Головна » особистості » Жінки, яких любив Сталін

  Жінки, яких любив Сталін

  При всій складності характеру Йосипа Віссаріоновича Сталіна, поруч з ним бажали бути багато жінок. Офіційно радянський вождь був одружений два рази, проте цей факт не позбавляв його життя від численних коханок. Розповімо про найвідоміших жінок Сталіна.

  Дружини: Като Сванідзе та Надія Аллілуєва

  Жоден з шлюбів вождя не склався вдало. Перша дружина - Като - померла незабаром після пологів. Друга закінчила життя самогубством, вистріливши в себе з револьвера. Ніхто не знає справжньої причини того, що сталося, мотивів Аллілуєвої. Однак самогубство сталося після сварки зі Сталіним.

  Лілія Перепригіна

  Була коханкою Сталіна в 1913-1916 роках. Тоді він жив в невеликому селі Курейка, як раз в будинку Перепригіних. Лілія тоді була ще зовсім юна - 14 років. Однак, незважаючи на це, вона народила від нього двох дітей, один з яких помер ще немовлям. Другого Лілія народила вже після того, як Сталін залишив село. Батько дівчини хотів подати на нього в поліцію за розбещення неповнолітніх, однак майбутній вождь пообіцяв одружитися. Обіцянка, як ви розумієте, не виконав.

  Мотрона Кузакова

  З Кузакова Сталін мав відношення незадовго до другої посиланням. У неї також народилася дитина - хлопчик - від Сталіна. Сина вождь не побачив, зате купив Мотрону квартиру в Москві.

  Віра Давидова

  Вона була солісткою Великого театру. Стосунки зав'язалися ще під час шлюбу Сталіна з Аллілуєвої. Після смерті дружини у них почався роман. Великі успіхи Давидової - премії, звання народної артистки - часто виправдовують саме зв'язком зі Сталіним. Дивно, але, незважаючи на шлюб з боку Віри, їх відносини тривали цілих 19 років. Чоловік жінки їй теж зраджував, однак розлучатися вона відмовлялася. Після війни зустрічі стали сходити нанівець. Останній раз пара бачилася на початку 50-х.

  Валентина Істоміна

  Істоміна - економка Сталіна. Близькі вони стали після смерті другої дружини. Сталін як ніколи потребував жіночої підтримки. Кажуть, що до самої смерті вождя у нього не було нікого ближче, ніж Валентина.

  Ось такими були вони - найвідоміші жінки вождя.

  Сподобалася стаття? Зробіть репост - поділіться з друзями!