Головна » Жінки, які стали моделями після 50 » Жінки, які стали моделями після 50

  Жінки, які стали моделями після 50

  Існує міф, що моделлю можна стати тільки в дуже юному віці. Ці ж жінки вийшли на подіуми в віці за 50. Розповімо про них докладніше.

  Жаклін Мердок

  Мердок з раннього дитинства мріяла про те, щоб стати моделлю. В юності цього не сталося, зате відбулося аж у 88 років. Жаклін на вулиці помітила автор блогу про моду і сфотографувала її. Трохи пізніше вона відіслала ці фотографії в компанію Lanvin. Вони якраз шукали вікову модель. Жінка виявилася ідеальним кандидатом, і вже незабаром її фотографія в темно-зеленій сукні з'явилася в більшості глянцю.

  Сінді Джозеф

  Сідні все життя була досить близька від модельного світу - вона працювала візажистом. Тому в її уявленні навіть подумати не можна було про те, щоб стати моделлю після 40. Однак в її 49 років на Джозеф звернув увагу агент Dolce & Gabbana, який саме шукав нові обличчя для рекламної кампанії. Після цього жінку помітили і інші модні будинки. Сінді зовсім не соромиться свого віку (зараз їй 62 роки) і не намагається його якось замаскувати.

  Валентина Ясень

  Валентині 63 роки, вона з Петербурга. Жінка - модель агентства OLDUSHKA, яке займається підбором саме вікових моделей для зйомки лукбука, обкладинок і рекламних кампаній. Дивлячись на Валентину вкрай складно повірити в її вік, адже вона буквально світиться від внутрішньої енергії. Потрапила в світ моди вона випадково: син виклав її фотографію в соціальних мережах, а вже там її помітив засновник OLDUSHKA.

  Тетяна Неклюдова

  Тетяна - ще одна з моделей OLDUSHKA. Її історія не зовсім звичайна. У 2015 році її помітили на вулиці і запросили зніматися у фільмі "Матильда". Там на неї звернув увагу фотограф, який відправив кілька знімків в модельне агентство. З тих пір Неклюдова активно бере участь в зйомках, а не так давно навіть знялася в лукбук нижньої білизни.

  В черговий раз переконуємося, що життя після 50 зовсім не закінчується, як думають деякі.

  А як ви вважаєте? Зробіть репост - поділіться з друзями!