чуже кільце не можна. Краще придбати нове кільце, якщо ви не бажаєте, щоб енергетика старого прикраси зіпсувала магічну роботу на успіх в бізнесі. Потрібні також монети з золотистого металу.

  Опівночі слід опустити кільце і монети в чашку з водою. Візьміть її двома руками і читайте сім разів:

  Посилає мені, Господи, підмогу сильну, допомога небесне! Нема мені в житті місця без без світла твого та підмоги твоєї. Водицю чисту тобі приношу, удачі в дорозі від тебе попрошу. Долі мою зачепи, життя мою не ховали. Правицею своєю мені благо пішли, шлях мій освяти. У всіх ділах моїх благих допомагай, всі мої задуми благословляй. За допомогою твоєї буде у мене удача та успіх у людей. амінь!

  Після кожного прочитання робіть по ковтку води з чашки. Після сьомого прочитання допейте все в ємності воду, не виймаючи кільця і ​​монет. Кільце слід носити як талісман - на пальці, на ланцюжку на шиї або в кишені. Монети зберігайте в гаманці і не витрачайте їх. Вони завжди повинні бути при вас, коли ви виходите з дому і особливо у випадках, коли ви відправляєтеся у справах, пов'язаних з вашим бізнесом.

  Змова на прибуток в торгівлі на монету

  Змова на прибуток в торгівлі допоможе не тільки підприємцю, бізнес якого пов'язаний з продажем товарів або послуг. Їм може скористатися і звичайний реалізатор, дохід якого залежить від принесеної ним прибутку. Читати цю змову потрібно в торговому залі або офісі, в якому ви пропонуєте свої послуги. Кращий день для цього - середовищі або суботу на зростаючому місяці.

  Для чаклунства на торгівлю потрібно монета будь-якої гідності, яку потрібно змастити ефірним маслом евкаліпта. Встаньте в центрі кімнати, торгового залу або офісу і прочитайте три рази:

  Данина даю дорогах торговим. Як грошенят мою приймеш, так удачу мені пошлеш! Щоб торгівля в гору йшла, клієнти натовпами ходили, Та все купували, грошей не шкодували, без покупок не йшли. амінь!

  Читати потрібно вголос, тому підберіть відповідний час, щоб не привертати уваги. Після прочитання змови киньте на підлогу монету і скажіть:

  Оплачено!

  Після цього приступайте до справ, які запланували на цей день. Не забирайте монету самостійно. Її може підняти або прибрати будь-яка інша людина. Добре, якщо це буде клієнт вашого підприємства.

  Читайте інші варіанти грошових змов на монету.

  Змова на успіх в бізнесі на мило, монету і нитку

  Ця змова на успіх у бізнесі допоможе, якщо справи йдуть не кращим чином. Практично кожен підприємець стикався з періодом під назвою "чорна смуга". Слід розуміти, що він може бути викликаний псуванням на злидні або бізнес, а також сильним пристрітом. Перед тим, як намагатися поправити свої справи магією, переконайтеся, що справа не в негативному впливі з боку.

  Для обряду буде потрібно змилок з вашого будинку. Байдуже, користувалися цим милом тільки ви або ваші члени сім'ї. Крім цього, потрібна червона нитка і будь-яка монета. Проводити обряд слід в четвер, на світанку. Фаза місяця - зростаюча.

  Рушайте в будь безлюдне місце. Найкраще підходить ліс або пустир. Викопайте невелику ямку будь-яким інструментом, який підходить для цього. Покладіть в неї мило з такими словами:

  Як це мило швидко закінчується, так і невдачі мої припиняться.

  Тепер - черга монети:

  Як монетки дзвенять в гаманцях, так і в моєму завжди будуть.

  Помістіть в яму нитку:

  Як нитка червона і яскрава удачу і везіння приносить, так і зі мною в ногу успіх йти буде. Як кажу я - так все і здійсниться. амінь!

  Тепер мовчки закопайте ямку. Після цього пальцями правої руки накресліть на пагорбі хрест і скажіть:

  Слово - закон!

  Після цього йдіть додому мовчки і не обертаючись. Навіть після того, як ваші справи налагодяться, нікому не кажіть про те, як домоглися цього. Крім вас, ніхто не повинен знати про те, що ви проводили цей обряд і читали змову на вдалий бізнес.

  Змова на прибуток в бізнесі на дзеркало

  Ця змова на розвиток бізнесу допоможе не тільки отримати хороший прибуток і збільшити доходи. Якщо ви давно бажаєте розширення і досягнення нових, більш масштабних цілей, він підійде вам. Простий обряд допоможе позбутися і від неприємностей, якщо тільки вони не викликані чорним чаклунством або пристрітом. Якщо має місце бути негативна програма, спочатку потрібно позбутися від неї, а потім займатися залученням клієнтів і заговорювати бізнес на прибуток.

  Цей ритуал на удачу в бізнесі, хорошу торгівлю і залучення клієнтів проводиться на світанку, тобто, до відкриття вашого підприємства для клієнтів. Буде потрібно тільки невеличке дзеркальце. Тримайте його в правій руці, хрестіть дзеркалом все те, що приносить вам прибуток - касовий апарат, комп'ютер, вітрини з товарами і інші речі. Кожен предмет потрібно хрестити три рази, при цьому тричі читаючи змову:

  Хрещу товар, хрещу на продаж! Щоб як в дзеркалі відображення своє товар побачив, Так покращав і клієнту сподобався! Щоб перший хто прийшов - купив, другий - купив, Останній - теж купив! І ніхто від мене без покупки не пішов!

  Дзеркало після ритуалу потрібно залишити де-небудь на видному місці в офісі або магазині - там, де ви приймаєте клієнтів, що приносять вам дохід. Повторювати його можна, але не частіше одного разу на тиждень. Робіть це тільки на зростаючому місяці.

  В цілому, змови для торгівлі, усунення проблем в бізнесі, на успіх і удачу в справах здатні знадобиться будь-якій людині, яка вирішила займатися улюбленою справою. Крім цього, існують особливі змови, які допомагають у продажу підприємства. Магія, спрямована на бізнес, може як погубити його, так і збільшити доходи, збагативши власника підприємства. Використовуйте древнє чаклунство з обережністю.