Головна » Змови і Заклинання » Змова від самотності, щоб зустріти споріднену душу

  Змова від самотності, щоб зустріти споріднену душу

  Коли мова йде про відсутність партнера, коханої людини, то підійде обряд зі свічками. Рушайте в храм і купите сім воскових освячених свіч. Гроші віддайте під розрахунок, щоб не забирати здачу.

  Вранці підпаліть свічки, поверніться обличчям на схід і рівно 40 разів повторіть:

  Слова худі, діяння лихі самотністю вразили мене. Але молитва і чиста зніму з себе всі гріхи, допомогу і підтримку божественну знайду, друк самотності зніму, нині, і повсякчас на віки віків.

  Прочитавши текст, свічки загасити. Після їх використовують за бажанням.

  Ритуал проведений в церковне свято діє сильніше.

  Змова від самотності дочки

  У день народження дівчини візьміть ємність з водою, додайте столову ложку рідкого меду і добре розмішайте. Роблячи, говорите:

  Як зоря червона людям мила, як приємна людям зірка ясна в небі темному, як мед бджолі милий, так і дочка моя Раба Божа (ім'я) любов свою знайде.

  До вечора помийте іменинницю цією рідиною, а залишок вилийте перед вхідними дверима в будинок або квартиру. Через пару діб ритуал почне діяти, і вона зустріне чоловіка, і з ним зав'яжуться серйозні відносини.

  Як зняти прокляття на самотність

  Є варіанти псування на відносини. Через неї у людини може не бути друзів, коханого. Іноді індивідуум оточений людьми, знайомими, є чоловік / дружина, але ні з ким з них не відчуває душевного і емоційного зв'язку, страждає, що немає духовно близької людини.

  Позбутися такого чаклунства допоможе очищення аури і молитви. Ці маніпуляції:

  • очистять від можливого чаклунського впливу;
  • дозволять поліпшити відносини з людьми, коли вони холодні, є нерозуміння, і воно спровоковано чаклунством.

  Якщо після проведення очищення в сім'ї не з'явився лад, хочете більшого, йдіть до церкви, купіть три воскові свічки. Далі три дні поспіль перед святими образами запалюється одна свічка і тричі читається текст:

  Ні багатства, ні слави, ні удачі не прошу, а лише людину поруч, який розумів би мене, цінував, другом і надійною опорою був. Як сказав (а), так і буде.

  Свічку не задувають, нехай згорить самостійно, на наступний день ритуал повторюють. Через три доби змова почне потроху діяти.

  Потужний змова від самотності

  Для ритуалу жінці заздалегідь потрібно:

  • червону воскову не освячена свічку;
  • білу довгу сорочку;
  • пісок.

  Проводиться обряд на сході сонця. У цей момент підіть на пустир або будь-який інший майданчик (берег водойми, узлісся, затишне місце в парку). Туди, де майданчик прихована від сторонніх очей і витоптана.

  завдання: частина піску висипте на майданчик і сформуйте з неї гірку. Вставте свічку, підпаліть. Під час проведення ритуалу на вас одягнена підготовлена ​​біла сорочка. Скажіть:

  Як свічку червону запалюю, так любов, щастя і благодать до себе закликаю.

  Частину піску візьміть в ліву руку і від правої почніть розсипати його навколо примовляючи:

  То не пісок я висипаю, а біль, самотність, біду виганяю.

  Повторюйте слова, розвіюючи пісок. Підніміть долоні вгору і скажіть:

  Зоря ти ранкова, зоря червона, світла, прошу тебе чесно, так палко, приведи до мене молодця доброго, з душею чистою, з силою чоловічої, з ликом красивим.

  Повторюється текст 7 разів. Загасіть свічку, розвійте гірку з піску за вітром, свічку закопайте недалеко від місця проведення ритуалу і вирушайте додому. Протягом декількох днів ритуал стане діяти.

  Молитви від самотності

  Славослів'я - потужне знаряддя, воно допомагає віруючому отримати бажане. Використовуючи його, домогтися милості Господньої, позбутися негативних програм.

  Ви не в силах знайти близьку споріднену душу - скористайтеся такими варіантами.

  Звернення до Миколаю Чудотворцю

  Микола Чудотворець.

  Ця молитва для жінок. Вона допоможе при депресії, апатії, коли погано себе почуваєте морально.

  Читаючи молитву, позбудетеся від самотності, в житті з'явиться друг, він зуміє почути вас, зробить все, щоб ви стали щасливою.

  Прийдіть до церкви, поставте свічку перед іконою Миколи Чудотворця і скажіть:

  Возбранна чудотворче і неабиякий угоднику Христовий Отче Миколаю! Миру всьому виділяючи многоценное милості миро і невичерпне чудес море, фортеці духовні уставляеші, і я хвалю тебе любовцю, преблаженний Святителю Миколі. Радуйся, Миколаю, великий чудотворче!


  Славослів'я повторюють і вдома. Під час молитви ставте свічку перед образом Миколи Чудотворця (але це необов'язково).

  Щодня читайте її, поки не впораєтеся з проблемами і не зустрінете свою половинку.

  Славослів'я від самотності Матрони

  Матрона Московська.

  Матрона Московська - одна з заступниць, захисниць роду людського. Люди вірять, що завдяки цій святій трапляються чудеса. Щоб поклонитися мощам і попросити допомоги, збираються натовпи віруючих православних християн.

  Коли не складається особисте життя, ні друзів, зверніться до Матрони. Ця молитва для чоловіків. Прийшовши до храму попросіть Матрону так:

  Блаженна Стариця, Матрона Московська. З самотніми помислами звертаюся до тебе. Очисти мене від гріховної сажі і допоможи дістатися до праведних днів. Скраю моє самотність православною вірою і світлим почуттям, що гніздяться в душі. амінь.


  Як і молитву вище, цю читають також будинки, щодня, поки не з'явиться однодумця, споріднену душу.

  Молитви і змови від самотності допоможуть знайти свою доріжки, вірного друга, помічника, і він розділить з вами цілі та ідеї.