Головна » Кіно » Твін Пікс відповіді на популярні питання про серіал

  Твін Пікс відповіді на популярні питання про серіал

  З моменту виходу перших серій "Твін Пікс" пройшло вже 28 років. Однак серіал все ще розбурхує уми шанувальників з усього світу. Втім, це не дивно. У 2017 році вийшов новий сезон, який отримав високі оцінки і у критиків, і у глядачів. Ми ж пропонуємо вам сьогодні зануритися в світ містечка Твін Пікс і дізнатися відповіді на найпотаємніші питання.

  Хто вбив Лору Палмер?

  Відповідь на це питання є в 16 серії. Фактично вона була вбита власним батьком, Ліліандом Палмером. Однак він був під впливом Боба. Більш детально цей момент розкриваються в фільмі "Твін Пікс: Крізь вогонь".

  А хто це взагалі - БОБ?

  Складно відповісти. Спори з цього приводу не припиняються досі. Ось все, що відомо про Боба. Це безтілесний дух, який здатний вселятися в тіла інших людей. У ці моменти він починає керувати людиною, схиляючи його до насильства (і фізичного, і сексуальному). При цьому він харчується тими емоціями, які відчуває господар тіла. Пов'язаний з іншими духами, що мешкають в Чорному і Білому вігвами. Макл Фрост, один з творців серіалу, говорив, що образ Боба узятий з індіанської міфології.

  Кайл МакЛахлан, який грав агента Купера, любить вишневий пиріг?

  На жаль немає. Більш того, актор зазначав, що не те що не любить цю випічку, а навіть ненавидить її.

  Як робилися дивні голоси в Червоній кімнаті?

  Актори виголошували свій текст задом наперед. При цьому ці сцени також знімалися задом наперед, з плівкою, що рухається в зворотному напрямку. А після матеріал монтувався так, щоб все повернулася в звичайне русло. За рахунок цього виходили дивні рухи і голоси.

  Що трапилося з Купером в Чорному Вігвамі?

  Він розділився на хорошого і поганого Купера, тому що прийшов з "небездоганною хоробрістю". Поганий агент Купер повернувся в реальність, хороший залишився в пастці а Чорному Вігвамі.

  А навіщо блимають світлофори між епізодами?

  Ніякого міфічного значення тут немає. Творці серіалу коментували цей момент, як метафору самотності. Звучить цікаво.

  А ви дивилися Твін Пікс? Розкажіть в коментарях!

  Сподобалася стаття? Зробіть репост - поділіться з друзями!