Головна » Людина » Твій вік

  Твій вік


  У 2009 році Дмитро Чернишов (mi3ch) і Григорій Крамськой (kramskoy) прочитали для народу (в основному, молоді), прекрасну лекцію про секс і сенс життя. Пропонуємо всім ознайомитися з її геніальним вмістом.

  "Ми хотіли подивитися на життя людини з точки зору фізики - розглянути ті сили, які впливають на чоловіка і жінку і рухають їх в ту чи іншу сторону. А також подумати, що може людина цим силам протиставити. Ми будемо говорити не конкретно про вас, а про якийсь абстрактну людину. Ми віримо, що ви ніколи не крали дрібниця у батьків і займалися сексом тільки по любові. Ми розділили життя на семирічні етапи. Просто для зручності ".

  0-7 років
  Вам фантастично пощастило. Ви народжені людиною. З усіх істот на землі Ви наймогутніша. Для хом'ячка Ви - Бог. З точки зору метелики-одноденки Ви безсмертні.
  Навіть серед людей у ​​Вас є колосальні переваги. Ви не імбеціл або олігофрен, у Вас є всі кінцівки. Ви - біла людина, народжена у відносно мирний час, в потенційно багатій країні. За перші три роки людина дізнається 80 відсотків від всього того, що він дізнається протягом свого життя. Він починає бачити і чути, повзати, ходити і бігати, пробувати і нюхати, говорити і розуміти. Криза слід за кризою. Або одкровення за одкровенням. Він розуміє, що він не єдине цінне істота в цьому світі. Він розуміє, що можна говорити неправду. І що інші можуть брехати. Це відразу розширює можливості світу на порядок. Людина стикається зі злом.

  7-14 років
  Дитина розвивається дуже швидко. І він постійно намагається розширити зону свого впливу. Він уже прекрасно вміє управляти своїми батьками. І батьківське вплив починає поступово зменшуватися. У дитини вже є друзі. Місце батька займає інший член сім'ї. Телевізор. Прийнято вважати, що якщо весь час говорити дитині правильні речі - слухайся старших, не ображай слабких ... то це зробить дитину добре вихованою людиною. Повна нісенітниця! Цього мало. Діти не стільки слухають дорослих, скільки копіюють їх поведінку. Папі досить один раз при дитині назвати маму сукою. Або вдарити її по обличчю.
  Дитина робить величезну кількість помилок. Найкраще, ніж йому можуть допомогти батьки - навчити його не боятися зробити помилку і навчити виправити її.
  Не важливо як це відбувається: розповідають правду про секс батьки або хлопчаки у дворі, але дитина в якийсь момент розуміє, що всі люди були зачаті і народжені. Взагалі ВСЕ. І діти починають уважніше вивчати своє тіло. У хлопчиків з'являється ерекція. Стає набагато зрозуміліше - для чого потрібні дівчинки. Шок першої менструації для дівчаток. Ростуть груди. Починаються більш винахідливі гри, ніж смикання за кіски. Хлопчики вчаться доглядати. І все дивляться перші порнокасети.

  14-21 років
  Перший секс. Як? ... ні, зачекайте ... і це все? ... може зі мною щось не в порядку? ... і з-за цієї фігні стільки нагородили ...
  У дівчини, можливо, не було оргазму. Юнак упевнений, що його еякуляція це і є оргазм. Хоча оргазм - реакція нервової системи, а еякуляція - статевий. Так. Можливо одне без іншого.
  Якщо перший досвід не відбив бажання продовжувати, починається період експериментів. Секс на пляжі, на даху, в автомобілі. Відсутність вільної квартири розширює фантазію. Раніше в цьому віці молодих людей водили в будинки розпусти. Навчити відрізняти хіть від любові.
  Нерішучих до сексу починає підштовхувати тиск середовища. Як? А ти ще - немає?
  Приходить час краху старих авторитетів і створення нових. Людина перетворюється в лева. Ніцше вважав, що людина може пройти три стадії - верблюд, лев і дитина. Спочатку будь-яка людина - верблюд. Подібно верблюду, накопичується в собі воду для довгої подорожі по пустелі, людина накопичує в собі знання, які йому дають батьки, суспільство, школа ... Верблюд керується грунтуючись на цих знаннях, верблюд з усім згоден і нічого не ставить під сумнів. Він вміє говорити тільки "так". Він живе в минулому. Коли людина втомлюється говорити "так", коли в ньому накопичується занадто багато "немає", які він так довго придушував в собі, верблюд починає перетворюватися на лева. Лев все заперечує. Він ввібрав в себе знання і досвід суспільства і минулих поколінь і зрозумів, що це все має бути знищено, адже тільки на цих руїнах він зможе побудувати той світ, де йому буде добре. Лев - революціонер, він ні з чим не згоден. Він вміє говорити тільки "ні". Лев живе в майбутньому.

  21-28 років
  Життя людини потихеньку структурується. Він закінчує інститут і / або починає працювати. З'являється більше вільного часу і він починається замислюватися про навколишній його світі. Кожен з нас самотній у цьому світі. Кожен укладений в мідній вежі і може спілкуватися зі своїми побратимами лише за посередництвом знаків. Але знаки не одні для всіх, а тому їх зміст темний і невірний. Ми відчайдушно прагнемо поділитися з іншими скарбами нашого серця, але вони не знають як прийняти їх, і тому ми самотньо бредемо по життю, пліч-о-пліч зі своїми супутниками, але не заодно з ними, не розуміючи їх і не зрозумілі ними. Ми схожі на людей, що живуть в чужій країні, майже не знаючи її мови; їм хочеться висловити багато прекрасних, глибоких думок, але вони приречені вимовляти лише штамповані фрази з розмовника. У їхньому мозку бродять ідеї одна цікавіше інший, а сказати ці люди можуть хіба що: "Тітонька нашого садівника забула вдома свою парасольку" (С. Моем).
  Людина починає шукати Учителя. Буддисти вважають, що коли учень буде готовий, учитель з'явиться сам. Людина запозичує у друзів / з фільмів фрази, інтонації, вираження особи.
  Приходить захоплення релігією. Основна пастка тут - наявність готових, простих, переконливих відповідей на всі питання - як влаштований цей світ і навіщо людина живе. Це скасовує необхідність шукати відповідь самому.
  Починається самостійне життя.
  Секс - це одне з найкращих засобів для маніпуляції партнером. Секс як заохочення, відмова від сексу - як покарання. Секс стає ліками від нудьги. І нудьга, помножена на страх самотності і боязнь втратити партнера може штовхнути жінку на необачний вчинок - народження дитини. Жінка, яка думає, що дитина вирішить її проблеми, помиляється - це вона буде вирішувати проблеми своєї дитини. І ненавидіти його за це. Є хороше правило - народжувати дітей потрібно тільки від тих чоловіків, на яких вони будуть схожі.

  28-35 років
  Середня тривалість життя в Європі ще на початку дев'ятнадцятого століття була близько тридцяти років (висока дитяча смертність, часті війни і періодичні епідемії). Ви можете сміливо вважати, що починаєте друге життя. Причому відразу дорослим, освіченою людиною, добівшемся деякої фінансової незалежності. Чи це не чудово?
  Можна на хвилину зупинитися і підвести деякі підсумки. Ви не стали тим, ким мріяли стати в дитинстві - космонавтом, рок-гітаристом, великим ученим, президентом, секс-символом нації, геніальним письменником. Неважливо Ваша це була мрія чи вона була нав'язана Вам батьками. Саме час створювати нову мрію. Чомусь це прийнято називати кризою середнього віку. Якщо людина шукає причину в собі - він змінює роботу. Якщо в близьких - змінює сім'ю. Він пробує почати нове життя.
  Нічого страшного не сталося. Збулася мрія може бути набагато небезпечніше. Або людина розуміє, що все життя він йшов не туди і це не те, чого йому хотілося. Або у нього гаснуть очі і йому стає нецікаво жити.
  Жінки в цьому віці прекрасні. Вони вже все вміють і нічого не бояться. Взагалі страх небезпечний. Він отруює життя. А людина притягує до себе те, чого він боїться. Людина починає реалізовувати свої фантазії. Секс стає твердою конвертованою валютою. Секс, щоб чоловік купив шубу і був добрішим. Секс, щоб друга половина не дивилася на сторону. Секс на роботі. Секс зі співчуття і співчуття.

  35-42 років
  Ахматова говорила, що з віком людина отримує ту особу, яку він заслужив. Якщо людина була презирливо гидливий, складки рота це підкреслять. Якщо людина багато посміхався - про це розкажуть зморшки біля очей.
  Якщо людині вдалося вибити з себе ту середньовічну нісенітниця, якої його старанно напихали: що у люблячих одне одного людей можуть бути сексуальні збочення, що є правильний і є неправильний секс, що право любити мають тільки різностатеві люди ... Так ось, якщо людина забуває про цю нісенітницю - він стає більш терпимим до людей. Якщо немає - він перетворюється в ханжу. Стає Опорою Моральності і Моралі. Скаржиться на занепад моралі. Причина не дуже важлива.
  У людини починають помирати близькі друзі. Його ровесники. Смерть підходить ближче. Дивись - це не страшно. Земля не перестала обертатися. Чоловік нарешті розуміє, що пора зайнятися собою і починає ходити в спортзал. Або їде в Непал. Виростають і йдуть діти. Чоловік заводить собаку. Жінка, щоб заповнити порожнечу, починає просити дочку про онуків.
  Настає період енергетичного вампіризму. Час молодих коханок / коханців. Бажання довести собі "я ще можу" змішується зі страхом "встигнути, поки не пізно". Людина запасається враженнями.
  З'являється здатність цінувати півтони і отримувати задоволення від відтінків. І сміливість брати на себе відповідальність. Якщо у людини не пропали можливість дивуватися і бажання дивувати - тобто, якщо він не почав поступово вмирати - у нього з'являється шанс завершити перетворення "верблюд-лев-дитина". І почати жити і діяти в сьогоденні.
  Можливо, релігія - це просто побічний продукт чогось дуже важливого для людини. Наше виживання залежить від накопиченого попередніми поколіннями досвіду і передачі його дітям. Дитина, який падав, обпалювали, різався гострим запам'ятовує: беззаперечно вір тому, що говорять дорослі. І він не робить різниці між «не купайся в кишить крокодилами Лімпопо" і "в повний місяць потрібно принести в жертву богам козу, інакше буде посуха".

  42-49 років
  Для людини, який до цього віку не спився і не зкурвився, починається золотий вік. Він практично перестає боятися. У всякому разі, за себе. Він уже міг померти не один і не два рази, і думка про це надає йому сміливості. Людина може один піти проти натовпу не через юнацької бравади, а через свої політичні переконання. Людина стає максималістом. Думка про те, що якісь речі він робив гідно, не дозволяє йому опуститися нижче цього рівня. Крім цього людина розуміє, що попереду залишилося не дуже багато часу і цей залишок просто шкода переводити на говно.
  Людина вже дуже добре собі уявляє, як влаштований навколишній світ. І це дозволяє йому вирішувати завдання, раніше здавалися нездійсненними.
  Приходить здатність радіти найпростішим речам. Глотку води, коли хочеться пити.
  "Пух, що ти любиш робити більше всього на світі? - Ну, - відповів Пух, - я найбільше люблю ...
  І тут йому довелося зупинитися і подумати, тому що хоча їсти мед - дуже приємне заняття, але є така мить, якраз перед тим, як ти берешся за мед, коли ще приємніше, ніж потім, коли ти вже їж, але тільки Пух знав, як ця мить називається ".
  Жінки, яким вистачає сміливості чесно прийняти свій вік стають просто прекрасними. Вони більше не хочуть брати участь в цих щурячих перегонах під назвою "подобатися всім". Такі жінки можуть керувати світом.
  Чоловіки, які перестають подобатися жінкам, починають платити за секс. І їдуть відпочивати в Південно-Східну Азію. Після кількох невдач чоловік пробує 1 - [[3- (6,7-дигідро-1-метил-7-оксо-3-пропив-1Н-піразоло [4,3-альфа] піримідин-5-іл) -4-етоксифеніл ] сульфоніл] піперазину цитрат. Або посипає член кокаїном.

  49-56 років
  Дивитися у дзеркало вранці людині хочеться все менше. Саме час кинути курити.
  Виникає сильний дисонанс, тим часом як виглядає людина і тим, на скільки років він себе відчуває. "Нехай я в темряві, але я бачу де світло. Моєму серцю чотирнадцять років".
  Буркотливість людини в цьому віці пов'язана не стільки з властивостями його характеру, скільки з тим, що він починає жити з постійним болем. Будь-який біль робить людину більш чутливими. У нього, наприклад, з'являється новий орган, який дозволяє передбачати погоду.
  Людина починає бачити світ через товщу води. До нього доносяться якісь звуки з поверхні. Починає підводити зір. Запахи втрачають свою гостроту. Не варто засуджувати жінок, від яких надто сильно пахне парфумами.
  Світ, як і в дитинстві, знову починає ставати великим. Все важче підніматися по сходах.
  Людина починає поступово перетворюватися в безстатеве істота. Між подружжям, багато років прожили разом, починає виникати щось, схоже на телепатію.
  Хоча мудрість ніяк не пов'язана з віком, думка людини набуває додаткової ваги.
  Чоловікові починають поступатися місцем у громадському транспорті.
  Людина все частіше поринає в своє минуле. Розставляє по поличках спогади. Пам'ять досить вибіркова і деякі події, які відбулися з його друзями, людина починає приписувати собі. Від неприємних історій він старанно позбувається.
  Чоловіки в Росії починають помирати раніше.