Головна » Змови і Заклинання » Змова на зустріч - корисний в любові, в бізнесі і в родині

  Змова на зустріч - корисний в любові, в бізнесі і в родині

  При деяких видах любовних викликів велика увага приділяється поріг дому, в який звуть певної людини. Якщо скористатися представленими трохи нижче змовою, то цікавить вас особистість через деякий час з'явиться в гості.

  Змова читайте, стоячи на порозі вашого будинку або квартири. Візьміть в руки капців, черевик або будь-який інший предмет взуття, постукайте їм по порогу і скажіть:

  Акі поріг весь час на одному місці стоїть,
  Так і раб Божий (ім'я) завжди зі мною був.
  Як з місця порогу ніколи не зійти,
  так і коханому від мене ні за що не втекти.
  В ім'я Отця, і Сина, і Святого Духа. амінь.

  Сильний змову на зустріч з людиною

  Як і багато інших, ця змова працює тільки в тому випадку, якщо ви розумієте, навіщо вам ця зустріч, ви до неї готові і знаєте, що будете робити, коли вона нарешті відбудеться. Він підлаштовує випадкову зустріч в будь-якому місці, в будь-який час, вона буде несподіваною навіть для вас.

  Перед вам дуже сильний бунт на зустріч з людиною. Якщо він не хворий, живий і в змозі вийти з дому, значить, ви його побачите найближчим часом. У тому випадку, якщо ви робите виклик на серйозно хворого або померлої людини, ви його не побачите. Зате доведеться зіткнутися з людиною, який буде дуже схожий на того, кого ви хотіли побачити. Знайте, що якщо вийшло саме так, то ваш улюблений в біді або помер.

  Для того, щоб прочитати змова, потрібні будь-які ножиці, червона свічка і фотографія того, кого ви хочете бачити. Запаліть свічку, фотографію тримайте ззаду полум'я так, щоб свічка знаходилася між фото і вами. Ножицями треба різати вогонь з такими словами:

  Вогонь ясний від свічки відрізаю,
  Всі перепони між рабом Божим (ім'я) і рабою Божою (ім'я) ламаю.
  Щоб раб Божий (ім'я) не спав, не їв, не пив,
  Так без раби Божої (ім'я) не жив.
  Як віск від полум'я пекучого закінчується,
  Так і раб Божий (ім'я) від змови мого спокою не знає.
  З'явись переді мною, не в снах, не в помислах, а живий.
  Ключ. Замок. Мова.
  амінь.

  Коли будете казати "амінь", відкладіть ножиці і не ріжте ними вогонь.

  Змова на зустріч з хлопцем на свічку

  Цей спосіб підлаштувати за допомогою магії випадкову зустріч з хлопцем дуже простий і відрізняється високою надійністю. Але не завжди він діє швидко, може знадобитися до трьох тижнів до зустрічі. Можна користуватися цією змовою не тільки в інтересах особистого життя, але і для ділових переговорів і зустрічей з потрібними людьми.

  Купіть нову свічку. Вона може бути як восковий, так і парафіну. Заздалегідь підготуйте ножиці. Ними ви будете різати полум'я з такими словами:

  Як свічка вощеная тане від полум'я пекучого, так раб Божий (ім'я) від мого обмови могутнього, до мене прибіжить, так перед очима постане. Справа міцне, так слово ліплення. амінь.

  Говорити потрібно три рази, а після кожного слова "Аминь"Осіняє себе хресним знаменням три рази. Свічку загасіть без допомоги води і повітря - пальцями або спеціальним ковпаком для гасіння свічок. Після цього її треба прибрати так, щоб ніхто не знайшов.

  Змова на зустріч з коханим або діловим партнером

  Ця змова можна застосовувати не тільки для того, щоб підлаштувати випадкову зустріч з коханою людиною, а й для того, щоб зустрітися з діловим партнером або важливим для ваших справ особою. Для цього потрібно знати місце, в якому цікавить вас особистість часто з'являється, і мати туди доступ. Підходить і місце, яке колись було улюбленим. Наприклад, якщо ваша мета - побачити колишнього хлопця і спробувати повернути його колишнє ставлення до себе, вибирайте місце вашого знайомства.

  Рано вранці, на світанку або хоча б до полудня скажіть змову:

  Раб Божий (ім'я), один мій серцевий,
  Тебе хочу зустріти, та про справи загальних покумекать.
  Сьогодні ти зі мною на зустріч в (місце) прийдеш,
  Чи не уникнеш, а мене знайдеш.

  Потім потрібно піти в те місце, яке ви вказали в тексті змови. Спробуйте інтуїтивно зрозуміти, у скільки це потрібно зробити.

  Змова на випадкову зустріч з допомогою бісів

  До нечисту силу здавна зверталися за допомогою з любовних справах, і вона завжди її надавала навіть тоді, коли всі інші способи вирішити проблеми не виправдали надій. Ця змова досить надійний, але підходить тільки для створення випадкової зустрічі з коханою людиною. Він відноситься виключно до любовної магії, тому якщо ви бажаєте випадково зіткнутися з людиною, з яким вас пов'язують тільки фінансові або інші питання, виберіть інший спосіб.

  У тексті цієї змови є звернення до нечистій силі. Що це означає? Все, що описано, обов'язково повинно виконуватися в точності, текст змови не можна перебріхувати. Нечиста сила не прощає помилок.

  Перед тим, як приступити до звернення до нечистій силі, приберіть з кімнати, в якій будете це робити, всі предмети, пов'язані з будь-якими світлими релігіями. Це ікони, розп'яття і подібні речі. Також слід зняти натільний хрест. Якщо у вас є татуювання з православною символікою, вдаватися до обрядам такого роду вам не можна.

  Змова на випадкову зустріч проводиться в повній самоті. Не варто запрошувати подружок "за компанію" або ж читати його, коли ваші сусіди по кімнаті сплять. В кімнаті нікого не повинно бути, а в ідеалі і в квартирі або будинку слід залишитися одній.

  Коли кімната для ритуалу підготовлена, займіться собою. На вашому обличчі не повинно бути макіяжу, небажаний навіть лак на нігтях. Зняти слід все прикраси - сережки, кулони, персні. Волосся потрібно розпустити і не допускати наявності шпильок і бантів. Одяг - проста сорочка. Добре підходить велика футболка або нічна сорочка максимально простого крою, без зайвого декору.

  Опівночі вимкніть всю електрику в приміщенні, в якому будете робити виклик через бісів. Запаліть одну свічку. Свічка підходить будь-яка, крім церковних. На підлогу треба постелити будь-яку чорну тканину. Не має значення, звідки ви її взяли, підходить навіть чорне пальто або халат. Головне, щоб його гудзики або застібки були розстебнуті, на тканини не було малюнків і прикрас.

  На чорну тканину помістіть дві монети як можна більшого гідності. На них стаєте п'ятами, сконцентруйтеся, уявіть максимально чітко і детально образ людини, якого ви бажаєте випадково зустріти. Коли будете готові, говорите три рази:

  Як двері відкрию - не перехрещені.
  Як з дому вийду - НЕ помолюся.
  В гай зелену піду, за полем чистим,
  Де росте осика могутня, серед дубів дрімучих.
  У осики на маківці старий чорт сидить, далеко дивиться.
  Дідусь рис, службу мені співслужив, в справі мені допоможи,
  Так по всьому світу дев'яносто дев'ять бісенят розжени,
  Щоб шукали вони красна молодця / дівчину (ім'я),
  Щоб його (її) щипали, лоскотали та вогнем терзали,
  До мене, (ім'я), повертали.

  Після того, як скажете змова, приберіть все, що могло б нагадувати про вашому ритуалі, і лягайте спати. Монетки щоб не загубити, адже на ранок їх потрібно розміняти в будь-якому магазині або на ринку. Міняти треба на гроші номіналом меншим, ніж ці монети. Отриману дрібниця потрібно віддати убогим, які просять милостиню. Дія заклинання починається в той момент, коли ви позбудетеся від усіх монет.

  Сильний змову на зустріч на перехресті

  На перехрестях живе дух Доріг. Якщо знати, як до нього звертатися, то можна попросити про що. Наприклад, він може привести до вас будь-яку людину. Вважається, що живе він на кожному перехресті, але ось почути може тільки там, де перетинаються грунтові дороги, немає зайвого шуму і великої кількості людей.

  Отже, знайдіть три перехрестя грунтових доріг (НЕ стежок, а саме щодо широких грунтових доріг). Такі часто зустрічаються в дачних селищах і містах, в які часто приїжджають люди відпочити на природі. Заздалегідь приготуйте три пирога, абсолютно будь-яких, але скупитися і робити пиріг без будь-яких важливих компонентів аби було схоже на смачну випічку, не варто.

  Тепер ідіть на перший перехрестя. Встаньте в його центрі, викличте образ тієї людини, яку ви бажаєте побачити. Представляти можна і кохану людину, і зниклого родича, і втік з будинку дитини, і партнера по бізнесу. Ця змова працює "в усіх напрямках".

  Після візуалізації читайте змову по одному разу для кожної дороги, які перетинаються на цьому перехресті. Виходить зазвичай від трьох і більше разів:

  Добрий і мудрий Дух Доріг,
  Зроби так, щоб шлях до мене (ім'я того, з ким хочете зустрітися) приволік.
  Збери йому все стежки в одну,
  Щоб прийшов він тільки до будинку моєму.

  Посередині місця перетину доріг залиште один з пирогів з такими словами:

  Дух Доріг, бери пиріг, прохання мою виконай в термін!

  Потім ідіть на другий перехрестя, а після нього - на третій, а потім відразу ж йдіть додому. На кожному з перехресть повторюйте всі описані маніпуляції. Не оглядайся. Говорити щось, крім наведених вище текстів, не можна з того моменту, коли ви прийшли на перше перехрестя, і поки не переступите поріг свого будинку.

  В цілому, змови на зустріч можуть виявитися останньою надією для людей, які втратили своїх близьких або терміново потребують будь-яку людину. Причому, подібні обряди можуть допомогти як в любовних справах, так і в бізнесі і в родині.