Головна » Змови і Заклинання » Змова від переляку збереже спокійний сон вам і вашим дітям

  Змова від переляку збереже спокійний сон вам і вашим дітям

  Найсильніше схильні до переляку діти до 2 років, але такі проблеми бувають і у дітей шкільного віку, підлітків, і навіть дорослих людей.

  Налякати дитину дуже легко. Вони часто отримують переляк через несподіване гучного звуку, вражень від гавкоту великий собаки, залишеної без нагляду, першого в житті перебування вдома на самоті. Причиною може бути і надзвичайна ситуація, наприклад, дитина загубилася або його хтось образив.

  Діти, які страждають від переляку, зазвичай мають проблеми зі сном, плаксиві і бояться залишитися на самоті. У них спостерігається хвороблива прихильність до батьків, вони не бажають їх відпускати далеко. У таких дітей розвиваються всілякі фобії. Навіть якщо дитину злякала велика собака, він може почати боятися не тільки собак, але і темряви, наприклад. Саме тому, якщо ви помітили тривожні симптоми, слід приступати до проведення обряду від хвороби. Існує чимало ритуалів і змов від переляку, як для дітей, так і для дорослих, і з ними ми пропонуємо вам ознайомитися в даній статті.

  Для того, щоб налякати дорослої людини, потрібні більш вагомі причини. Наслідками можуть бути тривожними станами, коли на душі неспокійно, а причину встановити не виходить. Буває таке і з-за постійного стресу. Часто трапляється так, що після аварії людина боїться сідати за кермо. У цьому випадку допомога просто необхідна. Буває і так, що дорослі люди не можуть залишатися самі вдома і сплять з увімкненим світлом. Від цього можна позбутися за допомогою змов від переляку.

  Змова від страху і тривоги у дорослої людини

  Ця змова підходить дорослій людині. Він добре знімає всі ознаки тривожного стану і допомагає заспокоїтися. Сила словесних магічних інструментів часом може зробити те, що не під силу психологам і заспокійливим препаратів.

  Змова читається тоді, коли ви відчуваєте потребу втручання в ваше психічне здоров'я:

  Ой ти красна дівиця, ой да західне зірниця,
  Сонечко ти приспати та до сну перепровадили.
  Так і з Божою раби (ім'я) переляк зніми, так спокоєм її даруй.
  Як сонечко ясне з неба йде,
  Так і переляк з Божої раби (ім'я) сходить.
  Ключ. Замок. Мова. амінь.

  Змова від переляку дитини на яйце

  Змова від переляку на яйце, або «викочування» яйцем, робиться в полудень. Фаза місяця повинна бути спадної. Читати змову потрібно стільки раз, скільки років дитині, у якого переляк. Року маються на увазі повні.

  Отже, посадіть дитину на поріг так, щоб він був звернений обличчям до заходу. Він обов'язково повинен бути накритий головним хусткою матері. Звичайно, в наш час головних хусток вже не носять, але є те, що їх замінило - шийні хусточки, шарфики і подібні речі. Дайте дитині дві свічки, нехай тримає по свічці в кожній руці. Запалити їх потрібно до початку викочування яйцем.

  Починайте катати куряче яйце по голові дитини за годинниковою стрілкою, одночасно читаючи змову:

  Цариця на небесах, Богородиця-Матінка, допомоги твоєї прошу.
  Боронь дитино (ім'я) хрещене, народжене, молитовне.
  Від страху-страху, від хвороби-недуги.
  Яєчком ката, в ненароджене курчатка переляк весь посилаю.
  З будинку геть виганяю, в земельку сиру закопаю.
  Чи не буде дитя (ім'я) ні нічного ні денного часу боятися,
  А буде здоровим і сміливим, на радість людям всім.
  Дякую тобі, Діва Марія,
  Дозволь за підмогу твою тобі поклонитися в ніжки.
  амінь.

  Яйце закопується в землю там, де ніхто не ходить, відразу ж після викочування переляку.

  Змова на святу воду від переляку дорослої людини

  Ця змова хороший при появі будь-якого переляку. Не важливо, чого ви боїтеся - темряви, падіння літака або павуків. Змова спрацює добре, якщо ви будете в нього вірити. Якщо не позбуватися від страху і пускати цю справу на самоплив, він буде рости. Ви і самі не помітите, як почнете боятися звичних раніше вам речей.

  Вам знадобиться свята вода, яку потрібно принести з церкви. Ще потрібні 13 свічок, не обов'язково церковних, але це буде дуже хорошим фактором. Запаліть їх опівночі на убуваючому місяці, а воду поставте десь поруч з ними.

  Дивіться на свічки і уявляйте, як разом з димом йдуть ваші страхи і тривоги. Після того, як вам здасться, що пора, читайте змову. Чим більше разів поспіль він буде виголошено, тим краще. текст:

  На воду слово сильне кажу, від страхів та страхів, від неприязні та кошмарів її заклинаю, сміливість собі в допомогу закликаю. Нехай серденько моє не страждає, а тривога з неї геть випаровується! Свята водиця, допомагай зцілитися, сміливістю та відвагою дозволь мені напитися! Амінь. Амінь. амінь.

  Після цього тушкуйте свічки. Недогарки потрібно віднести куди-небудь і викинути, краще на перехрестя. Добре, якщо ви зробите це відразу ж після ритуалу. Святою водою, яку ви заговорили, потрібно вмиватися і пити її. Можна за один раз використовувати всю воду, можна наговорити води побільше і пити її, використовувати для обмивання долонь і особи. Після ритуалу бажано швидше лягти спати.

  Змова від переляку немовляти

  Переляк можна не тільки «викачаний» яйцем, а й «вилити» воском. Даний змова, в основному, застосовують до немовлятам, але можна «відлити» воском переляк дитини або навіть підлітка. Можна замовляти від переляку і дорослих, якщо вони не бажають робити це самі. Відрізняється цей спосіб тим, що його не можна зробити для самого себе.

  Вичитувати потерпілого може будь-який родич або хтось із близьких друзів. Якщо у вас немає воску, купуйте церковні свічки і переплавьте їх. Кількість воску, необхідне для змови, має бути не менше 150 грам. Більше 300 грам теж не потрібно.

  Підготуйте ємність, в яку можна налити 2-3 літри води. Воду беріть холодну. Вона може бути з-під крана, колодязя або струмка. Але не можна брати воду з ємності, з якої недавно пили люди або тварини.

  Страждаючого від переляку розмістіть біля порога так, щоб він був звернений обличчям до виходу з дому. Якщо це дитина постарше або доросла людина, посадіть на табурет, але так, щоб було зручно тримати віск у нього над головою.

  Поставте біля себе воду, встаньте за спиною того, кого будете лікувати. Нагрійте віск в металевій гуртку. Візьміть ємність з водою, тримайте її над головою того, кого вичитуєте.

  прочитайте "Отче наш"І зі словами"В ім'я Отця н Сина і Святого Духа. амінь"Вилийте частина воску в воду. Тепер скажіть раз змова від переляку:

  Ох ви пристрасті та напасті
  Від раба Божого (ім'я) виливається так виходите,
  У голівоньці буйної, в волоссі густих,
  У сердечку сміливому, в тілі білому,
  В ногах та руках, в крові та в очах
  Не сидіть, а геть йдіть!
  Не я переляк виливати буду, а Богородиця-Мати.
  З нею ангели і архангели, та святі хранителі,
  Так все воїнство небесне. амінь.

  Виливання воску в воду з зазначеними словами та змова повторюються дев'ять разів, в тому ж порядку.

  Потім переверніть віск. З його нижньої сторони можна побачити химерні нерівності, які уособлюють переляк, суєту і тривоги вашого підопічного. Але не давайте дивитися на віск йому, інакше результату не буде.

  Віск зберіть в ту ж ємність, в якій він був на початку процедури. Його можна використовувати в подальшому, в ньому немає ніякого негативу. А ось воду вилийте під дерево.

  Сеанси «виливання» переляку воском проводите до тих пір, поки не зникнуть симптоми цього порушення. Віск повинен стати знизу таким же гладким, як і зверху. Якщо дев'ять сеансів не дали результату, зробіть перерву і продовжуйте. За один день можна провести максимум два сеанси - на світанку і на заході. Або ж один, але в будь-який час.

  Цей метод лікування дуже хороший, але якщо ви лікуєте свою дитину або когось ще, будьте готові до того, що будете відчувати фізичну втому після кожного сеансу. Воно буде настільки сильним, наскільки сильний переляк. В цьому нічого дивного, це нормальне явище. Той же, кого ви лікували, в добу проведення вичитку матиме міцний сон. Також повинні спостерігатися позитивні зміни в його стані.

  В цілому, тривожні стани, такі як страх і переляк, дуже погано піддаються традиційним методам лікування, навіть з огляду на напрацювання сучасної психології. Але звернення до пам'яті предків і до їх спадщини зможе допомогти вам швидко позбутися від подібної напасті.