Головна » Змови і Заклинання » Змова від безсоння поверне міцний сон

  Змова від безсоння поверне міцний сон

  В повний місяць наберіть в ємність молока і миску меду (використовуйте заклинання при відсутності алергії на ці продукти). Молоко нагрійте і поставте поруч з ліжком. Перехрестіть тричі і скажіть:

  Бессон розчинився - сон заговорився.

  Додайте пару ложок меду в рідину, розмішайте і випийте ліки маленькими ковтками. Подумки промовляти заклинання.

  Молитва для міцного сну

  Встаньте перед іконами, запаліть свічку, розслабтеся. Уявіть, що дрімота обволікає, настає заспокоєння, проблеми і негаразди йдуть. Дивіться на образу і говорите:

  Безсоння-полуношницу, не муч мене, не томи. Сну-упину мені, Божій рабі, дай. В ім'я Отця і Сина і Святого Духа. Нехай буде так. амінь.

  Мовлення текст дозволяється безмежну кількість разів. Після лягайте в ліжко. Заснути вдасться швидко.

  Скористайтеся ще однією короткою молитвою. Приготувавшись до сну, перехрестилася, окропіте себе освяченою водою і скажіть:

  В ім'я Отця, і Сина, і Святого Духа. Святими словами освячую, добрий сон до себе запрошую. амінь.

  знову перехрестилася.

  Змова на міцний сон

  Допоможе такий при недосипанні, коли регулярно сняться кошмари. Долоню правої руки розташуйте на сонячному сплетінні. Зробіть вдих, а на видиху подумки скажіть:

  Куди пішов, до кінця ще не дійшов. Я лежу, тебе, сон, кличу. амінь.

  Вимовляють текст три рази. Ритуал поєднують зі змовою на віщий сон. Після скажіть потрібне заклинання, що допоможе закликати віщі сновидіння. У вас вийде швидше заснути і отримати уві сні важливу інформацію.

  Щоб дитина міцно спав

  За допомогою молитов і змов мама може зняти пристріт з малюка, вилікувати від алергії або забезпечити здоровий сон. Щоб немовля спав, був спокійним, при годуванні примовляє:

  Спи, дитинко, в кутку гілка від дерева сухого, від пня хворого. Я на гілку пошлю невгамовний з тебе, дитинко. Тієї гілці страждати, а моїй дитинці відпочивати. амінь.

  Коли дитина постарше неспокійний, важко засинає і бачить кошмари, підійде текст:

  Соня-сонятко, приспи дитятко,
  Обволок дрёмой в сонних хоромах.
  Заведи очі, шепну три рази:
  Спітко-посипатко, соня-сонятко.
  Щоб дитя спало, душа хрещена відпочивала.
  амінь.

  Читайте протягом двох-трьох тижнів. І ритуал обов'язково допоможе.

  Щоб забезпечити дитині спокійний сон, зверніться до святого, на честь якого хрестили малюка.

  Обов'язково розташуйте в спальні дитини образ святого, перед сном перехрестите дитя, станьте перед іконою і попросіть святого зберігати сон чада, оберігати. І прочитайте таку молитву три рази:

  Ангел, архангел, серафим і херувим, приходьте рада давати, як раба Божого малюка (ім'я) укладати спати. Ліжечко качніть, дитини перехрестите своїми крилами, своїми перстами. Щоб міцно спав і горя не знав. Ключ і замок словами моїм. амінь.

  Сильний змова від безсоння

  Безсонням страждають також через магічного втручання. В цьому випадку повернути здоровий сон непросто. Коли попередні способи не допомогли, залишається ритуал поліпшення сну.

  Дотримуйтесь чіткі правила: за 7 днів до обряду потримайте пост, не вживайте алкоголь, відмовтеся від поганих звичок. Купіть 7 церковних свічок, кожну обмотайте червоною ниткою. Здійснюючи маніпуляції, повторюйте текст "Отче Наш". На сьому добу опівночі поставте свічки по колу, запаліть і скажіть:

  Нехай раба Божого (ім'я) вночі спокій і спокій чекає. Ніч темна дрімотою вкриє, все думки собі забере, сон добрий поверне. Врятую раба Божого (ім'я) від безсоння будь-хто, як немовля спатиме, сновидіння хороші видать. Буде так, як сказано. амінь.

  Читають текст до загасання свічок. Недогарки загорніть в світлий конверт, перев'яжіть червоною ниткою і вранці зарийте на перехресті. Проводять ритуал як для себе, так і для близьких.

  Застосуйте змови і розпрощалися з безсонням, нічними кошмарами і дізнаєтеся, що таке міцний і здоровий сон.