Головна » Змови і Заклинання » Змова від злодіїв - не варто витрачати багато грошей на сейфи

  Змова від злодіїв - не варто витрачати багато грошей на сейфи

  Крадіжка набагато простіше запобігти, ніж потім намагатися знайти злодія і повернути те, що він вкрав. Існують сильні змови від злодіїв, які захистять ваші речі і ваше житло від крадіжки. Як правило, читаються вони в той час, коли ви йдете з дому з яких-небудь справах. Є і спеціальні захисні змови від злодіїв, які читають або пишуть на папері перед тим, як мешканці будинку їдуть надовго.

  Цей простий змова від злодіїв зовсім нескладно запам'ятати. Його потрібно читати під час того, як ви йдете з дому:

  Я з хати, а Господь - в хату!

  Є й інші змови від злодіїв. Цей читають, поклавши обидві руки на вже замкнені вхідні двері:

  Ісусе Христе, ключами своїми даруй.
  Богородиця-Діва, замками своїми допоможи.
  Замикайте ворота мої твердішим від скелі,
  Злодіїв мені в будинок не впускайте.
  І нині, і повсякчас, і на віки віків! амінь.

  Наступний змова від злодіїв читається перед виходом за поріг будинку:

  Ісус, мене з дому випускай, Людини лихого в будинок не пускай!

  Деякі дуже сильні змови роблять так, що злодій непритомніє, здатність рухатися, а іноді навіть власне життя при спробі незаконно проникнути в ваш будинок. Не слід цього боятися, будь-який злодій рано чи пізно отримує по заслугах. Коли будете йти по своїх справах, замкніть двері, відійдіть від неї небагато, озирніться на двері і скажіть:

  Відніміть члени всякі у лиходія, що на поріг мій увійде.

  Такі змови рівносильні капканів і пасток, тільки залучити вас до кримінальної відповідальності за це не зможуть.

  Можна також зробити оберіг від злодійства на ключі. Для цього придбайте стільки ключів, скільки в вашому домі є дверей. Маються на увазі саме двері, а не порожні дверні отвори і арки. При цьому враховуються і балконні двері, і двері в комору, і всі інші, які є.

  Торгуватися при покупці ключів не можна. Можна брати ті ключі, які у вас вже є, наприклад, від старих замків або запасні, які ніким не будуть використовуватися за призначенням. Також буде потрібно червона стрічка або тасьма, або мотузка. На неї одягаються ключі по числу дверей.

  Отже, ви зробили в'язку ключів на червоній стрічці. І ось тепер станьте біля вхідних дверей і починайте обходити квартиру або будинок за годинниковою стрілкою. Кожних дверей треба торкатися цієї зв'язкою ключів з такими словами, які говорять три рази:

  Злодія лихого нічного замкніть.

  Після того, як закінчите обхід будинку і торкнетеся зв'язкою ключів всіх дверей, повісьте її з правого боку від вхідних дверей. Цей зв'язок двох посад тепер буде зберігати ваш будинок від крадіжки.

  Молитви від злодіїв

  молитва Іоанну-воїну захищає будинок не тільки від злодіїв, а ще й від інших неприємностей. З її допомогою ви зробите свій будинок справжньою фортецею, в яку не зможе проникнути ворог.

  Її можна читати час від часу, запалюючи церковну свічку. А можна взяти свічку, з якої ви стояли на Великдень під час церковної служби, і вона була запалена в той час, коли батюшка святив паски. З нею дванадцять разів обійдіть ваш будинок, хрестіть при цьому кожен кут і говорите весь час, поки робите це, текст молитви:

  Воїн Іоанн пресвятої, варту свою ангельську навколо житла мого розмісти. На воротах, віконцях та дверях. Всіх, хто живе в будинку і сам будинок від зла захисти і збережи. амінь.

  Від злодіїв можна читати також молитву "Про охорону Господом Богом житла і живуть в ньому". Ось її текст:

  Саваоф Отче, розмісти хрест Господній біля будинку мого. Замкни мої двері на тисячі замків, як Гріб Господній нехай він непорушний буде. Нехай серафими та херувими, ангели та архангели і всі сили небесні мене і житло моє захистять від супостата лихого. амінь.

  Читати цю молитву від ворогів можна так само, як і попередню - або час від часу при світлі свічки з церкви, або під час двенадцатикратного обходу будинку з осінення хресним знаменням кутів.

  Як знайти злодія - змова на ніж

  Люди, які відрізняються добре розвиненою інтуїцією, можуть спробувати побачити злодія уві сні. Але що робити з цією інформацією, вирішувати вам, адже в міліцію з нею звернутися не вийде. Якщо знати ім'я або хоча б добре уявляти образ людини, змова, щоб злодій повернув вкрадене, подіє набагато краще і швидше.

  Буде потрібно свічка з церкви і тупий ніж. Можете затупити ніж, який у вас є, наприклад, кухонний. Робиться змову, щоб знайти злодія, ввечері, перед сном. Розстеліть ліжко, переодягніться в те, в чому зазвичай спите. Зробіть все приготування, які зазвичай робите перед сном.

  Запаліть свічку, візьміть в руку ніж. Їм рубайте свічковий полум'я і говорите при цьому такі слова:

  Хто чуже в руки взяв, хто моє з дому відняв, швидко поверни, або ножем цим, як м'ясницький сокирою, порубаний, пошматувала та понівечені будеш!

  Рубайте вогонь і говорите змова до тих пір, поки не догорить свічка. Невеликі церковні свічки горять близько півгодини, іноді навіть менше. Після того, як закінчите, покладіть ніж під свою подушку. Якщо ви спите з чоловіком або дружиною, в цю ніч треба лягти спати окремо. Подбайте про те, щоб в цю ніч вас ніхто не потривожив. Розмовляти забороняється до самого ранку, поки не прокинетеся. Постарайтеся запам'ятати сон.

  Змови, щоб злодій повернув вкрадене

  Мало знати, хто скоїв крадіжку, якщо немає доказів, то повернути законними способами ваше майно не вийде. Є змови, які змушують злодіїв повертати або підкидати вкрадені речі. Вони діють навіть в тих випадках, коли ви не знаєте, хто вкрав, і немає підозрюваних.

  Під час прочитання цієї змови плескають у долоні. Читати його потрібно час від часу, поки не повернуть вкрадене. Час, місце не важливі при цьому, ніяких предметів при читанні даного змови використовувати не потрібно. Злодій буде мучитися, хворіти і відчувати докори сумління, поки не поверне вам те, що у вас вкрав. текст:

  Гей чорти-братики, злі та лихі,
  До мене прийдіть, злодія знайти подмогніте.
  Аврамас, Арбамас та Аргамас.
  В ім'я першого, в ім'я другого і третього.
  Відніміть розум, закрутіть думки у ліхоіма.
  Частку і волю відберіть, поки вони награбоване мені не вернуть.
  амінь.

  Наступний змову вимагає наявності у вас четверговою солі. Це сіль з Великого Четверга. Те місце, де лежала вкрадена річ, обсипають цією сіллю з такими словами:

  Сіль злодюжку на очі,
  Сіль на хворі тілеса,
  На серце зле, на справу лихі.
  Нехай стане його серце тестом,
  Поки не повернеться моє добро на місце!
  І нині, і повсякчас, і на віки віків! амінь.

  Прибирати і змітати сіль не можна до того часу, як злодій не поверне вам вкрадені речі. Знати, хто вкрав, при прочитанні цієї змови не обов'язково, він досить ефективно працює навіть в тих випадках, коли невідомо, хто вкрав.

  Наступний змова дуже простий, але може завдати злодієві непоправної шкоди, якщо він не поверне вкрадене. Вважається що ангел охоронець злодія штовхає його на такий вчинок, після якого підопічному перестає загрожувати небезпека, і совість стає трохи чистішим.

  Для змови потрібно будь-яке дзеркало. Читайте дванадцять разів, дивлячись на своє відображення:

  Коль добром мені річ НЕ повернеш, то в могилу раніше терміну потрапиш. амінь.

  Знати цю змову треба напам'ять, читати з папірця не можна.

  А ця змова також відрізняється своєю ефективністю. Як тільки виявили пропажу, не втрачайте часу і відразу приступайте до магічної роботі по поверненню вкраденого злодієм. Зберіть все ножі, які є у вашому домі. Ножі помістіть в ємність, яка буде досить великий, щоб вмістити їх, і годиться для того, щоб її поставити на конфорку плити. У ємність налийте стільки води, щоб тільки вкрилися їй все ножі.

  Поставте каструлю, таз або іншу ємність з ножами і водою на піч і сорок разів читайте, не перериваючись і не відволікаючись:

  Ножі булатні, ножі литі,
  Ріжте злодія мого ладно,
  Коліті його до крові червоною,
  До кістки білої, до думок замшілих.
  Нехай проклянуть злодія сорок молитов,
  Так сорок наклепів, та сорок прокльонів,
  Так сорок відправ, та зола горюча,
  Так біль кипуча, та хвороба падуча!
  Брудом болотних добро з нього витягую,
  Млином все щастя його вималиваю,
  Смертної тугою до дошки гробової проклинаю,
  Своє бездонним глечиком від малого до великого повертаю.
  Ключ. Замок. Мова. амінь.

  Після того, як прочитаєте змову, воду забирайте і виливайте за під'їзні двері або хвіртку, якщо живете в приватному будинку. Повторювати всі ці дії треба протягом трьох днів, хоча б приблизно в один час.

  Наступний обряд по виявленню, покаранню і поверненню краденого на злодія робиться опівночі. Якщо все зроблено правильно, у того, хто скоїв крадіжку, починає сильно боліти і сохнути рука. Ніяке лікування йому не допоможе. Злодій перестане боліти тільки в тому випадку, якщо віддасть або підкине вам те, що вкрав. Якщо ви помітите, що хтось із ваших знайомих через деякий час після виконання обряду захворів, і хвороба якось пов'язана з рукою, ви можете не сумніватися в тому, що перед вами злодій.

  Заздалегідь підготуйте тринадцять монет одного номіналу. Коли настане опівночі, йдіть на перехрестя, за яким не їздить транспорт, а ходять тільки пішки. Це можуть бути як стежки в полі, так і алеї парку. Встаньте в центрі цього перехрестя і говорите три рази:

  Тринадцять чортиків, тринадцять братиків,
  До мене прийдіть, злодія лихого розшукайте.
  Нехай (назва речі) поверне,
  Інакше щастя до нього ніколи не прийде.
  Коліті його чорти, їжте, та в могилу мучити,
  Добра та спокою йому не знати, поки не стане мені моє повертати!

  Через ліве плече лівої ж рукою киньте заготовлені заздалегідь монети і скажіть:

  сплачено.

  Після цього йдіть з перехрестя додому, не озираючись і ні з ким не розмовляючи. Будинки йдіть відразу ж в ту кімнату або на те місце, де лежала вкрадена річ. Над цим місцем чотири рази, по одному разу на кожну сторону світла (починаючи зі сходу), читається наступний змову:

  До мене злодій приходив,
  (Назва речі) поцупив.
  Нехай його руки відсихають,
  Нехай з цього дня нічого чужого не знають.
  Прокляття піде, як тільки крадіжку він поверне.
  амінь.

  Після цього лягаєте спати. Змова починає діяти дуже швидко, результати можуть бути вже на наступний ранок.

  Як покарати крадія - змова на павутину

  За допомогою змов на покарання злодія можна завдати йому шкоди, а часто ще й змусити його віддати річ. Завдяки таким змов навіть у закоренілих злочинців прокидається совість. Крім того, навіть якщо не вдасться отримати вкрадену річ назад, ви будете відомщені.

  Спустіться в підвал і знайдіть там павутину, на якій би сидів павук. Змова читається, дивлячись на павука. Текст треба вивчити заздалегідь:

  Хто добро моє до рук прибрав,
  Хто майно моє забрав.
  Бажаю тобі, лиходій, щоб ти заплутався,
  Заплела, заблукав та загубився,
  Як павук у павутинні своєї.
  На одному місці сидів, не вставав,
  Щастя та спокою не знав.
  Павука павутинки не минути,
  Рибі через Дамби не пропливати,
  Худобі смерті та старості не минути,
  І тобі, лихий чоловік, бути так страждати.
  амінь.

  В цілому, змови від злодіїв здатні захистити краще всяких сейфів, але не варто зловживати їх силою. Якщо ви почнете нехтувати звичайними методами захисту майна і залишати свої двері відкритими навстіж, то ніяке чаклунство вам не допоможе.