Головна » Людина » Жінку, віднесену морем, знайшли через два роки

  Жінку, віднесену морем, знайшли через два роки

  Героїнею цього загадкового випадку стала мешканка Індонезії. Два роки тому жінку хвилею віднесло в море, коли вона відпочивала на пляжі на острові Ява. Почався сильний шторм, і сильна хвиля захлеснула індонезійки.

  Рятувати нещасну жінку ніхто не наважився, ризикувати було небезпечно, тому що шанс повернутися назад, був дуже маленький. Свідки були впевнені, що бідолаха загинула, тому що здавалося, що вижити в такій безодні неможливо.

  Рятувальна операція незабаром була розпочата, але пошуки не дали ніяких результатів. Через два тижні Нейнін визнали загиблої. Звичайно, родичі відмовилися вірити в таке горе, вони сподівалися знову побачити її.

  Нещодавно цю жінку на пляжі знайшов її дядько. За його словами, Нейнін йому снилася і просила туди прийти. І на другий раз, коли він там з'явився, вона виявилася там. Чоловік знайшов її на тому ж місці, з якого її віднесло в море.

  Зараз вона знаходиться в лікарні, лікарі особливих прогнозів не дають, але стан стабільний. Ніхто досі не знає як це сталося, і як жінка змогла вижити. Всі чекають, коли стан Нейнін покращитися і вона зможе все розповісти про подію.

  Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями - зроби репост!