Головна » Змови і Заклинання » Змова від грижі у новонароджених і дорослих - таємниці знахарської магії

  Змова від грижі у новонароджених і дорослих - таємниці знахарської магії

  Серце материнське рветься на частини, коли вона не може вгамувати муки свого новонародженого чада від пупкової грижі, що з'явилася від натуги. Як хочеться швидко і безболісно допомогти цьому безпорадному створення. Але мало хто знає, що набагато ефективніше в такій ситуації діє найпростіший змова від грижі у немовлят, ніж неприємний масаж, тугий бандаж або операція.

  Робити змову грижі у новонароджених може тільки мати, бабуся або спільно. Дуже важлива в ритуалі сила материнської любові і щире бажання допомогти, саме ця потужна енергія здатна запустити процес зцілення. Важливі слова, вимовлені під час обряду - енергія, що звільняється при читанні молитви, здатна творити чудеса.

  Всі обряди виконуються в закритому від сторонніх приміщенні, бажано в дні зростаючої Місяця. Перед початком процедури слід очистити тіло: вмитися джерельною водою, вимити руки, почистити зуби. Обов'язковими компонентами ритуалу є земля, запалені свічки, лампадне або освячене масло: земля вбирає негатив від грижі, свічки очищають приміщення від цього негативу, маслом змащують область навколо пупка, передаючи цілющу енергію любові і слова.
  Спочатку теплою рукою потрібно змастити маслом животик по колу 12 разів, прикусити грижу несильно зубами одночасно примовляючи:

  Грижу - гризу, розгризаючи, хвороби вигриз.

  Ці слова необхідно повторити тричі після чого сплюнути на землю, потім знову прикусити, заговорити, сплюнути і також в третій раз. Після цього немовляти потрібно міцно сповити, землю викинути на вулицю, свічки погасити. Цей ритуал повторюють від трьох до п'яти днів поспіль, ідеально, якщо останній день буде в повний місяць.

  Змова від пахової грижі

  Найнеприємнішою і проблемної вважається грижа в паху, яку офіційна медицина здатна прибрати тільки за допомогою хірургічного втручання. Кому захочеться відчувати на собі дію загального наркозу, проблеми відновного періоду, загрозу ускладнень. Тому багато знахарі успішно і найголовніше нешкідливо застосовують змова від грижі в паху для дітей і дорослих.
  На заході, при появі на небі молодого місяця, три дні поспіль читають молитву:

  Господи, допоможи, на допомогу рабу Божому (ім'я) прийди, народженому, хрещеному, молитовному. Молодий місяць зійде і у раба Божого (ім'я) грижа пройде

  Під час прочитання необхідно зосередити всю увагу, енергію, віру на хворому місці. Молитву вимовляють сім разів, тричі в молодика, а четвертий раз в повний місяць.

  Існує спеціальний відсилає ритуал для пахових гриж, але для його ефективності слід принести з лісу своїми руками шматочок водяного моху. Мох прикладають до хворого місця і сім раз поспіль читають змова:

  На море, на океані, на острові Буяні лежить мохів камінь, під тим каменем змія Скоропея все кили гризе, загризає, тим сита буває. Загриз ти, змія, килу у раба Божого (ім'я), тобі на ситість, нам на радість, а рабу Божому (ім'я) на уклін

  На світанку мох необхідно віднести туди звідки він був узятий.

  Змова від хребетної грижі

  Змова грижі у дорослих, враховуючи здоровий скептицизм сучасної людини, завдання зовсім непроста. Складність полягає в тому, що магічні обряди використовують енергію не тільки любові, але і щирої віри в зцілення. А своєрідні, старовинні тексти можуть викликати скоріше посмішку, ніж серйозне ставлення.

  Проте? велика частина змов має ідеально наповнений необхідною силою набір слів, звуків, інтонацій. Це своєрідна мантра, що змушує організм відторгати негативну енергію і наповнювати порожнечі здоровою. Читати змова від грижі, в тому числі і хребетної, рекомендується від семи раз поспіль і більше, доводячи прочитання до автоматичного, який звучав у підсвідомості, повторення.
  Хребетні грижі заговорюють особливо, поклавши на спину шматочок цукру, капнув на нього краплю води - цукор повинен підтанути. Дев'ять разів читають:

  Як пісок землю забирає, так цукор грижу тугу розмотує, до себе тягне. Від кісток і нервів, від шкіри і жиру. Забирає відразу, нічого не залишає. Раб (ім'я) від вузла відмовляється, від плоті віддає, від спини відриває. Чиста поперек, боки і ребра. Ціла шкіра, кістки і кров

  Після обряду спину бажано протерти попередньо замоченою в окропі кропивою. Обряд повторюють три дні поспіль в період убування Місяця.

  Цілюща сила молитви від гриж

  Найбільша сила православних молитов і образів не потребує підтвердження. Незліченні випадки чарівного зцілення людей, істинно віруючих в могутність і доброту Всевишнього. Особливо потужно працюють молитви Великомученику Артемію Антиохийскому, святого Пантелеймона, 90-й Псалом, саме ці тексти найчастіше використовують, як церковний змова від грижі.

  Перед церковними змовами обов'язково постять, очищаючи плоть, визнають, очищаючи душу, причащаються, приймають Святий дух. Звільнення від гріховних думок запускає механізм очищення тіла, а позитивне мислення формує майбутнє.

  Свята вода, якої омивають хворі місця, так само має цілющу силу, так як заряджена божественною енергією. На таку воду читають різні молитви, в тому числі змова на воду від алкоголізму. Якщо вмиватися такою водою або пити її натщесерце, тіло наповнюється чистою, яка зцілює енергією, запускаючи регенерирующие процеси.

  У нашому житті пліч-о-пліч ідуть неймовірні наукові і технічні розробки і стародавні народні обряди. І ті й інші, маючи переваги, мають недоліки. Але що заважає кожній людині вибирати саме той варіант рішення, яким він довіряє. Тільки щира віра в змову від грижі, зняття порчі яйцем, захисні амулети або могутність розуму, науки, медицини, дозволить зцілити тіло від будь-якої недуги.