Головна » Суспільство » Жіноча краса дивні зразки з різних країн

  Жіноча краса дивні зразки з різних країн

  Мода приходить і йде. Те, що вважалося стильним вчора, сьогодні вже виглядає застарілим. Однак в деяких країнах існують еталони жіночої краси, які ось уже протягом кількох століть виглядають привабливо, але бентежать решту світу.

  Франція

  Вже тут, на батьківщині косметичних і парфумерних брендів дівчата, ймовірно, повинні виглядати надзвичайно! Але немає, місцеві жінки - прихильниці бодіпозітіва. Вони не проти відростити рослинність під пахвами і на ногах, посміюються над покупательницами косметики і дезодорантів.

  Ефіопія

  Ці дівчата з дитинства привчені травмувати себе. Чим більше шрамів на тілі - тим більше шансів вдало вийти заміж. Саме тому з ранніх років юні ефіопки наносять собі ушкодження.

  Мавританія

  Ожиріння небезпечних стадій тут - еталон краси. Дівчаток вже з 5-річного віку починають раскармлівать шкідливими продуктами. Зайва вага вважається ознакою багатства і здоров'я, він повинен зберігатися на все життя. Якщо доросла мавританка намагається від нього позбутися, чоловік має право кинути її, забравши дітей.

  Японія

  Молодість і красу японки повинні підкреслювати не тільки відмінною зовнішністю, але і кривими зубами. Якщо зуби прямі - в кабінеті стоматолога це можна виправити.

  Кенія

  Дівчата з племені масаї здатні шокувати світ! Тунелі у вухах для них - як іграшка або безневинна розвага. Мочки своїх вух вони розтягують до неймовірних розмірів за допомогою масивних сережок, прикрашених камінням, бивнями слонів і намистинами.

  Іран

  Пластичні операції в Ірані на піку популярності. Найчастіша і потрібна - ринопластика, адже прямий ніс - символ успіху і достатку. Однак не у всіх дівчат є гроші, тому багато приклеюють на ніс пластир, щоб зімітувати період реабілітації.

  Китай

  Багато хто чув, що раніше в Китаї дівчаткам бинтували ноги, щоб зробити "ніжки, як пелюстка лотоса". Ходити на таких стопах було неможливо, тому від жахливої ​​традиції пішли. Однак в деяких багатих сім'ях і раніше практикують подібне.

  Таїланд

  Несподівана мода на трансгендерів повністю змінила уявлення про красу в цій країні. Чоловіки, які прийшли на зміну підлогу, непогано заробляють, беруть участь в конкурсах краси, та й просто ведуть цікаве життя. Тому в деяких сім'ях батьки збирають своїм синам гроші на таку операцію.

  Індія

  Мешканки півночі Індії вважалися неймовірними красунями, тому чоловіки часто крали їх з рідної домівки. Щоб захистити дочок, придумали традицію - вставляти їм в ніс пробки з чорного дерева, які псували зовнішність. І збереглося подібне до наших днів.

  Нова Зеландія

  Дівчата з племені маорі висловлюють бажання вийти заміж за допомогою татуювань на обличчі. Чим більше кількість і розмір, тим більше сім'ї дістанеться викуп за наречену.

  А який еталон здивував найбільше вас? Запитайте і своїх друзів - зробіть репост!