Головна » знаменитості » Жінки, які заробили стан на своїх недоліках

  Жінки, які заробили стан на своїх недоліках

  Всі ми знаємо фразу "не родись красивой". І адже в житті дуже часто так і відбувається. Інакше як ще пояснити феномен цих знаменитостей, які здобули світову славу, незважаючи на свої вади.

  Сінді Кроуфорд

  Якийсь час популярна модель хотіла позбутися від "капості" над губою, а саме так називали її родимку фотографи. Однак дівчина все ж не піддалася на вмовляння, завдяки чому і донині ми знаємо красуню з розкішним волоссям, бездоганною фігурою і чарівним "цяткою".

  Кароліна Куркова

  Модель нижньої білизни ще в школі піддавалася різним нападкам однолітків. А все через зростання, великого рота і ... відсутність пупка. Останнього, до речі, зірка позбулася в результаті операції, але нітрохи не замкнулася в собі, а з гордістю демонструвала напівголе тіло.

  ума Турман

  А ця актриса заробила мільйони завдяки своїм ніжкам. Ще б пак, адже ступні актриси аж 42 розміру просто зачарували Квентіна Тарантіно!

  Кім Кардашян

  Жінка, яку п'ята точка піднесла на вершину слави. Кім з легкістю довела, що для того, щоб здобути популярність, зовсім необов'язково співати або зніматися в кіно. Досить просто мати видатні форми.

  Фріда Кало

  Художниця настільки любила свою монобровою, що спеціально підкреслювала її, а також написала безліч автопортретів. Варто відзначити, що продаються вони за величезні гроші, а одна з робіт Фріди навіть знаходиться в Луврі.