Головна » Суспільство » жіноча дружба

  жіноча дружба


  Жінки - істоти практичні і прагматичні. З соціальної точки зору, це може виглядати не завжди красиво, тому що таких надуманих принципів, як вірність і відданість, для жінок в общем-то не існує. Але з точки зору психології, така тверезість викликає тільки захоплення. Чоловікам слід було б повчитися цьому у жінок.

  Жіноча дружба завжди носить характер тимчасового союзу. Як дві незалежні держави, хто поважає, перш за все, свої власні інтереси. Іноді, корисно мати союзника. Але хіба присягаються королі і президенти у вічній вірності? Ні, союз існує рівно до тих пір, поки він вигідний.

  Так і жінки - поки дружити зручно і вигідно, вони кращі подруги. Але як тільки інтереси перетнулися - дружбі кінець. На словах можуть звучати гасла про відданість, але на практиці жінка вчинить саме так, як їй вигідно, і просто знайде собі виправдання в тому, що випадок винятковий, і нічого вона з собою вдіяти не могла.

  І це дійсно добре. Тому що жінка обманює себе і оточуючих тільки на словах, а в діях завжди більш-менш чесна перед собою. А ось чоловіки заради дружби і даної клятви можуть все своє життя пустити під укіс, і пишатися тут нічим.

  Основний камінь спотикання в жіночу дружбу - це чоловіки. Саме тут закінчується дружба і на перше місце виходить закон джунглів - кожен сам за себе. І якщо вже так вийшло, що інтереси відносно чоловіка перетнулися, союзу кінець.

  Так, іноді, жіноча дружба триває все життя, але це говорить тільки про те, що цим жінкам ні в чому було конкурувати між собою. А якщо одна з них відмовилася від чоловіка, заради іншої, то це, швидше за все, означає, що не дуже-то і хотілося.

  Так у чому жінки союзнічают? До тих пір, поки дружба між жінками зберігається, вона цілком схожа на чоловічу - та ж взаємовиручка в справах і та ж взаємодопомога у подоланні душевних труднощів.

  Для жінок не вважається чимось непристойним поплакати одне в одного на плечі і в самій прямій формі один одного пошкодувати. І це знову ж таки привід захопитися жіночої прямотою у вираженні своїх почуттів. Саме ця емоційна підтримка тримає жінок разом. Допомога в практичних справах важлива для них куди менше.

  Тому, коли жінка знаходить собі чоловіка, готового витирати її сльози, всі кращі подруги відходять на другий план - в них більше немає необхідності. Чоловік і втішає, і вирішує життєві проблеми жінки, так навіщо їй ще з кимось дружити?

  Оплески жіночої чесності і відданості своїм особистим інтересам.