Головна » Змови і Заклинання » Змова від кашлю - екстрена допомога під час хвороби

  Змова від кашлю - екстрена допомога під час хвороби

  З церковної свічкою

  Читається заклинання самостійно або родичами. Палаючу свічку (освячена в церкві) тримає в руках хворий. Тричі вимовляється текст:

  Уста раба Божого (ім'я), відкривав, допомогти мені постарайтеся. Святого Духа впустіть, кашель і хвороба вижене. Хай буде тільки так. амінь.

  Коли ритуал проводиться родичем, на фразі "уста, відкривав" хворіє відкриває рот. Після людини перехрещують і умивають святою водою. Повторювати до 9 разів на добу.

  вечірній обряд

  Проводиться, коли на вулиці почало сутеніти. Ємність з освяченою водою розташуйте перед собою, світлий камінчик теж. Читаєте текст самі. Звучить так:

  У чистому полі камінь лежить. Камінець не плохеет, не хворіє. Так і (ім'я) хворіти перестане, кашель мучити не стане. Хвороба від (ім'я) піде, назад не повернеться.

  Текст проговорюється тричі, перехрещуються, коли прочитали, заготовленої водою вмиваються. Камінчик на наступний ранок викидають подалі від будинку.

  Результат проявляється швидко. Але коли кашель не припиняється, всі повторюють.

  Ритуал від сильного кашлю

  Цей ритуал ефективний при сильному кашлі і при ангіні. Текст повторюється безпосередньо хворим. При болю в горлі, подумки або вголос повторюють три рази текст:

  Господь Бог, збережи раба твого (ім'я). Матушка Богородиця, тіло моє зміцни. Нехай хвороба піде, з собою все погане забере. амінь.

  Хворобливі відчуття пропадуть вже через 30 хвилин.

  Змова від сухого кашлю

  Сухий кашель - неприємний симптом. При першій появі такого йдіть у ванну, вмийтеся і скажіть:

  Хвороба від (ім'я) піде, та не повернеться, раб божий (ім'я) від недуги вилікується. Святий дух в (ім'я) увійде, а хвороби з нього підуть. Буде так і не інакше. амінь.

  Промовляють текст необмежену кількість разів.

  Змова від застуди та кашлю у дитини

  Змови і молитви вбережуть дитину від пристріту, хвороб, очистять негатив. Малюк застудився - скористайтеся таким ритуалом. Знадобиться вода з лазні. Наберіть трохи, принесіть в будинок і помийте дитини. Тричі повторіть текст:

  Матушка Богородиця, допоможи чадо моє (ім'я) вилікувати. Малюкові (ім'я) здоров'я і сил дай. Нехай все погане стороною обходить, а здоров'я завжди з ним прибуде. амінь.

  Повторюється обряд 3 дня. Щодня заговорюється чергова порція рідини.

  Другий ритуал використовують і при сильному кашлі, і коли малюк втратив голос. Запаліть церковну свічку і дайте чаду. Тричі обійдіть дитини за годинниковою стрілкою і повторюйте:

  Доньці жаба каже на болотної купині: "Ти тут квакають, дочка моя, а там раб божий (ім'я хворого) сильно кашляє. Кашель, квакшу і діжу перемішати, так раба Божого (повне ім'я хворої людини) від кашлю сильного, болісного звільняю.

  Окропіте малюка святою водою. Коли недуга сильний, обряд повторюють до трьох разів на добу.

  Молитва від кашлю Матрони Московської

  Одними з ефективних славослів'я вважаються ті, з якими люди звертаються до Матрони Московської. Вона допомагає позбутися від прокльонів, пристріту, обмов, будь-якого негативу, зміцнити здоров'я. Коли ви або дитина страждаєте від кашлю, незамінна така молитва:

  Стариця Матрона, очисти мене від кашлю душить і чоха тремтить. Отруєнь мій кашель задушливий і недуга загрожує. Амінь. Матрона Московська. Визволи мене від кашлю злого і нападу лихого. амінь.

  Читається, коли відчуваєте, що починається сильний напад кашлю. Слідом осяяли себе хресним знаменням і випивають освяченої води. Коли можливості завершити подібним чином ритуал немає, прочитайте славослів'я.

  Ці прості змови допоможуть позбавити себе і дітей від нападів кашлю, коли лікаря немає поблизу.