Головна » Змови і Заклинання » Змова від ліні допоможе отримувати задоволення від роботи!

  Змова від ліні допоможе отримувати задоволення від роботи!

  Якщо у вашій родині регулярно ухиляється від домашньої роботи жінка, ви можете застосувати наступний змову. Він допомагає, якщо це ваша дружина, невістка, свекруха, дочка або навіть подруга, з якою ви живете разом в гуртожитку або знімаєте квартиру вскладчину.

  Приготуйте їжу. Не має значення, сніданок це, обід або вечерю. Головне, що ви повинні і приготувати, і подати страву на стіл, і вимити посуд. Першу порцію дайте тому, хто відрізняється лінню, потім роздайте їжу всім іншим, хто збирається є у вашому домі (можна робити цю змову і тоді, коли в домі гості). В останню чергу накладайте їжу собі.

  Після того, як всі поїдять, зберіть зі столу посуд і беріться її мити. Посуд ледачі потрібно мити в найостаннішу чергу. Ви можете дати їй помітну тарілку або запам'ятати, яка з них повинна наговорювати, іншим способом.

  Під час того, як будете мити посуд, з якої їв ледача людина, читайте така змова:

  Як я за тобою посуд помию, так і тебе до роботи пристрою. Будеш старанною, працьовитою, жінкою справжньою, мені на допомогу, людям чесним на диво. амінь.

  Як правило, змова від ліні діє досить швидко і відрізняється своєю ефективністю.

  Змова від ліні на дитину

  Захисна змова проти ліні читається батьками ледачого дитини, якого не виходить привчити до праці звичайними методами. Після цього ваша дитина обов'язково стане працьовитим і старанним до навчання і домашнім справам.

  Вам потрібна будь-яка річ, що використалася старої конем і її господарями - батіг, сідло, стремена або щось в цьому роді. Цю річ слід почистити від забруднень, а потім вимити, сім раз змінюючи воду. Таке миття раніше називали "відмити в семи водах". Після цього річ повинна полежати на сонці, висохнути і провітритися, від світанку і до заходу.

  Тепер наговорюйте на цю річ:

  Як кінь працю знала, так і ти, раб Божий (ім'я дитини), знай працю і люби його. амінь.

  Робити це потрібно не вдома. Після того, як почнете говорити, несіть річ додому і покладіть перед дитиною. Після цього відразу ж йдіть, говорити при цьому нічого не можна. Нехай дитина сама розбирається, що перед ним поклали, але як тільки він візьме в руки наговоренную річ - лінь піде назавжди.

  Заклинання від ліні на себе самого

  Це дуже проста методика позбавлення від ліні самого себе. Для того, щоб скористатися нею, вам буде потрібно запастися деякими компонентами. Це біла свічка, ефірну олію ялівцю, 13 ягід цього ж рослини (сухих або свіжих - неважливо), невеликий мішечок з білої тканини і біла стрічка.

  Свічку змастіть ефірною олією, навколо неї викладіть коло з ягід. Запаліть свічку і спробуйте уявити вашу лінь і то, як вона вас покидає. Наприклад, вона може виходити у вигляді чорного диму з верхівки, збираючись в велику кулю перед вами.

  Тепер уявіть, як ваша лінь відлітає, наприклад, в космос. Або згорає в полум'ї. Важливо розуміти, що повернутися вона більше не зможе. Свічка повинна догоріти повністю, тому не вибирайте таку, яка буде горіти занадто довго.

  Залишки свічки і ягоди покладіть в мішечок і зав'яжіть його стрічкою. Носіть цей мішечок з собою, поки ви спите, а під час сну кладіть під подушку. Коли ви відчуєте, що позбулися ліні назавжди, мішечок можна спалити.

  Для наступного варіанту змови від ліні потрібна червона свічка. Запаліть її і, поки вона горить, повторюйте такі слова:

  Як полум'я горить, так спалюється моя лінь, більше мною вона не керує. істинно!

  Уявляйте при цьому, як ваша лінь горить у вогні. Не беріть занадто долгогорящую свічку, для позбавлення від ліні цілком достатньо півгодини, а іноді навіть десяти-п'ятнадцяти хвилин проголошення цього простого змови проти ліні.

  Молитви проти ліні

  Православні молитви від ліні можуть адресуватися Святому Олександру Римському. Він допомагає не тільки від ліні, а й від усіх хвороб. Можна купити в церкві ікону з його зображенням. День вшанування цього Святого - 26 травня.

  Є текст молитви, який можна читати вранці для позбавлення від ліні:

  Господь і Володар моєму житті, визволи мене від духа лінивства, безнадійності, любові панувати і марнослів'я гріховного. Дух же чистоти, смиренності, терпіння і любові, дай мені, рабові (е) Твоєму (...). О, Господь і Цар мій, допоможи мені бачити мої гріхи і не осуджувати ближнього мого, так як Ти благословен завжди і вічно. амінь!

  Ранкові молитви, як правило, читаються відразу ж після пробудження, до вмивання і сніданку. Також можна начитувати її на питво, наприклад, на те, що радить народна медицина трохи нижче.

  Народна медицина проти ліні

  Нерідко лінь викликана хронічною депресією, меланхолією і втомою. Це часті явища в наш час, і для того, щоб позбутися від них, народна медицина рекомендує заварювати звіробій. Беріть дві чайні ложки сухого рослини на одну чашку окропу, настоюйте напій десять-п'ятнадцять хвилин. Випивати треба дві-три чашки в день. Можна замінити настоєм звіробою звичний чай або кава.

  Настій звіробою знижує ефективність протизаплідних таблеток і підвищує чутливість до ультрафіолетових променів. Якщо ці протипоказання критичні для вас, спробуйте додавати в чай ​​сироп з шипшини.

  Є і ще один хороший спосіб позбутися від ліні і хронічної втоми, повернути інтерес до життя. Змішайте 100 грам натурального меду з трьома столовими ложками яблучного оцту. Приймайте по половині ложки протягом десяти днів, потім робіть перерву на стільки ж днів, і продовжуйте.

  Корисно також пити імбирний настій на горілці і додавати цю рослину в чай.

  Як ще можна позбутися від ліні?

  Іноді лінь може бути викликана іншими причинами магічного характеру. Від цього добре допомагають очисні методики, знайти які ви можете у відповідній статті на нашому сайті. Лінь також може бути симптомом накопичення негативної енергії, тому очищення зайвим не буде.

  Часто лінь супроводжується втратою інтересу до життя, депресією і іншими неприємними симптомами. Існує спеціальний змову, який поверне вам інтерес до життя.

  Сходіть до церкви і замовте собі сорокауст за здоров'я. Там же купите десять свічок. Вночі, під час від півночі і до третьої години ночі, запаліть одну свічку і читайте змову:

  Місяць лось! Високо тобі ходити, далеко так глибоко дивитися, бачити все і всюди! Ходити тобі по лугах та по морях, по річках та островам, по лісах та по полях. Нехай вся туга з раба Божого (ім'я) зійде, разом з нудьгою і сумом геть піде, в пісках сипучих пропаде! Нехай хвороба душевна втече туди, куди птахові не долетіти, людині не дійти, звірові дикому НЕ забігти. І нехай там вона гуляє, грає і веселиться, а в рабі Божому (ім'я) їй довіку не водитися! амінь.

  Свічка повинна повністю догоріти, тому не слід брати занадто великих свічок. Так робити треба десять днів поспіль, щоразу беріть нову свічку. Коли свічки підійдуть до кінця, інтерес до життя повернеться до вас, а лінь покине назавжди. Пропаде також ранкове небажання вставати з ліжка, ви перестанете регулярно розсипати і будете починати день з бажання займатися справами.

  Непоганим методом при роботі над позбавленням від ліні буде медитація біля багаття. Розведіть вогнище десь на природі і, дивлячись на полум'я, уявляйте, як спалюєте в ньому свою лінь. Це дуже простий, але ефективний метод, який може допомогти навіть без застосування спеціальних змов проти ліні.

  В цілому, позбутися від ліні зможе кожен, хто усвідомлює цю проблему і зробить спробу розв'язати цю проблему. Якщо ви вже взялися за виконання якогось обряду, то значить - крига скресла, і далі вам буде набагато простіше слідувати своєї мети.