Головна » тварини » Жінка врятувала шимпанзе, а через 25 років вони знову зустрілися

  Жінка врятувала шимпанзе, а через 25 років вони знову зустрілися

  Тварини, все без винятку, заслуговують на увагу, турботи і дбайливого ставлення. Люди не має права садити їх в клітини і ставити на них експерименти. Одна жінка, Лінда Кобнера, більшу частину свого життя присвятила роботі в товаристві захисту тварин.

  Лінда була організатором кампанії зі звільнення 6 шимпанзе з лабораторії. Після проведення дослідів ці тварини виявилися не потрібні, і їх планували приспати.

  Зоозахисниця вдалося врятувати тварин. Але шимпанзе виросли в неволі і були зовсім непристосовані до життя в дикій природі. Відпускати їх просто так було не можна, тому що тварини загинули б через кілька днів.

  Щоб адаптувати шимпанзе до диким умов проживання, Лінда протягом 4 років проводила з ними багато часу. Перший час тварини були настільки налякані, що їх доводилося просто силою витягувати з ящиків назовні.

  Малюки ніколи не бачили справжню траву, сонце, не відчували вітру. Через деякий час шимпанзе звикли до нових умов, а Лінда так прив'язалася до підопічних, що кожен раз їй ставало все важче їхати від них.

  В результаті шимпанзе залишилися самостійно жити на ранчо. Згодом вони повністю освоїлися і стали розмножуватися.

  Через 25 років жінка вирішила відвідати тварин. Щоб дістатися до ранчо, Лінде потрібно було перебратися на човні через річку. Один з шимпанзе дізнався рятівницю і побіг зустрічати її на пристані.

  У підсумку все підопічні Лінди дізналися її, здавалося, що обіймам і ніжностей не буде кінця. Це було по-справжньому неймовірна зустріч!

  Сподобалася стаття? Тоді поділіться нею зі своїми друзями в соціальних мережах!