Головна » Змови і Заклинання » Змова від пияцтва і алкоголізму допоможе, коли інші засоби безсилі

  Змова від пияцтва і алкоголізму допоможе, коли інші засоби безсилі

  Змова від пияцтва на чоловіка повинен читатися в чоловічий день тижня - понеділок, вівторок, четвер. Жінок від алкоголю вичитують в середу, п'ятницю і суботу. У неділю такі обряди не проводяться, і виключення з цього правила завжди обумовлені спеціально. Аналогічно - церковні свята і час посту.

  Всі обряди, метою яких є позбавлення від чого-небудь, проводяться на убуваючому місяці, а також в повний місяць. Змови і молитви від алкоголізму не є винятками з цього правила.

  За винятком випадків заговаривания самого себе, хворий не повинен знати про те, що для нього проводяться ритуали. Про них не можна розповідати нікому, навіть після того, як проблема залишиться в минулому. Єдина людина, яка буде знати справжню причину лікування від алкоголізму - це той, хто читав, описані надалі змови.

  Перед проведенням подібних ритуалів потрібно тримати пост три дні. Якщо ви збираєтеся заговорити близької людини від пияцтва, тимчасово виключіть зі свого раціону тваринні продукти - м'ясо, молоко, яйця. Крім цього, людині, який планує такий обряд, не можна пити алкоголь протягом цього ж терміну. Поки ритуал не буде завершеним, щоранку починайте з ковтка свяченої води.

  Під час проведення ритуалу на те, хто буде лікувати алкоголізм, не повинно бути прикрас. Єдине, що може бути - натільний хрест. Для жінок є додаткове правило - голову слід покрити хусткою.

  Найкраще спрацьовує таке чаклунство, якщо його читає мати або батько хворого. Може заговорювати також дружина або чоловік, існують навіть окремі змови для лікування подружжя. Не можна замовляти від алкоголізму своїх батьків - такий закон, діти не можуть лікувати матір, батька, бабусю чи діда. Якщо біда трапилася з вашими батьками, попросіть допомоги у старших родичів або друзів.

  Наслідки змов на пияцтво здатні вселити оптимізм. Зазвичай людина сама не розуміє, чому вирішив кинути пити. Але слід пам'ятати, що неправильно проведений ритуал може змусити пити ще більше і частіше. Тому слід дотримуватися всіх правил і строго дотримуватися текстів змов, не замінюючи слова-синонімами і не плутаючи їх.

  Змова від пияцтва на воду

  Такий змову можна робити на людину, яка не сприймає ні кодування, ні інших способів лікування. Алкоголіки часто не дають своєї згоди і на магічне лікування своєї залежності. У таких випадках здавна намовляли воду без відома питущого. Людина не розумітиме, чому він кинув пити. Читати цю змову можна як для іншої людини, так і для самого себе.

  Змова читається над склянкою води 3 рази, і хорошим варіантом буде начитати тоді, коли страждає від алкогольної залежності страждає від похмілля і просить пити. Можна заздалегідь заготовити питво і подати залежному від алкоголю. текст:

  Хмелі, княже, голівонька твоя буйна! Вниз волоссям вже не розвівалося, а до долу улівайся. Я тобі не знайомий, в житло твоєму не бував. Лізь до государю на верх дерева сирого, по бочках пивним та медвяним! Хай чи не ляжуть на людину (ім'я) слова лихі та діла твої злі. Хай він цю чашу випиває і похмілля від нього геть пропадає. Хмелі, княже, сиди собі у себе, аки цар сидить на царство своєму, а в будинок до мене не ходи!

  Змова від алкоголізму на хміль

  Вам буде потрібно хміль - рослина, яке нескладно купити в будь-якій аптеці або на ринку. Саме його додавали кілька сотень років тому в деякі п'янкі напої, тому хміль вважається найефективнішим магічним рослиною при боротьбі з пияцтвом. Рослина не повинно бути подрібненим. Багато його не потрібно - близько столової ложки.

  Буде потрібно взяти горілку або інший алкогольний напій, недопиту хворим. Хміль потрібно вимочити в останньому алкоголі, а потім висушити.

  Дочекайтеся повного місяця, вночі візьміть приготовлені хмільні шишки і на них наговорите тричі:

  Ну-ка, хмелюшка злий, від Божого раба (ім'я чоловіка) йди!
  У темні ліси Вийди:
  Птах там не водиться,
  Змія не народиться,
  Звір не бродить,
  Людина не ходить!
  На швидкий водицю виходь
  Рибці Там не плюскається,
  Людині не купається,
  Місяць в отраженье позирає,
  Сонечко ясно не гріє.
  До вітрі, хмелюшка, піди!
  По країнах далеким ходи,
  В пісках сипучих пропади!
  Від Божого раба (ім'я чоловіка) відворотом,
  До людини поганому приворожити.
  У нього думки чорні,
  справи темні,
  правди немає,
  Піди йому вслід!
  Слово замикаю, справу завершую!
  Під віки вічні, гой!

  Наріжте цей хміль подрібніше. Слід додавати його в чай ​​щодня протягом трьох днів. Заварюється чай по-простому, після додається хміль і читається "Отче наш" дев'ять разів, одночасно чай осяяна хресним знаменням.

  Заговорювати від пияцтва потрібно тричі, тобто, ви витратите на це три повні. Однак після цієї людини можна вважати повністю вільним від залежності.

  Сильний змова від пияцтва на себе

  Не виходить кинути пити самостійно, ви намагалися зібратися з силами, але потребуєте магічної допомоги? Спробуйте заговорити себе від пияцтва. Перед цим підіть в баньку і одягніться в чисті речі. Якщо у вас немає лазні, можете сходити в суспільну або прийняти ванну. Добре, якщо ванна буде гарячої, з травами та ефірними маслами на ваш вибір.

  Після очисної процедури візьміть непітую воду. Беріть з розрахунком, щоб випити за один раз. Що таке непітую вода? Це та, яку в цей день ніхто не пив. Щоб отримати її, потрібно піднятися раніше і набрати її з колодязя первее всіх. Можна набрати і в джерелі, до того, як це зробить хтось ще. Якщо ви живете в квартирі і будете набирати воду з-під крана, то немає гарантії, що вона буде непітую - ваші сусіди цілком могли встати раніше і включити кран. Набирається тоді непітую вода з 3 до 5 ранку і так, щоб ніхто вас не бачив.

  Три рази читається замовляння над непітую водою:

  В ім'я Трійці Пресвятої. Амінь. Хміль та брага! До дошки гробової, на всі віки від мене, раба Божого, підіть! Будь-яка тяга до вина та хмелю Вийди! Вітер буйний, пристрасть мою лиху забери! У ліс п'янка, від мене піди, до птахів чорним, так звірам лютим на розтерзання. Нехай лихі люди від біди моєї страждаю, а я горя не знаю. Від життя мого на всі часи відступи хвацько лихі! В ім'я Отця і Сина, і Святого Духа! амінь!

  Воду відразу ж випийте повністю, без залишку. Робиться цей сильний бунт від пияцтва на убуваючому місяці.

  Змова проти пияцтва чоловіка

  Ця змова зачитується щодня над сплячим чоловіком. Якщо спить вдень, то читайте днем. Якщо спить тільки вночі, значить, читайте вночі. Намагайтеся, щоб чоловік не прокинувся під час читання змови, робіть це пошепки:

  Небушко ясно, почуй, небушко світло (темно - якщо читаєте вночі), побач, що я над рабом Божим (ім'я) створити бажаю. На двір мій сонечко сходить, а там ні людини, ні звіра. Місяць червоний в кліть мою сходить, а в ній ні двері, ні статі зі стелею. Звездушкі ясні в чашу супружью приходять, а там вода чистіша снігу білого. Сонечко, раба (ім'я) від вина відворотом. Місяць, раба (ім'я) від вина уймі. Зірочки, раба (ім'я) від вина усмиріть. Чистим полем, світлої часткою, синім морем заклинаю. Ключ. Замок. Мова.

  Сильний змова від п'янки

  Ця змова від п'янки дуже ефективний, але робити його потрібно тільки під час будь-якого православного свята. У церкві можна купити календар всіх свят на цілий рік. Ви можете користуватися ним для своїх справ.

  Посуньте в центр найбільшої в вашому домі кімнати стіл. Накрийте його однотонної білою скатертиною. У центр столу ставиться велике дзеркало, а перед дзеркалом поставте три свічки, які були куплені в церкві.

  На стіл також треба поставити банку з чистою, свіжою водою. Воду можна набрати будинку, навіть з-під крана, але краще, щоб вона була природною - з колодязя або джерела. Ще потрібні 3 келиха, будь-яких. Наливати в них поки нічого не потрібно, нехай стоять порожні. Заздалегідь також потрібно купити пляшку випивки, яку любить пити той, кого ви лікуєте від п'янки. Тримайте неподалік будь-яку каструлю або іншу велику ємність.

  Вам потрібно одягнути на голову темну хустку і вибрати найбільш темний одяг з тієї, що у вас є. Встаньте біля столу, візьміть в руки пляшку з алкоголем і прочитайте молитву "Отче наш". Після молитви читайте змову три рази:

  Встану я, Божого раба (ім'я), себе Трійцею благословлю,
  Перехрещуся, та з дому вийду дверима,
  За двір рідної втечу воротами.
  На східну сторону сходжу,
  В океан-море подивлюся.
  У морі тому камінь великий стоїть.
  Поблизу каменю щука, у якій очей вогнем горить.
  Щоки її з злата, зуби - з булату.
  До рабу Божому (ім'я) вона прийде,
  В зубах булатних пияцтво понесе.
  З щік її пристрасть хмільна не повернеш,
  Більш ніколи рабу Божому (ім'я) вина не напитися!
  І нині, і повсякчас, і на віки віків. амінь.

  Після прочитання візьміть келих і наповніть його спиртним. Закрийте пляшку, ще раз прочитайте молитву і три рази - змова, налийте алкоголь у другій келих. Повторіть всі маніпуляції для того, щоб налити з пляшки в третю чарку.

  У каструлю або будь-яку іншу досить містку і відповідну для зберігання вашого зілля від пияцтва посуд вилийте воду з банки і змішайте її з алкоголем, який налитий в три чарки. Це ви будете додавати в напої і їжу тому, хто повинен вилікуватися від алкогольної залежності. Ознакою успішного лікування буде хвороба (зазвичай це нічого серйозного, щось на зразок простудного захворювання) того, хто вип'є напій або з'їсть їжу з антиалкогольним зіллям, але вона досить швидко пройде. Це лише означає, що ви все зробили правильно.

  Змова на святу воду від алкоголізму

  Вам буде потрібно не просто свята вода, а та, яку називають хрещенській водою - освячена 19 січня, в день Хрещення. І робиться це змова 19 числа, але місяць значення не має. В Хрещення теж можна лікувати від алкоголізму. Води потрібно близько однієї підлогу літрової банки, рідко потрібна більша кількість. Але іноді доводиться наговорювати воду ще 1-2 рази, особливо, якщо випадок дуже запущений.

  Наговарівая змову на святу воду, схиліться над нею, щоб дихання доторкалося до поверхні. Читайте тричі, кожен повтор на одному диханні:

  Акі господь наш, Ісус Христос хмелю не знав, не пив, без нього не страждав, аки Мати його Богородиця, та угодники святі лихий браги не знали, без неї не терпіли, так і тобі, рабу Божому, від вина відмовитися і більш ніколи до нього не доторкатися. амінь.

  Банку з водою відразу ж запечатав. Відкривати можна її тільки в тому випадку, якщо ви збираєтеся використовувати воду за призначенням. А призначення таке - підливати в їжу і питво, але людині, яка страждає на алкоголізм. Додавайте лише в готові напої та страви, адже кип'ятити і нагрівати цю воду не можна.

  Наклеп на рибу проти п'янки

  Для зцілення близької від тяги до спиртного вам доведеться відправитися на рибалку. Наклеп читається на рибу, що не куплена в магазині, а виловлена ​​особисто вами в прісній воді. Принести додому ви повинні її живою. Налийте в будь-яку ємність вино і покладіть в неї рибу. Потім почніть приготування до смаження, під час яких і читається наклеп:

  Як рибку цієї у вині тріпається, так і душі раба Божого (ім'я) при вигляді вина метатися. В ім'я Отця і Сина і Святого Духа. амінь.

  Подбайте, щоб вам не завадили в процесі. Смаженої рибкою пригощається страждає тягою до спиртного.

  Змова на спиртне

  Візьміть будь-яку пляшку. У неї ви будете зливати недопите алкоголіком. Неважливо, які саме спиртні напої це будуть, головне, щоб ви злили їх непомітно від самого п'яниці. Це повинні бути не залишки в пляшках, а то, що залишилося в склянці. Навіть якщо там кілька крапель, все одно збирайте.

  Пам'ятайте, що пити НЕ допівкі не можна - саме їх часто використовують для псування на алкоголізм, але вони ж можуть і позбавити від пияцтва. Коли пляшка наповниться, йдіть на цвинтар. Кожне кладовище має огорожу, яка відділяє світ мертвих від світу живих. У кутку її і прикопайте так, щоб ніхто не бачив. При цьому примовляє:

  Акі сусіди нові в тобі потреби не мають,
  З ранку не випиває, без тебе не страждають
  Вдень сплять та вночі, відкриті їх очі,
  Так і раб Божий (ім'я) про тебе думати не буде,
  Ні при місяці молодому, ні під місяцем золотою,
  Ні в дощ, ні в сонці,
  Справа моє ліплення, слово моє міцно.
  Ключ. Замок. Мова.
  амінь.

  Алкоголізм і прикмети

  Існує чимало причин алкоголізму, про яких кажуть лікарі. Але мало хто знає, що іноді ця проблема з'являється в результаті наведеної псування або привороту. Якщо це - ваш випадок, змови, описані вище, не допоможуть. Спочатку потрібно усунути негативну програму.

  Крім цього, існують прикмети, які пророкують майбутнє п'яниці. Наприклад, не можна зливати залишки спиртного з келихів в пляшку. Той, хто це вип'є, вип'є. Нерідко такими залишками користуються для наведення псування на алкоголізм. З цих же причин не п'ють залишки з чужих келихів - це до пияцтва.

  Ще одна прикмета забороняє напиватися на поминках. Порушив її втратить здатність контролювати бажання пити. У деяких регіонах вірять, що п'ють на поминках і в святі свята прирікають на залежність від випивки і своїх дітей.

  Пам'ятайте, що пияцтво - це серйозна біда, і сидіти склавши руки, коли ви або ваш близький страждаєте від смертельної недуги, вкрай небезпечно. Постарайтеся допомогти йому і собі якомога швидше і Всесвіт неодмінно вам допоможе і винагородить за докладені зусилля.