Головна » Змови і Заклинання » Змова від ангіни - надійний засіб від хвороби

  Змова від ангіни - надійний засіб від хвороби

  Мед - сильний магічний атрибут і застосовується для лікування різних недуг. При виконанні ритуалу не забувайте, що відмовлятися від стандартного медикаментозного лікування не варто. Змова допоможе посилити ефект від ліків.

  Проводить ритуал сам хворіє. Робиться відвар з трав (напр. Шипшина, ромашка, м'ята, цвіт липи та .тюд.) І чекають охолодження. Пару ложок меду додають в напій. Зілля перемішують і випивають, перед цим сказавши:

  Природа матушка, до тебе звертаюся. Забери біль з горла мого. Нехай хвороба піде, недуга минеться. Як сказала, так і буде.

  Повторюють обряд 3-4 рази на добу. За твердженнями практиків, через два - три дні недуга відступить.

  Молитви від ангіни

  Молитви не тільки усувають хворобу, а й захищають від псування і пристріту. Тому, коли здолав недугу, скористайтеся перевіреними православними молитвами.

  Ранкова

  Проводиться ритуал вранці. Коли прокинетеся, запаліть освячену свічку, поверніться обличчям на схід, перехрестилася і тричі прочитайте "Отче наш". Прикладіть руку до запаленої частини тіла і примовляє:

  Ангіна, йди. Тепер тобі тут більше не бути, червоної крові не пити, білої кістки не ломити. Відтепер хвороба пройде, тому більше не прийде.

  Читати славослів'я дозволяється необмежена кількість раз. Вмийтеся освяченою водою. Повторюють обряд на наступний день.

  Від болі

  Читається молитва в будь-який час доби. Особливо допомагає при нападі сильного болю. Складіть долоні на сонячному сплетінні і повторюйте:

  В ім'я Отця і Сина і Святого духа. Амінь. Господи, прийди на допомогу рабу Божому (або немовляті, ім'я). Матушка Пресвята Богородиця, прийди на допомогу, поможи рабу Божому (ім'я), породженому, хрещеному, молитовному, причащання. Микола Угодник, прийди на допомогу, допоможи своїм святим духом Тихвинська Божа Матір. Допоможи, Господи, утешевай всі болі останнім разом, світлим годиною - святий час допомагає, ангіну видаляє. амінь.

  Вимовляється тричі. Коли перебуваєте в людному місці, промовляйте славослів'я подумки. Читає текст мати. Повторюється вранці і перед відходом до сну. Дитину після умивають святою водою.

  з свічок

  Знадобляться три невеликі воскові свічки і одна велика. Посадіть хворого перед образами, запаліть три маленькі свічки і розташуйте перед іконами. Дайте хворому запалену велику свічку і три рази прочитайте над ним славослів'я "Отче наш". Піднесіть долоню до горла і скажіть:

  Господи Боже, вислухай раба свого (ім'я). Від хвороб і хвороб виліковний. Нехай ангіна пройде, так паче не повернеться. амінь.

  Повторюється тричі. Одного ритуалу вистачить, щоб полегшити симптоми і запобігти розвитку недуги.

  Змова на куряче яйце

  Використовується такий обряд, коли хвороба запущена, а ефект від лікування не настає. Знадобляться 12 зварених круто яєць. Посадіть перед собою хворіє людини, візьміть найперше, прикладіть до хворого горла і скажіть:

  На яйце вся хвороба перейди. Недуга, виганяю тебе, йди. Іди хвороба на всі чотири сторони, та не Воротан. Як сказала, так і буде. амінь.

  Це яйце відкладіть в окрему ємність. Слідом беріть друге і прикладайте до горла людини і повторюйте змова. Кожне з 12 яєць забере на себе частину хвороби. І людина одужає.

  Починаємо говорити ангіну у дитини

  Обряд проводиться матір'ю. Змова читається в комплексі з медикаментозною терапією тричі на добу з перервою о 6 годині.

  Під час прочитання тексту малюкові необхідно активно ковтайте слину. Важливо, щоб ви не робили помилок, не плутали слова. Тому змову завчіть напам'ять. Звучить так:

  Хвороба з дитя йди, дорогу в дім наш забудь. Згинь, пропади. Як сказала, так і буде.

  Згідно відгуками, через 2-3 діб повністю усувається хвороба.

  При використанні молитов і змов позбудетеся від ангіни. Пам'ятайте, під час лікування ритуалами не забувайте про медикаментозних препаратах. Магічні обряди примножать силу ліків.