Головна » простір » Життя після смерті є вчені повірили в Рай

    Життя після смерті є вчені повірили в Рай

    Загробне може бути реальністю. У цьому впевнений Шон Керролл, професор космології і фізики Каліфорнійського технологічного інституту.

    Доктор Керролл пояснив, що душа, швидше за все, являє собою ряд атомів, електронів або інших субатомарних частинок. Вони нікуди не зникають після загибелі тіла, їх просто перестає стримувати зовнішня оболонка і елементи повертаються в свої поля.

    Згідно квантової теорії поля, для кожного типу частинок є одне поле у ​​Всесвіті: одне для всіх фотонів, інше для електронів і так далі. Таким чином виходить, що всі складові створення просто розлітаються по своїх місцях, але не зникають зовсім. Така поведінка частинок може підтверджувати і існування інших нематеріальних речей, таких як Рай або Пекло. У контексті теорії вони можуть бути невидимими квантовими об'єктами нашого Всесвіту, де, за оцінкою вчених, видимої матерією є лише мала частина.

    Цікаво, що трохи раніше схожу заяву зробили вчені з Північної Кароліни. Зокрема, професор Роберт Ланц стверджує: людина після смерті не зникає, а просто починає існувати в іншому вигляді.