Головна » Астрал » Життя після смерті - думка жерців і докази вчених

  Життя після смерті - думка жерців і докази вчених

  Життя після смерті ... Звучить як оксюморон, смерть - завершення життя. Людство переслідувала думка, що біологічна смерть тіла не виявляється кінцем існування людини. Що залишається після смерті стану, у різних народів в різні періоди історії були свої погляди, які мали і загальні риси.

  Уявлення племінних народів

  Ми не можемо напевно сказати, яких поглядів дотримувалися наші доісторичні предки, антропологами зібрано достатню кількість спостережень за нинішніми племенами, чий спосіб життя змінився з часів неоліту. Варто зробити деякі висновки. У період фізичної смерті душа покійного залишає тіло і поповнює сонм духів предків.

  Існували й духи тварин, дерев, каменів. Людина не відокремлювався принципово від навколишнього світобудови. Ніякого місця для вічного спочинку духів не було - продовжували жити в тому злагоді, спостерігаючи за живими, сприяючи їм в справах і допомагаючи радою через посередників-шаманів.

  Надавали допомогу покійні предки безкорисливо: сторонні товарно-грошових відносин аборигени, які не переносили їх і на спілкування зі світом духів - останні задовольнялися повагою.

  християнство

  Завдяки місіонерської діяльності її адептів, охопило всесвіт. Деномінації погодилися, що після смерті людина відправляється або в Пекло, де люблячий Бог каратиме його вічно, або в Рай, де постійне щастя і благодать. Християнство - самостійна тема, ви можете докладніше ознайомитися з християнської концепцією загробного життя.

  іудаїзм

  Іудаїзм, з якого і "виросло" християнство, не має міркування, про життя після смерті, факти не представлені, бо ніхто не повернувся назад.

  Старий Завіт трактували фарисеї, що загробне життя і відплата існує, і садукеї, впевнені - зі смертю все закінчується. Цитату з біблії "... краще собаці живому, ніж левові мертвому" Ек. 9.4. книгу Еклезіаста, писав саддукей, не вірив у загробне життя.

  мусульманство

  Іудаїзм, відноситься до числа авраамічних релігій. Чи існують життя після смерті, визначилися чітко - так. Мусульмани, в Рай, інші дружно в Пекло. без апеляцій.

  індуїзм

  Світова релігія на землі, про загробне життя розповідає багато. За віруваннями, люди після фізичної смерті відправляються або в райські сфери, де життя краще і триваліше, ніж на Землі, або на пекельні планети, де все гірше.

  Одне радує: на відміну від християнства, ти і з пекельних сфер за зразкову поведінку можеш повернутися на Землю, а з райських - знову Ніспасть, якщо у тебе щось не заладилося. Немає вічного вироку на пекельні муки.

  буддизм

  релігія -з індуїзму. Буддисти вірять в те, що поки ти не отримаєш просвітлення на землі і не сольешь з Абсолютом, низка народжень і смерті безкрайня і називається "Колесо Сансари".

  Життя на землі - суцільне страждання, людини долають його нескінченні бажання, а невиконання робить його нещасним. Відмовтеся від бажань, і ви вільні. Це вірно.

  Мумії східних ченців

  "Жива" 200-річна мумія тибетського ченця з Улан-Батора

  Явище виявлено вченими на південному сході Азії, і сьогодні воно одне з доказів, шлях непрямих, що людина після відключення всіх функцій стану ще живе.

  Тіла східних ченців ховали, а муміфікували. Не так, як фараонів в Єгипті, а в природних умовах, створюються завдяки вологому повітрю з плюсовою температурою. Протягом деякого часу у них ще росте волосся і нігті. Якщо у трупа звичайної людини це явище пояснюється всиханням оболонки і візуальним подовженням нігтьових пластин, то у мумій вони дійсно відростають.

  Енергетично-інформаційне поле, що вимірюється градусником, тепловізором, приймачем дециметрового діапазону і іншими сучасними апаратами, у цих мумій в три або в чотири рази більше, ніж у середньостатистичної людини. Вчені називають цю енергію ноосферою, що дозволяє муміям залишатися цілими і підтримувати зв'язок з земним інформаційним полем.

  Наукові докази життя після смерті

  Якщо релігійні фанатики або просто віруючі не ставлять під сумнів написане в навчанні, сучасні люди з критичним мисленням сумніваються в істинності теорій. Коли наближається смертна година, людини охоплює трепетний страх перед невідомістю, і це спонукає цікавість і бажання дізнатися, що чекає нас за межами матеріального світу.

  Вчені встановили, що смерть - явище, з яким характерний ряд очевидних факторів:

  • відсутність серцебиття;
  • припинення будь-яких розумових процесів в мозку;
  • зупинка кровотечі і згортання крові;
  • через час після смерті тіло починає окоченевать і розкладатися, і від нього залишається легка порожня і суха оболонка.

  Дункан МакДугалл

  Дослідник з Америки на ім'я Дункан МакДугалл на початку XX століття здійснив експеримент, де встановив: вага людського тіла після смерті зменшується на 21 грам. Обчислення дозволили йому зробити висновок, що різниця мас - вага душі йде з тіла після смерті. Теорія піддавалася критиці, це одна з робіт з пошуку її доказів.

  Дослідники встановили, що душа має фізичну вагу!

  Думка про те, що нас чекає, оточений безліччю міфів і містифікацій, що створюються шарлатанами, що видають себе за вчених. Складно розібратися, де правда чи вигадка, впевнені теорії можна поставити під сумнів через брак доказів.

  Вчені продовжують пошуки і знайомлять людей з новими дослідженнями і експериментами.

  Ян Стівенсон

  Канадо-американський біохімік і психіатр, автор праці "Двадцять випадків передбачуваних реінкарнацій" Ян Стівенсон провів експеримент: де проаналізував розповіді в кількості більше 2 тис. Чоловік, які стверджували, що зберігають в пам'яті спогади з минулих життів.

  Біохімік висловив теорію про те, що людина одночасно існує на двох рівнях буття - грубе або фізичному, земному, і тонкому, тобто духовному, нематеріальному. Залишаючи зносилося і непридатний до подальшого існування тіло, душа відправляється на пошуки нового. Кінцевим підсумком цієї подорожі виявляється народження людини на Землі.

  Ян Стівенсон

  Дослідники з'ясував - кожна прожите життя залишає відбитки у вигляді родимок, шрамів, виявлених після появи дитини на світ, фізичних і психічних деформацій. Теорія нагадує буддійську: вмираючи, душа реінкарнує в іншому тілі, з уже накопиченим багажем досвіду.

  Психіатр працював з підсвідомістю людей: в групі досліджуваних ними були діти, що з'явилися на світ з вадами. Вводячи підопічних в стан трансу, він намагався роздобути будь-яку інформацію, яка доводить, що душа, яка живе в цьому тілі, знаходила притулок раніше. Один з хлопчиків в стані гіпнозу розповів Стивенсону, що був зарубаний сокирою, продиктував приблизний адресу свого минулого сім'ї. Приїхавши у вказане місце, вчений знайшов людей, одного з членів будинки яких дійсно убили ударом сокири об голову. Рана відбилася на новому тілі у вигляді наросту на потилиці.

  Матеріали роботи професора Стівенсона дають багатьом підстави вважати, що факт реінкарнації дійсно науково доведений, що почуття "дежавю" - спогад з минулого життя, підкинуту нам підсвідомістю.

  Костянтин Едуардович Ціолковський

  К. Е. Ціолковський

  Першою спробою російських дослідників визначити таку складову людського життя, як душа, були дослідження відомого вченого К. Е. Ціолковського.

  Відповідно до теорії, абсолютної смерті у Всесвіті не може бути за визначенням, а згустки енергії, іменовані душею, складаються з неподільних атомів, нескінченно мандрівних по неосяжного Всесвіту.

  Клінічна смерть

  Сучасними свідоцтвами життя після смерті багато хто вважає факт клінічної смерть - стан, пережите людьми, частіше на операційному столі. Цю тему в 70-х роках XX століття популяризував доктор Раймонд Моуді, що випустив книгу під назвою "Життя після смерті".

  Описи більшості з опитаних сходяться:

  • близько 31% відчували політ по тунелю;
  • 29% - бачили зоряний ландшафт;
  • 24% спостерігали власне тіло в несвідомому стані, що лежить на кушетці, описували реальні дії лікарів в цей момент;
  • 23% пацієнтів захоплював вабить яскраве світло;
  • 13% людей під час клінічної смерті дивилися, як фільм, епізоди з життя;
  • ще 8% бачили кордон двох світів - мертвого і живого, а деякі - власних померлих родичів.

  Серед опитаних були люди від народження сліпі. І свідчення - аналогічні розповідями зрячих. Скептики пояснюють бачення кисневим голодуванням мозку і фантазією.

  Кріоніка

  Інноваційним і перспективним напрямком вивчення питання про існування життя після смерті - кріозаморозка. Тіло людини, поміщене в рідкий азот з температурою кипіння близько -195 градусів за Цельсієм, почне підтримуватися в статичному стані, а хвороби, що розвинулися при житті, будуть припинені. Людина зможе десятки років перебувати в незмінному стані, а після пробудження мозок помістять в біоробота, або аватара, керованого силою свідомості.

  Розробки в області кріоніки є, але недоступні і зберігаються в секреті.

  Є багато теорій, які доводять факт існування життя після смерті. Всі вони мають прихильників, противників, і не прийняті за однозначний і єдино вірну відповідь. Ми не можемо з точністю сказати, коли людство отримає інформацію, здатну задовольнити одвічне цікавість. Ми сподіваємося, що це станеться.