Головна » Змови і Заклинання » Змова від глистів - вигнання паразитів

  Змова від глистів - вигнання паразитів

  Для такої процедури заговорюють воду. Вимовляє текст не той, кому це необхідно, краще попросити родича. Опівночі, на 23-28 місячна доба, наповнюють ємність водою, мають у своєму розпорядженні на підвіконні і промовляють:

  Нехай хробак в могилу, в землю піде. Нехай там притулок своє знайде. Нехай буде навіки в могильній землі, але тільки не в тобі (ім'я). Черв'як вийде з тебе, піде, та не повернеться більше Амінь.


  Вода після прочитання змови п'ється маленькими ковтками. Практики стверджують, що одного сеансу вистачає, щоб глисти вийшли. Ефект виявився недостатньо сильним - через місяць повторіть ритуал.

  Обряд очищення від паразитів

  Заклинання позбавлять і від паразитів. Застосовують паралельно зі звичайним лікуванням. Цей ефективний, коли інфікований дитина.

  Здійснюють ритуал на убуваючу місяць. Підготуйте церковну свічку, освячену воду і кільце зі срібла. Після 12 години ночі покладіть в воду колечко і поставте ємність на робочу поверхню, підпаліть свічку. За годинниковою стрілкою крутите їй і говорите:

  Паразитам в могилі місце, а не в тілі раба Божого (ім'я). Відтепер паразит піде, в могилі місце своє знайде. амінь.


  Після на вікні залиште ємність з рідиною на всю ніч. Коли дитина прокинеться, дайте випити заговорене зілля натщесерце. Робиться ритуал і для профілактики. Давайте пити цю воду місяць, і глистів не стане.

  Читайте ще про універсальні змови на здоров'я: ангіни, хвороби серця, зубного болю.

  Змова на хліб

  Продукти нерідко ставали магічним атрибутом в руках предків. Мед, яблука, лавровий лист використовувалися для проведення більшості народних обрядів. Хліб також наділяли магією, що позбавляла від різноманітних недуг.

  Цей ритуал проводиться людиною, яка страждає від глистів або інших паразитів. Крім окрайця чорного хліба, знадобиться часник - служить оберегом від усього нечистого і використовувався для очищення від негативу, усунення недуг. Часточкою часнику натирається скоринка хліба і проговорюється:

  Черв'як, червячішко, клич всю свою рідню і всю своє село. Клич брата свого, клич свата, клич дружину і дітей, клич тещу з тестем, тіток і дядьків, діверів і зовиць. Всі виходьте, та від мене, раби Божої (ім'я) йдіть. Ідіть в інше місце жити так бенкетувати, а зі мною вам не жити, зі мною вам не бути. Жену з себе черв'яків на дев'ять дверей. Воля моя сильна, слова мої ліплення. амінь.


  Заговорений продукт з'їдають. Проводиться обряд три дні. Читається заклинання необмежену кількість разів.

  Сильний змова від паразитів

  Коли жоден з вищевказаних обрядів не подіяла і проблема повернулася, вдаються до складного обряду. Допоможе і коли глисти і паразити - наслідок наведеної псування. Тому не буде зайвим спочатку провести очищення від псування, пристріту, будь-якого іншого негативу.

  Для цього на убуваючу місяць проводиться один з обрядів. На другий день продовжують програму щодо позбавлення від негативу - з будинку, де живете. На третій опівночі розташовують на одній лінії дев'ять освітлених воскових свічок, підпалюють і над кожною читають "Отче Наш", потім заговорюють:

  Гад ти, гад, зародився ти не з волі Господа нашого Бога, та не з волі Пресвятої Богородиці. Зародився ти, гад, від самого сатани, від самого ворога-брехуна. Висмикни ти, гад, жало своє гостре з раби Божої (ім'я), а коли не висмикнеш, піду я до нашого Господа зі скаргою і проханням.

  Зашле на тебе тоді Бог наш чотирьох євангелістів, та дев'ять прутів. Три прута буде мідні, три прута - булатні, а ще три - вогняні. Розсічуть тебе, гад, прути ці уздовж та впоперек, попіл твій розвіють по морю синьому, по вітрам буйним. Слова свої на замок закриваю, а ключ від них Господу Богу довіряю. амінь.


  За однією задуйте свічки. Зберіть і закопайте подалі від місця проживання. Через дев'ять діб змову спрацює. За відгуками, назавжди позбавляє від паразитів.

  Є складні змови і легкі, що відведуть глистів та паразитів. Виберіть той, що виявиться ефективним.