Головна » Змови і Заклинання » Змова від геморою - лікуємо недуга без лікарів!

  Змова від геморою - лікуємо недуга без лікарів!

  Перш ніж приступати до проведення будь-яких лікувальних обрядів, слід запам'ятати кілька правил. По-перше, ви не повинні боятися своїх дій. Цілющі змови, молитви і ритуали не несуть в собі ніякого зла, а значить наслідків від ваших дій не буде ніяких. Якщо ви боїтеся звертатися до заклинань, то можете спробувати звернутися до православних святих - існують спеціальні православні замовляння і молитву від геморою.

  Також обов'язково слід вірити у власні сили і справді хотіти позбутися від недуги. Якщо ви не відчуваєте дискомфорту і думаєте, що магія не в силах вам допомогти, та й допомога вам особливо не потрібно - гарного результату чекати не варто.

  Крім того, в важких і запущених випадках не слід думати, що повна відмова від втручання піде вам на допомогу. Подібна поведінка - це знак того, що ви самі боїтеся власної проблеми і боїтеся необхідності щось робити заради її дозволу, а значить, навіть найсильніша магія буде діяти слабо, якщо подіє взагалі.

  Православні замовляння і молитву від геморою

  Перш ніж приступати до молитви, слід підготувати себе і приміщення, де ви будете молитися. Обов'язково в кімнаті повинна бути ікона Богородиці, як головної християнської цілительки і покровительки людей. Крім цього, слід уникати присутності в кімнаті сторонніх людей і домашніх тварин. Перш, ніж читати молитву, слід перехреститися і тричі вимовити "Отче наш".

  Заговорювати, в першу чергу, слід їжу і питво. Бажано, щоб вода, яку ви будете використовувати, була освяченою. Молитва читається так, щоб ваше дихання стосувалося їжі:

  Христос воскресає, недуга пропадає.
  Як діва Марія немовляти ростила,
  Так і з мого тіла хвороба б йшла.
  Амінь. Амінь. амінь.

  Якщо у вас раптово відкрилася кровотеча, або вас дошкуляють постійні болі, то наступна молитва зможе вгамувати біль і зупинити кров. Але для цієї молитви потрібно мати в будинку освячену джерельну воду, яку переважно набрати заздалегідь в будь-якому цілющому джерелі. Текст молитви:

  Чистий покров Богородиці, та длань Господня.
  Вижене з протоки глибокого болота дрімучі, та піски хиткі.
  Славен будь, уриїл,
  Подаруй мені десять благих сил,
  Щоб я ворогів своїх тілесних нещадно бив,
  Трощив, та хвороба переміг.
  Ілля Пророк, святий та боговгодно,
  Розжени демонів темряву,
  Відріж від тіла, що не потрібно йому!
  Щоб кров не текла, так біль мене не палила.
  Слова мої збуваються, чин Господа здійснюються.
  амінь.

  Після прочитання слід випити воду дрібними ковточками, уявляючи, як вона перемагає вашу хворобу. Чим краще ви будете візуалізувати, тим швидшим і помітним буде ефект від подібної молитви.

  Змова на вільхові шишки

  Вільха завжди вважалася на Русі рослиною-вампіром, яке здатне вбирати в себе хвороби, позбавляючи від них людини. Особливо ефективним наші предки вважали лікування геморою за допомогою вільхи. Багато хто вважав, що достатньо просто підійти до вільхи і постояти, обнявши її, десять-п'ятнадцять хвилин. Якщо ж такі дії не допомагали, то вже після цього намагалися вдаватися до магії.

  Для цього змови вам знадобиться дюжина вільхових шишок, глибока глиняна миска, в якій вони б усі помістилися і можна було б їх спалити, а також свічка з натурального воску, не обов'язково церковна.

  Слід розмістити свічку так, щоб вона перебувала між вами і мискою з шишками. Після чого треба покласти в миску шишки, підпалити свічку сірником, а свічкою - самі шишки. Поки вони будуть прогорати, треба читати змову, заздалегідь вивчений напам'ять:

  До ялинової шишки - соснова,
  До соснової шишки - Вільхова.
  Вогонь жаркий шишку спалює,
  Дим хвороба з мене виганяє.
  Дим - до неба, попіл - до вітру,
  А до чистоти - чистота, в якій діва Марія Христа народила.
  амінь.

  Після того, як шишки прогорять, слід мовчки взяти миску і, не розмовляючи ні з ким, розвіяти попіл на найближчому до вас перехресті. Бажано зробити ці дії до того, як прогорить свічка і загасити її лише після повернення додому. Якщо ж ви заговорите до того, як тушкуйте свічку, то чаклунство не вдасться. Миску слід заховати і більше ніколи не використовувати для приготування їжі.

  Старослов'янську змову проти геморою

  У дохристиянський час змови були куди більш поширені, ніж зараз. Та й в більшості християнських свят є язичницьке коріння. Наші предки жили в гармонії з природою і хворіли вкрай рідко, а якщо вже хвороба і траплялася, то від неї дуже швидко позбувалися.

  Цей старослов'янську змову проти геморою можна читати як для позбавлення себе від хвороби, так і для лікування близької вам людини, яка не хоче вдаватися до будь-яких процедур, щоб позбутися від проблеми. При цьому, вам не буде потрібно ніяких особливих приготувань, досить лише одного бажання скоріше вилікувати себе або родича.

  За лісом дрімучим, де ходять лише хмари,
  Варто синє море-окиян.
  На море-Окіяне, є острів Буян.
  На острові Буяні камінь-Алатир варто,
  Хвороба тілесну сторожить.
  Хвороба лиха, ти в море утопія,
  Ти в лісі заблуди,
  В хмарах потеряйся,
  Мене більше не торкайся.
  Ключ. Замок. Мова.


  Головне при цьому - вірити в свої власні сили і справді хотіти позбутися від хвороби. Якщо ця змова буде вимовлятися на повний місяць, то його ефективність буде ще вище.

  Слід пам'ятати, що нехтування та ігнорування традиційних методів лікування, особливо у важких випадках, може призвести до сумних наслідків, тому найкраще буде комбінувати змови від геморою зі звичайними методами лікування.