Головна » Змови і Заклинання » Змова від пики - як допомогти хворому перемогти недугу?

  Змова від пики - як допомогти хворому перемогти недугу?

  Запалення на шкірному покриві можуть утворитися як у дорослих людей, так і у дітей. Поразка може бути червоного або синього кольору. Вогнища запалення можуть покривати будь-які ділянки тіла.

  Найчастіше схильні до утворення запалень ноги, нерідко зустрічаються вогнища ураження на обличчі. На перший погляд здається, що у людини просто невеликий опік на шкірі, але через деякий час починають проявлятися інші симптоми:

  • висока температура;
  • головний біль;
  • біль у всьому тілі;
  • озноб;
  • вогнища запалень можуть поширюватися далі по тілу хворого.

  Викликано захворювання може бути різними факторами:

  • запальний процес в організмі;
  • псування;
  • пристріт.

  Навіть якщо у Вас є підозра, що хвороба була викликана чаклунським впливом, до повного з'ясування цього питання не відмовляйтеся від традиційного лікування.

  Як зцілиться від пики?

  Навіть якщо поки не ясно, що саме стало причиною появи запалення на шкірному покриві людини, крім традиційно лікування необхідно приступити до очищення хворого.
  Обов'язково потрібно зняти весь вантаж негативної енергетики з жертви.

  Якщо Ви не впевнені в собі, то можете звернутися за допомогою до професійного знахаря. Він допоможе впоратися з недугою.

  Якщо ж Ви вирішили самостійно боротися з хворобою, то можете скористатися рядом обрядів і змов, що спрямовані на якнайшвидше зцілення хворого. На результат вплине те, наскільки сильно Ви вірите в успіх, і наскільки сильна ваша енергетика.

  Змова від синьої пики

  Подібний слов'янський ритуал подіє, тільки якщо у хворого синя пика. На червону молитва не зробить ніякого ефекту. Перед проведенням обряду озбройтеся:

  • матерією синього світла;
  • свічкою з воску;
  • святою водою.

  Свята вода
  синя тканина
  свічка


  Нехай хворий пикою вип'є стакан святої води і тримає запалену свічку в той час, як Ви будете читати слова над матерією:

  Рожа-рожище, бешиха-бешіще, прилетів орліще, сіл на бешіще, крилами розмахував, лапами роздер. Тут тобі не бути, жовтих костей не ломити, червоної крові не пити, білого тіла не сушити, завзяте серце не мучити, буйну голівоньку НЕ ломити. Помилуй і охорони, Господи, раба Божого (ім'я), моліть Бога за нас святі (ім'я святого, який протегує над хворою людиною).

  Прочитати змова потрібно тричі. Після чого на уражену область накладається пов'язка з заговореної тканиною. Бажано не знімати її протягом 12 годин. Повторюється обряд через день. Зазвичай вистачає 5 проведених ритуалів для того, щоб повністю вилікувати хворого.

  Пам'ятайте, чим сильніше буде ваша віра, тим швидше Ви допоможете людині вилікуватися. Чим менше Ви будете вкладати енергії в слова, які вимовляєте, тим гірше буде ефект від обряду. Особливо ефективний цей обряд від пики на нозі.

  Звернення і молитва до Пантелеймона Цілителя

  Подібний обряд вилікує і від синьої, і від червоної пики. Він по праву вважається одним з найсильніших і нерідко застосовується для лікування навіть запущених форм захворювання. Проводити обряд можна тільки на убуваючу місяць.

  Рівно о 12 годині ночі над хворою людиною запалюється церковна свічка з воску, а поруч ставиться ікона Пантелеймону Цілителя. Вам слід запалити свічку і водити нею над тілом хворого, повторюючи молитву:

  Про великий угоднику Христовий, страстотерпче і лікаря многомилостивий, Пантелеймоне! Надо мною, грішним рабом, вислухай благання і благання моє, умилостив Небесного, верховного Лікаря душ і тілес наших, Христа Бога нашого, нехай дасть ми зцілення від гнетущаго ма недуги. Прийми недостойне моління грешнейшаго паче всіх людей. Відвідай ма благодатним відвідуванням. Твоїх гріховних виразок моїх, помажемо єлеєм милості твоєї і зціли мя: так, здоровий єси душею і тілом, залишок дний моїх, благодаттю Божою, возмог провести в покаянні і догоджання Богу і сподоблюся восприяти благий кінець життя мого. Їй, угоднику Божий! Умоли Христа Бога, та заступництвом твоїм дарує ми здравіє тіла і спасіння душі моєї. амінь.

  Коли текст буде прочитаний, лікуючий повинен, продовжуючи водити свічкою над ураженої областю, почати вимовляти інші слова (важливо їх повторити 3 рази):

  Вималиваю, виганяю у Раба Божого (ім'я) земляну, водяну, природну,, придуману, пресмешную, пріговорную, болючі, кипучу, повзучу, текучу, чужу пику. Тебе рожа, низьким поклоном, покірним словом: немає тобі у (ім'я) не стояти, костей не ламати, крові не сушити і голови не схиляти. Відправлю я Тебе рожа за синє море. На синьому тому море камінь синій лежить, на тому камені престол стоїть. На тому престолі три коробочки повні, за тим престолом сам Господь стоїть, молитовну книгу тримає, ту книгу читаючи у раба свого (ім'я) пику вимолюючи. амінь!

  Проводиться ритуал всього 3 дні поспіль. Чим більше щирими будуть ваші наміри, тим сильніше допоможуть ці молитви від пики, і результат не змусить себе чекати.

  Обряд від пики з використанням солі

  Солі приписують і магічні, і цілющі властивості; це пояснює її застосування в багатьох обрядах, пов'язаних з лікуванням та лікуванням тяжкохворих. Використовувати цей обряд можна окремо або разом з традиційним лікуванням, він не позначиться негативно на результаті. Особливо ефективний цей ритуал, якщо причиною прояви хвороби стало негативний чаклунське вплив на людину.

  Якщо ж ви почали лікувати людину змовами, але вони поки не допомагають, а симптоми пики починають проявлятися все сильніше, то починайте традиційне лікування і не сподівайтеся тільки на допомогу молитов. краще комбінуйте обидва ці методу лікування.

  Для того, щоб провести очищающий ритуал, здатний повернути здоров'я, Вам знадобляться:

  • 3 воскові церковні свічки;
  • 1 кг. солі;
  • невеликий шматок матерії.

  невеликий шматок матерії
  воскові церковні свічки
  1 кг. солі


  Проводиться обряд тільки в четвер. Прикладіть на уражену область шматок матерії і по черзі запаліть все 3 свічки. Розкрийте пакет з сіллю поруч з хворою людиною і прочитайте слова молитви:

  Господь наш Ісус Христос, Свята мати Богородиця я прошу вас - допоможіть. Рожа свербучая, рожа колючий, піди, виступи з раба Божого (ім'я хворого людини) з мощей, з кісток, йди на болото там ти згоряють, там ти коли і ломоту, і червоність давай. Я тебе заговорюю: "Іди геть. А тут у раба Божого (ім'я хворого людини) ніколи не гори і ломоту не дай. Амінь.

  Після проведення ритуалу зніміть з людини матерію і акуратно покладіть її в сіль. Бажано не торкатися руками продукту. Тому паличками заштовхайте матерію глибше.

  Залиште все як є, а на наступний день вийдіть на вулицю, дістаньте паличками тканину з мішка з сіллю (дивіться уважно, щоб вона не прокидалася) і спаліть тканину. Потім вийдіть в поле і розсипте там всю сіль. На цьому обряд завершений, а результат буде залежати від сили вашої віри.

  Молитва архангелу Рафаїлу

  Таке захворювання як рожа, легше запобігти, ніж лікувати. Коли Ви хворі, уважно звертатися до святих і просити їх про захист. Часто тим, хто страждає від пики ніг допомагає молитва архангелу Рафаїлу.

  Ця змова проти пики на нозі має велику силу, тому допомагає багатьом людям зцілитися. Якщо Ви вже хворі пикою, то рано вранці станьте перед вікном, запаліть церковну свічку і скажіть молитву:

  О, Святий Великий архангеле Рафаїла! Престолу Божого майбутній, Ти благодаттю, від Всемогутнього Лікаря душ і тілес наших тобі даною праведного чоловіка Товита від сліпоти тілесної зцілив єси, і сина його Товію, спутешествуя йому, від злого духа зберіг єси.
  Ревно молю тя, буди мені путівник у життя моєї збережи від всіх видимих ​​і невидимих ​​ворог, зціли душевні і тілесні хвороби моя, управи життя мою до покаяння в гріхах і до створення добрих справ.
  О, Святий Великий Рафаїла архангеле! Почуй мене грішного молиться тобі і сподоби в тутешньої і майбутнього життя дякувати і славити общага Творця нашого в безконечния віки віків. амінь.

  Після того, як ви закінчите звернення, можна своїми словами попросити архангела допомогти Вам. Молитви обов'язково будуть почуті. Проводити обряд можна щодня. І пам'ятайте, чим сильніше буде ваша Віра, тим швидше Ви зможете вилікуватися від захворювання.

  Як вилікувати пику на обличчі змовами?

  Рожа на обличчі з'являється значно рідше, ніж на ногах, але приховати її від сторонніх очей значно важче. Тому лікування повинно бути дуже сильним. А результат - швидким. Для того, щоб зробити запалення менш помітним, використовується молитва Божої Матері.

  Такий обряд допоможе значно зменшити запалення на обличчі вже через кілька днів.
  Підходить молитва однаково і для усунення синьою, і червоною пики. Але в другому випадку результату доведеться чекати довше.

  Читається текст не тільки тим, хто зцілює людини, але і самим хворим. Відбувається це одночасно. Запаліть вогонь і проведіть полум'ям гострим предметом, після чого скажіть хором:

  Разом першим, часом найкращим Господу Богу все помолимося, Святій Богородиці поклонімся. Зорі ви зірниці, Божі світлі помічниці, приступите, та від хвороби заговорити в цю годину допоможіть. Дала Божа матір через високу гору, несла 3 пучка жита. Перший засох, другий зів'яв, а третій зовсім пропав. І ти, пика, пропади і по обличчю сему, по тілу не бродить. Щоб не горіло, не боліло і назад не повернулося. Не я заговорюю, Господь наш Бог заговорює. амінь.

  Сила цієї змови залежить не тільки від того, наскільки сильний маг очищає хворого, але і від бажання людини видужати. Якщо він буде пасивний і не стане брати участі в лікуванні, то результат буде практично непомітним.

  Як зрозуміти, що рожа - наслідок чаклунства?

  Нерідко рожа провокується негативним магічним втручанням. Відьма іноді цілеспрямовано насилає це захворювання або це може бути побічним ефектом чаклунського обряду. Є ряд ознак, за якими можна легко зрозуміти, що хвороба виникла в результаті чаклунського впливу:

  • ознаки недуги дуже швидко проходять, буквально через 1-2 дня після читання змови;
  • ураження шкірного покриву почалося одночасно з тим, що людині стали снитися кошмари;
  • плями на тілі маю чіткі позначені межі, якщо сильно придивитися, можна побачити зображення;
  • традиційне лікування не приносить ефекту протягом тривалого періоду, збити хворому температуру не вдається;
  • після того, як ви провели обряд, і хворий видужав, різко погіршилося здоров'я вашого знайомого.

  Останнє свідчить про те, що чаклунство було знято, і воно відбилося на те, хто його робив. Звертайте увагу на подібні нюанси під час проведення ритуалів. Це допоможе Вам убезпечити себе в майбутньому від небажаних магічних атак.

  Змова від пики - сильні ліки, але тільки якщо в молитви і змови буде вкладено велику кількість позитивної енергії. Вірити в зцілення повинен і лікуючий, і сам хворий. Тільки коли вони докладуть максимум зусиль в боротьбі з недугою, хвороба буде переможена.